Апартаменти ДРАГАНА ДЕСПОТ
Апартаменти ДРАГАНА ДЕСПОТ

Розташування: Апартаменти Драгана розташовані в Рафаїлович.
Пляж в 50 м від вілли.
Кількість номерів: Студіо 3/2 + 1
Опис: Апартаменти I категорії. П'ять апартаментів категорії 3 * в житловому будинку в сел. Рафаїлович.
Номери:
№1 - тримісний (2 + 1) апартамент-студіо без виду на море, французька ліжко + окреме ліжко, душ, туалет, кухня, вихід на загальну терасу.
№2 - тримісний (2 + 1) невеликий апартамент-студіо без виду на море, французька ліжко + окреме ліжко, душ, туалет, кухня, вихід на загальну терасу.
№3 - тримісний (2 + 1) апартамент-студіо без виду на море, французька ліжко + окреме ліжко, душ, туалет, окрема кухня, вихід на свою терасу.
1 поверх:
№4 - тримісний (2 + 1) апартамент-студіо з видом на море, французька ліжко + окреме ліжко, душ, туалет, окрема кухня, своя тераса.
2 поверх:
№5 - тримісний (2 + 1) апартамент-студіо з видом на море, французька ліжко + окреме ліжко, душ, туалет, кухня, своя велика тераса.
У кожному апартаменті: санвузол / душ, міні-кухня, холодильник, обідній стіл, шафа, телевізор, кондиціонер, фен, праска, мило, туалетний папір, рушники.
устаткування:
Безперебійне постачання води
відстань:
• До моря 50м,
• аеропорт Тіват 20 км, аеропорт Подгоріца 60 км,
• автостанція 3 км,
• магазин 30м.,
• ресторан 30м.
обслуговування:
Щоденне прибирання
Заміна постільної білизни 1 раз в тиждень
Заміна рушників 1 раз в тиждень
Можливість HB / FB в найближчих ресторанах.

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти