Оплата турів

Шановні партнери!
Звертаємо Вашу увагу!

Рахунки можна завантажити в "Перегляді заявок" в формі онлайн бронювання. Друк рахунку можливий тільки по підтвердженим заявкам. 
Турагенту слід здійснити повну оплату замовленого Турпродукту згідно виставленному рахунку протягом 1-го  банківського дня з моменту виставлення рахунку або з моменту підтвердження заявки. Заявки, подані та підтверджені за 1 день до дати початку туру, повинні бути сплачені у цей же день.                              Оплата турів здійснюється в гривнях по внутрішньому курсу туроператора на момент оплати.                                                                                                Телефон для довідок: (032) 232-88-72 або e-mail: [email protected] 

Оплату від імені фізичної особи можна провести у відділеннях:
ПАТ КБ "Приватбанк"
Комісія банка на прийом платежів від фізичної особи складає 0.5%, але не більше 50.00 грн.
Оплата проводиться на реквізити р/р 26007053827379,у банку ПАТ КБ ""Приватбанк"",  МФО 325321,
Адреси відділень можна переглянути на сайті банку

Звертаємо Вашу увагу, що при оплаті турів в інших банках, банки вправі стягувати комісію за отримання платежу (як правило, у розмірі 1-2% від вартості платежу). 
Копію платіжного  доручення з відміткою банку слід відправити  по електронній пошті 
[email protected]  

Увага!
Оплата за візи при бронюванні групових турів у Європу, не включається в рахунок за туристичний продукт та проводиться при подачі документів на візу.
Оплата за візи при бронюванні наземного обслуговування, повного пакету, тільки авіа або тільки переїзду через онлайн систему бронювання, включається в рахунок системою, котра виставляє рахунок автоматично. ПРОХАННЯ віднімати вартість візи, і не оплачувати на рахунок, а проводити оплату за візу тільки при подачі документів або передачі документів на офіс.
 

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти