Новини

Умови в'їзду іноземних громадян на територію Болгарії з 01.07.2021

20.07.2021

Шановні колеги та туристи.
З 1 липня, в'їзд до Болгарії здійснюватиметься згідно з оцінкою поширення COVID-19 у відповідних країнах за критеріями та розміщенням країн у кольорових зонах. Так наказав міністр охорони здоров’я Болгарії, доктор Стойчо Кацаров у своєму сьогоднішньому розпорядженні. 

Список буде переглянуто принаймні раз на тиждень і буде оновлюватися у понеділок, якщо це необхідно, і може оновлюватись частіше, якщо епідемічна ситуація в країні погіршиться. Оновлений список набирає чинності з 00:00 наступного дня.

У наказі детально розказано про протиепідемічні заходи, які застосовуються до людей, які прибувають з країн-членів ЄС, ЄЕЗ та Швейцарської Конфедерації, відповідно до кольорових зон. Також вказані заходи щодо громадян, які прибувають з інших країн. Винятки також згадуються в окремому пункті наказу.

З головного у наказі, для громадян України:

  • Продовжуються умови для в'їзду іноземних громадян до Болгарії, яких оголосили 30.04.2021.
  • Єдине зміна, це те що в силі з 01.07.2021 р. для дітей до 12 років (0-11.99) НЕ потрібна наявність негативного PCR-тесту або тесту-антигену для в'їзду в Болгарію.

Повний текст наказу №RD-01-547 / 30.06.2021 можна знайти у вкладеному файлі. ТУТ

tour_id=0 , agent_url=https://online2.adriatic-travel.com.ua/search_tour

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти