IFA Villas Bavaro Resort & Spa <br>Пунта Кана
IFA Villas Bavaro Resort & Spa

Готелі Villas Вavaro належить групі готелів IFA і  працюють за системою all inclusive ( "все включено"), єдиний курортний комплекс IFA Villas Bavaro Beach Resort.

Програма "Живи в одному з готелів - розважайся в трьох" дозволяє гостям користуватися послугами всіх 3 готелів комплексу, не залежно від того, в якому з готелів вони проживають.

Ocean Bavaro Resort & Spa, найменший з готелів комплексу, розташований безпосередньо на простягнутому на багато кілометрів білосніжному пляжі Баваро. Це місце ідеально підійде для для молодят і тих, хто тільки збирається пов'язати себе священними узами шлюбу.

Village Bavaro Resort & Spa, розташований в самому центрі комплексу готель. Тут панує весела і жвава атмосфера і сконцентрована основна частина ресторанів, барів, анімації, розваг, занять спортом та інших послуг, включаючи міні-клуб.

Villas Bavaro Resort & Spa, розташований далі всіх від пляжу готель комплексу. 23 одноповерхових вілли по 10 номерів в кожному і 2 корпуси на 16 номерів, декорованих в домініканському стилі, прекрасний басейн і спокійна атмосфера готелю припадуть до смаку любителям тиші і самоти.

У комплексі є все для відпочинку з дітьми, активного пляжного відпочинку, занять спортом і розваг у веселій компанії друзів. А закохані і молодята проведуть тут незабутні романтичні канікули.

Комплекс був побудований в 1995 році, реконструйований в 2007-му.

Готельний комплекс складається з комплексу бунгало, розташованих на красивою території:

543 standard double room (33 м2, макс. 4 чол.),
109 single room (33 м2, макс. 1 чол.),
652 family room (33 м2, макс. 4 чол.).

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти