Sunny Viki House
Sunny Viki House

Розташування: Приватний готель Санні-Вікі (Sunny-Viki) знаходиться в одному з численних кварталів приватних вілл, розкиданих по горбах навколо центру приморського міста Балчик на сході Болгарії.
Відпочинок повинен бути активним і повноцінним, тому варто чергувати пляжне неробство з відвідуванням історичних пам'яток культури.
Власники готелю допоможуть розібратися з екскурсіями до найближчих туристичних пам'яток, адже Балчик - унікальне місто чорноморського узбережжя, де є на що подивитися.
Палац королеви Марії, Університетський Ботанічний сад, історичний музей і комплекс відродження - ось лише невеликий список найкрасивіших місць.
Крім того, в Балчику проходить велика кількість арт-фестивалів, учасники яких з'їжджаються сюди з усіх куточків світу.

У номерах:

  • Супутникове ТВ
  • туалет з душем
  • холодильник
Відгуки
Додати відгук
Контакти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти