Hotel Delta***
Hotel Delta***

Центр (Centrum)

Розташування:
знаходиться в центрі міста Закопане на відстані 200 м від самого знаменитого бульвару вул. Крупувки. Розташований на тихій вуличці надає можливість відпочити і насолодитися видом гір з вікон номерів. Поблизу є басейн, корти, стадіон, каток, а також трактири і магазини.

готель:
Комфортабельний об'єкт, який відповідає стандартам тризіркового готелю, забезпечує ідеальний відпочинок, а пропоновані сніданки у вигляді шведського столу надають право широкого та вільного вибору меню.

У номері:
ванна кімната;
супутникове телебачення;
бездротовий Інтернет (Wi- Fi);
сейф;
міні-бар.

Послуги, розваги, спорт:
автостоянка;
сховище для лиж та велосипедів.

Адреса:
ul. Na Wilcznik 5a,
Zakopane 34-500, Polska

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти