Zenepol ZNP Pensjonat
Zenepol ZNP Pensjonat

Центр (Centrum)

Наш коментар: об'єкт відділений парковою зоною від головної улиці Закопане, що гарантує одночасно доступ до всіх визначних пам'яток міста і відпочинок в спокійній і тихій місцевості. Прекрасна регіональна кухня, ідеальне поєднання ціни та якості.

Розташування: в цетрі міста в 500 м. Від головної вулиці міста, Крупувки. У 1200 м від станції Ж / Д і автовокзалу, в 1500м. від підйомника Шимашкова і в 5 хв. їзди до аквапарку.

Типи номерів / Харчування
SNGL BB / HB / FB
DBL / TWIN
TRPL
QUAD
STUDIO

У номері :
ванна кімната (душова кабіна);
електрочайник;
телевізор;
Wi-Fi

Послуги, розвага

безкоштовно
паркінг;
ТБ;
місце на Грілло;
місце для відпочинку на свіжому водуха;
пінг Понг

За додаткову плату:
екскурсії;
конферец-зал

Адреса:
ul. Grunwaldzka 10,
34-500 Zakopane, Polska

Відгуки
Додати відгук
Контакти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти