«Привіт, Португалія!»

Всі туристи в наших турах будуть забезпечені набором особистого захисту.

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 15 днів з двома нічними переїздами. Денний виїзд з України. Вечірнє прибуття в Україну (в залежності від проходження кордону).
 • Ночівля у готелях категорії 3* на території Німеччини (1 ніч), Швейцарії (1 ніч), Іспанії (2 ночі), Португалії ( 5 ночей), Франції ( 2 ночі), Італії ( 1 ніч).
 • У турі відвідаємо: Польщу (Краків), Німеччину (Нюрнберг, Бамберг), Швейцарію (Берн,  Інтерлакен), Францію (Ансі, Нім, Марсель, Єкс-ан-Прованс, Канни, Ніцца) , Іспанію (Сарагоса, Мадрид, Толедо, Сан-себастьян), Португалію (Євора, Лісабон, Синтра, Порту, Брага, Гімараеш,) Італію (Венецію), Угорщину (Егер).
 • Дізнаємося про визначні памятки Кракова - міста на берегах Вісли. Відвідаємо батьківщину Лускунчика, дерев'яних іграшок, першого Єлізиного пряника, червоного пива - місто Нюрнберг. Зануримося в справжню середньовічну атмосферу Бамбергу, яка дарує можливість подивитися на старовинні пам'ятки і насолодитися пивними традиціями.  Заїдемо у серце Швейцарії – місто Берн. Тут ми побачимо: Сад троянд, бернський зоопарк з ведмедиками, мальовничі тераси, приголомшливої краси будівлі Ратуші, собору Петра і Павла та величного Мюнстера. Буде можливість відвідати Рейнський водоспад, який є найпотужнішим водоспадом в Європі. Замилуємося ландшафтами Інтерлакена, а долина Лаутербруннен здивує Справжніми гірськими пейзажами величних гір і могутніх водоспадів. Середньовічний антураж міста Ансі з вимощеними провулками, каналами, човниками і старовинними будиночками в центрі міста зачарує нас своєю дивовижною красою. Відвідаємо п'яте за величиною іспанське місто Сарагоса. У місті багато древньої архітектури, періодично знаходяться усе нові і нові артефакти. Столиця і серце Іспанії, місто Мадрид, нас здивує незвичайною красою. Адже це місто з великою кількістю прекрасних замків і палаців різних епох, дивовижними парками й захоплюючими фонтанами. Заїдемо у музей просто неба – місто Толедо. Історичний центр міста - це ансамбль середньовічних будівель. Адже Толедо прозвали "містом трьох культур, тому що практично кожен будинок тут нагадує про час, коли тут мирно уживалися мусульмани, християни і євреї. Євора - одне з найкрасивіших міст Португалії, яке нас притягує безліччю архітектурних пам'ятників, вишуканими винами, сирами і місцевими солодощами. Побачимо величні собори, нарядні палаци, помпезні пам'ятники королям і маркізам у Лісабоні. Порту здивує нас: нескінченними мостами незвичайних форм і конструкцій; затишними набережними, крутими вуличками і сходами, що об'єднуються в заплутану мережу і приводять вас несподівано до оглядових майданчиків або покинутих церков; запахом солоної тріски - бакаляу (bacalhau); бурхливим, сильним і емоційно заряджаючим Атлантичним океаном; фунікулерами і залишками кріпосних стін; різнокольоровими будиночками на будь-який смак і приголомшливим портвейном. Будемо мати змогу заїхати у перлину Країни Басків і одну з гастрономічних столиць Європи -  у Сан-себастьян. У Марселі прогуляємося вузькими вуличками, побачимо яхти в Старому порту, старовинні фортеці і блакитні бухти. Пропонуємо переїзд на Лазурний берег Франції, у Канни та на курорт Ніцца. Прогулянка по Ніцці приведе Вас у великий захват, Вас будуть супроводжувати приголомшливі архітектурні шедеври, такі як Ратуша в Ніцці, Оперний театр і Палац префектури.  У Венеції пропонуємо здійснити романтичну прогулянку на гондолі, екскурсію по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції. А на закінчення туру, в Єгері буде чудова нагода дегустувати угорські вина та спробувати смачний гуляш.
 • У вартість туру входять оглядові екскурсії по містах: Нюрнберг, Берн, Сарагоса, Мадрид, Лісабон, Порту, Марсель.

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 45€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не раніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 10€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 300€ (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Сімейна подорож - знижка для дітей" (не розповсюджується на групи):
  - Якщо в один тур їде родина* (2 дорослих + 1 дитина (до 11,99)) то на дитину надаються бонуси:
  безкоштовні факультативні екскурсії при купівлі в турі (не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит).
    Додатково оплачуються тільки вхідні квитки та трансфер, якщо такі є. Головна умова: обоє дорослих повинні взяти екскурсію. Якщо на екскурсію іде один дорослий - бонус не надається.
  - Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) тільки одна дитина отримує безкоштовні екскурсії, а інші оплачують 50% від вартості екскурсії.
  Виключення: дитина повністю сплачує за екскурсію, якщо це дитячі парки розваг.
  Знижки на тур: діти до 11,99 років - 10% знижка від вартість туру.
  Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) всі діти отримують знижку.
  *Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з першим степенем спорідненості (мама, тато). Бабусі, дідусі та інші родичі не підпадають під акцію.
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 15 євро/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.

 

Поділитись туром:

 День 1-й


 • 13:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
 • 14:00 - виїзд групи.
 • Переїзд по території Польщі.

При швидкому проходженні кордону та бажанні групи:  
Відвідання краківської Королівської пивоварні в Кракові (20€).
Тут смачно, ситно, весело та співи! А якщо ви не вірите, то рулька і гальба пива вас в цьому переконають!

 • Нічний переїзд в Нюрнберг.

 День 2-й


 • Перед заїздом в місто Нюрнберг - санітарна зупинка.

Нюрнберг - місто імператорів (у вартості туру). Це місто з майже тисячолітньою історією, це було улюблене місто Гітлера і тут же судили нацистів, це батьківщина лускунчика, дерев'яних іграшок, тут уперше випекли Єлізин пряник, тільки тут є червоне пиво, а ще в Нюрнберзі є свій вид баварських ковбасок - вгадайте як вони називаються?.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Бамберг (35€). Це місто, яке складає справжню історичну спадщину Німеччини. Вцілілий під час світових воєн, він пропонує зануритися в справжню середньовічну атмосферу, дарує можливість подивитися на старовинні пам'ятки і насолодитися пивними традиціями. Також Бамберг входить в список міст "Золоте кільце Німеччини"...

 • Переїзд в готель на території Німеччини.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

На нас чекають дуже смачний сир й смаків первинних гори! Швейцарія! Ми точно за розкладом!

Оглядова екскурсія м. Берн (у вартості туру). Побувати в Швейцарії і не відвідати його столицю - Берн, просто непробачно.
Берн - це серце Швейцарії. Не тільки тому, що це політичний і дипломатичний центри. Місцезнаходження самого міста знаходиться в самому фокусі Швейцарії. У жодній екскурсії по Берну це чарівне місто не розкриває себе повністю. Але достатньо всього пари годин на оглядовій екскурсії, щоб закохатися в нього і відчути ту ж радісну легкість, з якою ходив по цьому місту професор Плейшнер. Сад троянд, бернський зоопарк з ведмедиками, мальовничі тераси, приголомшливої краси будівлі Ратуші, собору Петра і Павла, величного Мюнстера... Чесне слово, в Берні стільки всього цікавого, що скільки не виділи часу на його огляд - все буде мало.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Рейнський водоспад - природна перлина Швейцарії» (дор. - 25€; діти до 11,99 р. - 20€ з екскурсією, 15€ лише трансфер).

Рейнський водоспад є найпотужнішим водоспадом в Європі. Вода падає з висоти 25 метрів, а ширина водоспаду досягає 150 метрів. У будь-який час року, в сонячну погоду в тумані водних бризгів над водоспадом ширяє дивовижна веселка. Німецький поет-романтик побачивши Рейнський водоспад так описував свої почуття: "О, мандрівник, будь обережний і тримай своє серце міцно в руках! Я майже втратив своє від радості споглядання потужної гри величезних мас падаючої і розбиваючої поверхню води!".

Рекомендуємо екскурсію: «Курортне містечко Інтерлакен та долина Лаутербруннен» (36€ + вх. кв). «Хто не бачив ландшафти Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Курортне місто Інтерлакен розташоване в передгір'ях Оберланда, в гірській долині між двома блискучими гірськими озерами Тун і Бріенц. Місто оточене сніговими піками Кульма, Ейгер і Юнгфрау, яка вважається однією з найкрасивіших гір Європи! Таке розташування робить Інтерлакен ідеальним місцем для відкриття дивовижної природної краси швейцарських Альп. Це невелике містечко в Швейцарських Альпах, популярне серед туристів вже більше 300 років. Долина Лаутербруннен (переводиться як достаток фонтанів) здивує Справжніми гірськими пейзажами величних гір і могутніх водоспадів.

 • Переїзд в готель.
 • Ночівля.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Bonne journée à toi! Знайомимось з Францією!

Для тих, що бажає, екскурсія містом Ансі (13€). Ансі це альпійська краса без швейцарсько-альпійських цін і можливість милуватися озерною гладінню на тлі засніжених вершин. З іншого боку - милий-премилий середньовічний антураж з вимощеними провулками, каналами, човниками і старовинними будиночками в центрі. Ансі звуть "Савойською Венецією": містечко пронизує безліч каналів і струмків, що беруть початок в озері. А гід "Мішлен" дає цьому невеликому містечку як туристичному напряму три повні зірки.

 • Переїзд по території Франції.

За бажання групи можливість зробити фото на тлі самої знакової античної пам'ятки Франції, яку ви можете побачити на 5-ти євровій купюрі - міст Пон-Дю-Гар (трансфер - 3€ + вх. квиток).
Нім (у вартості туру). За переказами місто було назване на честь одного з синів Геракла. Іноді його описують як французький Рим - і зовсім не за схожість назв. Тут збереглося декілька знаменитих монументів епохи Римської імперії - зокрема, Мєзон-Карре і Арена Німа. Остання є римським амфітеатром, що дуже схожий на Колізей і лише трохи поступається йому в розмірах. По факту цей колізей Німа - другий у світі за величиною після римського.

 • Вільний час.
 • Переїзд в готель на території Іспанії.
 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Вітаємо! Іспанія! Buen dia para ti!

Ми розпочинаємо наше знайомство з Іспанією з міста Сарагоса (оглядова екскурсія по місту в ціні туру). Сарагоса  - п'яте за величиною місто в Іспанії. У місті багато древньої архітектури, розкопки ведуться досі, і періодично знаходяться усе нові і нові артефакти. Кожна з культур - римська, християнська, арабська і єврейська, - що колись панувала в місті, внесла свій внесок в створення, розвиток і становлення міста таким, яким його сьогодні знають 650 000 місцевих жителів. Будь-яка будівля в Сарагосі - фактично пам'ятник певній епосі, будь то християнський собор Ла Сео і базиліка Эль Пілар або арабський палац Алхаферіа - шедевр мусульманської культури.
Останній ми і пропонуємо до вашого відвідування з екскурсією: Палац Альхаферія (20€ + вх. квиток). Перлина епохи мусульманського володарювання в Іспанії. Мабуть, ви більше ніде не знайдете такого дивовижного синтезу арабської і європейської архітектури. Це і не дивно - Альхаферія вважається перлиною ісламсько-іспанської спадщини. Це найбільша будова в Іспанії, що відноситься до часу мусульманського володарювання.

 • Переїзд і поселення в готель на території Іспанії.
 • Ночівля.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Переїзд в столицю Іспанії - Мадрид.

Оглядова екскурсія по м. Мадрид (у вартості туру) - величне місто, столиця і серце Іспанії. Це незвичайної краси місто з великою кількістю прекрасних замків і палаців різних епох, дивовижними парками й захоплюючими фонтанами. Мільйони туристів щорічно приїжджають в Мадрид, щоб побачити геніальні творіння всесвітньо відомих майстрів мистецтва, таких як Веласкес, Гойя, Рембрандт, Тіциан та ін., роботи яких прикрашають зали музею Прадо. Будь-яка людина, що відвідала Мадрид, надовго залишається під враженням від його культурної і історичної спадщини, а також від яскравих і запальних свят, що дарують радість і оптимізм на довгий час.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Толедо (30€) недаремно називають музеєм просто неба. Історичний центр міста - це ансамбль середньовічних будівель, опоясаний товстою кріпосною стіною. Толедо прозвали "містом трьох культур" і це недивно, тому що практично кожен будинок тут нагадує про час, коли тут мирно уживалися мусульмани, християни і євреї. Особливо помітний арабський вплив. Це видно в декоративних елементах, в окремих фрагментах будівель, структурі міста, формі воріт і арок. Велика кількість унікальних пам'ятників і особлива атмосфера Толедо незмінно притягує сюди безліч туристів. Здається, що вузькі вулички міста пам'ятають той час, коли місто було столицею, часто відвідуваній особами королівській крові.

 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

А ось і ти! Довгоочікувана Португалія!  BOM DIA PARA VOCE!

Для тих, хто бажає екскурсія у м. Євора (13€). 
Євора - одне з найкрасивіших міст Португалії. Прогулюючись його старовинним центром, не можна не відчути дух старовини і багатовікової історії, яка формувалася під впливом маврів і римлян. Безліч архітектурних пам'ятників, а також вишукані вина одного з кращих регіонів Португалії - Алентежу, сири і місцеві солодощі, притягають в Эвору туристів з усіх куточків світу. Місто розташоване на півдні країни, серед оливкових гаїв, виноградників і квітучих лугів. Лабіринти його вузьких вулиць, старовинні будівлі, що нібито несподівано виростають із землі, арки, площі з іскристими на сонці фонтанами - усе це робить Євору історичним містом-музеєм.

 • Переїзд в Лісабон.

Оглядова екскурсія по м. Лісабон (у вартості туру) - найзахідніша столиця Європи. Європейський континент обривається на мисі Року, недалеко від міста, а далі за ним тягнеться лише безкрайній Атлантичний океан. У 1755 р. місто було майже повністю зруйноване землетрусом і викликаними ним цунамі і пожежами, але вже дуже скоро відродилося з руїн за проектом маркіза де Помбала. Проте, в Лісабоні на кожному кроці можна зустріти нагадування про імперське минуле міста : величні собори, нарядні палаци, помпезні пам'ятники королям і маркізам.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія Місто Великих Відкриттів (23€),
з фото паузами біля найважливіших об'єктів міста. Тріумфальна арка, Монастир Жеронимуш - перлина унікального португальського архітектурного стилю "Мануєлино", символ Португалії - Беленская вежа, величний пам'ятник першовідкривачам. Під час нашої прогулянки, по барвистому району Белем, спробуємо знамениті на весь світ ласощі - Паштейшт-ди-Білем в найстарішому кафе Португалії (оплата самостійно).

 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час у місті.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Синтра - мис Року (60€). Хвилі Атлантичного океану ваблять мандрівників за собою і ми пропонуємо Вам відправитись в дорогу уздовж узбережжя. Екскурсія розпочинається з оглядової поїздки уздовж аристократичних містечок Кашкайш і Єшторіл, які є свідками багатого минулого країни, потім Ви побуваєте у Пащі Диявола- так називають грот, скелі якого б'ють потужні хвилі. Далі Ви побачите пляж Гиншу, який давно уподобали серфінгісти зі всього світу і нарешті, приїдете на мис Року, край землі, як його називають португальці. Продовжимо милуватися різноманітністю природи, проїхавши по зачарованому лісу Синтри, дізнаємося хто і навіщо залишив тут величезні камені-валуни. Лорд Байрон назвав це місто "Славним Едемом". І дійсно, Синтра - рай на землі, священне місцем, де колись жила богиня-мисливець Діана, а надалі влаштувалися маври, від яких збереглася Мавританська фортеця. Синтра була і резиденцією королів з, звичайно ж, його найближчим оточенням - найбагатшими і знатними сім'ями країни, а також притягала мільярдерів зі всього світу. Тому сьогодні Синтра - це місто з палацами, садибами і розкішними парками з найбагатшою колекцією рослин і дерев з п'яти континентів. У вільний час можна відвідати замок "Піна"  (вх. квиток оплачується самостійно).

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на узбережжі Атлантичного Океану.
 • Ночівля.

9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Відпочинок на узбережжі Океану.
 • 18:00 - переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

10 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Продовжуємо знайомство з країною - оглядова екскурсія по м. Порту (у вартості туру). Порту - друге за величиною місто в Португалії після її столиці. Місто розташувалося в гирлі річки Дору - найбільшої річки, яка перетинає увесь Піренейський півострів, і впадає в Атлантичний океан. Саме у декількох кілометрах від океану знаходиться це унікальне місто з тисячолітньою історією. Неймовірно горбистий, шалено яскравий, сонячний Порту - це саме те місто, яке здатне здивувати навіть досвідченого туриста. Нескінченні мости незвичайних форм і конструкцій, затишні набережні, що коливаються на хвилях човна для перевезення портвейну, - рабелуш (rabelos), круті вулички і сходи, що об'єднуються в заплутану мережу і приводять вас несподівано до оглядових майданчиків або покинутих церков, запах солоної тріски - бакаляу (bacalhau), бурхливий, сильний і емоційно заряджаючий Атлантичний океан, королівська велич і крайня бідність - в сусідніх будинках, фунікулери і залишки кріпосних стін, різноколірні будиночки на будь-який смак і приголомшливий портвейн: усе це - Порту.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Брага-Гімараеш (30€). Місто Брага розташоване в 50 км. на північ від Порту. Він вважається центром католицизму Португалії, в нім з 1505 року розташовується резиденція архієпископа. У Бразі можна насолодитися зразками релігійної архітектури різних епох і стилів. Саме місто ділиться на нову, сучасну частину і Старе місто, увійти до якого можна через ворота Арко-да-Порта-Нова (1772 р.). Далі шлях веде в церкву Христа на Голгофі. І ясла португальської держави місто Гімараеш. Це одне з найстаріших міст країни, батьківщина першого короля Португалії Афонсу I Єнрікеша, місце, де зародилася португальська державність.

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на території Португалії.
 • Ночівля.

11 День 11-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд на територію Іспанії - місто Сан-себастьян, що розмістилось в "райському місці".
 • Вільний час на узбережжі Біскайської затоки.

Для бажаючих екскурсія містом (15€). Сан-себастьян - найулюбленіший курорт іспанців, справжня перлина Країни Басків і одна з гастрономічних столиць Європи. Сюди приїжджають заради океану, серфінгу, мішленівських ресторанів, незліченної кількості пінчос-барів і захоплюючих видів.

 • Переїзд в готель на території Франції.
 • Ночівля.

12 День 12-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Марсель.

Оглядова екскурсія по м. Марсель (у вартості туру). Марсель - велике портове місто, друге за чисельністю населення у Франції. Він розташувався на півдні країни, на березі Середземного моря. Марсель - столиця регіону Прованс-Альпи-блакитний берег і по розмірах - 240,62 кв. км - поступається лише Парижу. Та й вік у населеного пункту поважний: він заснований більше 25 віків тому. Вузькі вулички, яхти в Старому порту, старовинні фортеці, блакитні бухти - таким з'являється перед гостями гордий Марсель.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Єкс-ан-Прованс (30€) - одне з найкрасивіших міст Провансу. Це невелике, тінисте, типово прованське містечко, що прославилося завдяки відомому імпресіоністові Сезанну, закоханого в ці місця. Це місце ще славиться своїм провансальським ринком, одним з кращих в регіоні. Єкс-ан-Прованс, що часто іменується просто Екс, - це одне з найбагатших міст Франції, яким воно завжди і було, на відміну від вічного бідного Марселя під боком. Вас чекають затишні вузькі пішохідні вулички старого міста, обрамлені старовинними будиночками, розкішні види на околиці і ця особлива атмосфера… Провансу.

 • Повернення в місто.
 • Переїзд в готель на території Франції.
 • Ночівля.

13 День 13-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Канни. Місто, в якому проводиться вручення премій Канського кіно-фестивалю. Можливість відобразити себе на "Червоній доріжці".
 • Відпочинок на Лазурному узбережжі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія в Ніццу і відвідування музею парфумів Фрагонар (28€).
 В ході екскурсії Ви побачите своїми очима, що Ніцца - це не лише місто-курорт, а давня колиска людства, про що свідчать античні терми, амфітеатр, залишки міста, яке колись звели римські легіонери. Гуляючи вулицями старовинного середньовічного центру ви відкриєте для себе "італійську сторінку" в історії Ніцци, адже місто це стало французьким всього 160 років тому. Опинившись на березі бухти Ангелів, на Променаді Англійців, ви дізнаєтеся чому Лазурний берег став так називатися і відкриєте для себе захоплюючу історію перетворення Ніцци із забутого Богом савойського містечка в розкішний європейський курорт. А так само ми відвідаємо відомий на усю Францію музей парфумів «Фрагонар». Де у вас буде можливість привезти з собою частинку країни у флаконі.

 • Переїзд в готель на території Італії.
 • Ночівля.

14 День 14-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд на узбережжя Адріатичного моря, курорт Лідо Ді Езоло.
 • Відпочинок на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Оглядова екскурсія по Венеції + в'їзд до туристичної зони (28€ в дві сторони). Венеція, велична і спокуслива, як дорогоцінна чаша у безодні вод ... Колись була одним з найвпливовіших міст в Європі і називалася "Королевою Адріатики". 118 островів, 160 каналів, 400 мостів ... Краще гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости. Непотопаюча і ультра відома - місто-музей, Венеція тепер живе і дихає для туристів, режисерів, художників ... Венеція - казкове місто на воді, де замість вулиць - канали, а замість звичних жителів мегаполісу автомобілів і мотоциклів - вапаретто і гондоли. Венеція - дивне і незрозуміле місто у світі…

Пропонуємо здійснити романтичну прогулянку на Гондолі (дор. - 25€; діти до 11.99 років - 20€). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування у Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але і досі користується божевільною популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам'ятки Венеції і "місто на воді" розкривається повністю.
Екскурсія по Гранд Каналу - головній вулиці Венеції (30€, кораблик з гідом). Ви не пошкодуєте, що вибрали цю прогулянку, це кращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішою прогулянкою по воді у світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру. Увесь шлях по цьому каналу усипаний витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Каналі Гранда, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів залишок своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, вони повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борту приватного катера-таксі (пішки неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде прекрасна можливість зробити величезну кількість дивовижних фотографій.

 • Нічний переїзд.

15 День 15-й


 • Переїзд в Егер.

Можливість відвідати винні підвали в Долині красунь з Дегустацією вин і смачного гуляшу (18€). Егер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - "Долина красунь", саме тут роблять, широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто "Єгерська бичача кров". Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних льохах, хазяїн льоху почастує декількома келихами вина різних сортів, і зазвичай, угорським національним блюдом - гуляш. Окрім Egri bikavér тут популярні білий мускат "Оттонель", популярне сухе вино "Дівчина з Егера", дуже оригінальний червоний "Цвайнгер" і дуже смачне запашне десертне вино під назвою "Мелора". Крім того, тут можна спробувати так зване "солодке льодове вино Каберне-Совіньйон". Також ви зможете брати участь в конкурсах і виграти дивовижні призи...

 • Перетин кордону.
 • Вечірнє прибуття у м. Львів (залежить від проходження кордону)
Міста : Краків, Нюрнберг, Бамберг, Берн, Інтерлакен, Аннесі, Нім, Сарагоса, Мадрид, Толедо, Евора, Лісабон, Сінтра, Порту, Брага, Сан-Себастьян, Марсель, Екс-ан-Прованс, Канни, Ніцца, Венеція, Егер

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники - 2€/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти