«Узбережжя Амальфі - 40 км. захвату»

Всі туристи в наших турах будуть забезпечені набором особистого захисту.

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 11 днів: виїзд рано вранці, повернення в обід на 11-й день туру.
 • В турі 2 нічних переїзди. Ночівлі в чудових готелях, категорії 3*, на території Італії.
 • У вартості туру оглядові екскурсії в таких містах: Будапешт, Трієст, Перуджа, Рим, Неаполь.
 • Чудовий вибір, якщо ви хочете відпочити на морі й побачити Справжню Італію під час незаїжджених екскурсій.

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 1548 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - від  104 гривень до 241 гривень (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 69 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не раніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 344 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - під запит (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Сімейна подорож - знижка для дітей" (не розповсюджується на групи):
  - Якщо в один тур їде родина* (2 дорослих + 1 дитина (до 11,99)) то на дитину надаються бонуси:
  безкоштовні факультативні екскурсії при купівлі в турі (не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит).
    Додатково оплачуються тільки вхідні квитки та трансфер, якщо такі є. Головна умова: обоє дорослих повинні взяти екскурсію. Якщо на екскурсію іде один дорослий - бонус не надається.
  - Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) тільки одна дитина отримує безкоштовні екскурсії, а інші оплачують 50% від вартості екскурсії.
  Виключення: дитина повністю сплачує за екскурсію, якщо це дитячі парки розваг.
  Знижки на тур: діти до 11,99 років - 10% знижка від вартість туру.
  Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) всі діти отримують знижку.
  *Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з першим степенем спорідненості (мама, тато). Бабусі, дідусі та інші родичі не підпадають під акцію.
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 344 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 15 євро/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.

 

Поділитись туром:

 День 1-й


 • 06:30 - збір групи на ж/д вокзалі м. Львів.
 • 07:00 - виїзд зі Львова.
 • Переїзд в Будапешт.

«Будапешт - місто контрастів» (в вартості туру). Пропонуємо ближче оглянути найвідомішу, найдовшу будівлю Будапешту - Парламент. Коли бачиш цю будівлю в перший раз, рівень емоцій звичайно зашкалює. Будівля Парламенту - найбільша в Угорщині; в ньому 691 приміщення, 29 сходів і 10 дворів. Всередині будівлі знаходиться невеликий музей парламенту.
Далі ми відвідаємо головний храм Будапешта - Базиліка св. Іштвана. Дуже красивий храм в стилі ренесанс. Один з найбільших храмів в Угорщині. Купол базиліки видно здалеку і тому обов'язково підніміться на оглядовий майданчик, дуже приголомшливі види на Будапешт!
Серцем Будапешта є вулиця Ваци, яка йде від площі Воросмарті до моста Елізабет. Вулиця набула такого статусу в середині 19 століття коли початкові невеликі будівлі і маленькі магазинчики були замінені будівлями в стилі неокласицизму та еклектики. Тут розташовані найфешенебельніші житлові будинки, великі універмаги, розкішні готелі і міжнародний торговий центр, що робить вулицю Ваци ще одним символом Будапешта.
Далі наша прогулянка по вулиці Корзо. У перекладі з італійської - місце для прогулянок. Якщо потрапити сюди з Липової алеї, то натрапите на спеціальний туристичний ліхтар-вказівник. Тут, в серці історичного центру, багато кафе - «Вертеп», «Кактус», «Корзо10» і невеликих магазинчиків.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Прогулянка по Дунаю на кораблику ( 688 гривень) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

 • Нічний переїзд в Словенію, на узбережжя Адріатичного моря.

 День 2-й


 • Відпочинок на морі.

Порторож - самий фешенебельний курорт Словенії, що чимось нагадує Французьку Рів'єру: та ж набережна вздовж моря, такі ж затишні ресторани, літні кафе і яхти, що пливуть за лінію горизонту. Порторож воістину чарівне містечко, назва якого з італійської мови перекладається як Порт Троянд. І Порторож повністю виправдовує свою назву: курорт буквально потопає в трояндах, що поширюють в повітрі дивовижні пахощі, яке, з'єднуючись з запахами моря і сосен, створює атмосферу справжнього приморського курорту.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Піран ( 688 гривень/ 585 гривень), найкрасивіше місто словенського узбережжя, був побудований на солі. Піранскі сілеварні, де досі використовуються старі методи виробництва чудової "соляної квітки", були джерелом процвітання цього мальовничого середземноморського містечка з його кріпосними стінами, мальовничою церквою і культурними пам'ятками. Усе старе портове місто із залишками середньовічних стін охороняється як культурно-історичний пам'ятник. Вузькі вулички з будинками, що тісно стоять, які від церкви сходять вниз по схилу до головної площі біля берегів, підкреслюють середземноморський характер цього місця. Космополітичне приморське місто, яке розвивалося під впливом сусідньої Венеції, вважається одним з своєрідних і найбільш фотогенічних міст на узбережжі Адріатичного моря.

 • Переїзд у Трієст.

"Відень на морі" або "саме не італійське", з точки зору архітектурного вигляду, місто -  Трієст (у вартості туру). Трієст - одне з найкрасивіших і важливіших міст Італії, на вигляді якого відбилися різні епохи, залишивши австрійські і словенські риси і традиції, які перемішалися в котлі століть з місцевими звичаями, створивши сучасний Трієст, повний чарівності, самобутності і еклектики. Часто в гості до Трієсту заглядає знаменитий вітер «Бору», який народжується в горах і спускається на місто і затоку. Враховуючи низькі температури взимку і високу вологість, Бору вважається малоприємним явищем. Місцеві жителі говорять: "Бору народжується в горах і помирає в Трієсті". З іншого боку, Бору є своєрідним символом Трієста.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Ще одним символом міста є палац Міра-Маре ( 344 гривень). Палац був побудований ерцгерцогом Максимільяном, братом Франца Іосифа, австрійського Імператора (зовнішній огляд). Палац оточений парком. Дерева і рідкісні рослини, які там ростуть, Максимільян, привозив з різних куточків світу.

 • Переїзд в готель на узбережжі Адріатичного моря.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час для купання на Адріатичному узбережжі. 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Найдавніша в Європі держава» ( 1032 гривень/ 860 гривень). Сан-Марино розташоване на схилі гори Монте-Тітано, воістину є перлиною Апеннінського півострова. Засноване в XIV столітті, воно, так чи інакше, зуміло зберегти свої найкращі традиції і звичаї, а також державний лад. Сан-Марино сьогодні - це досить сучасна країна, що зберігає спогади про численні бої за незалежність, в які було залучено корінне населення. Жителі цієї дивовижної країни в більшості своїй походять від італійців, однак вони разюче відрізняються від своїх сусідів. Навіть самий неуважний турист, потрапивши в Сан-Марино, відзначить досить спокійну вдачу сан-Маринця, їх доброзичливість й готовність прийти на допомогу.

Равенна ( 792 гривень + вх. квиток) - місто вікової історії й данина християнської віри ... Основною визначною пам'яткою Равенни є її мозаїка. Вона тут всюди - в храмах, будинках, мавзолеях. Її сяйво і глибина виконання вражають, заворожують, зачаровують. Але Равенна славиться не тільки унікальною прикрасою стін. Тут є будинок, де жив Байрон, могила Данте, мавзолеї стародавніх правителів, а також дуже багато храмів, чий вік нараховує півтори тисячі років.

 • Переїзд в Перуджу.

Оглядова екскурсія по м. Перуджа (у вартості туру). Це місто вважається італійської Спартою, суворою і войовничої. Такою вона була протягом століть і це відбилося на її зовнішності. Тут немає розкішних особняків і залитих сонцем площ. Правителям міста, захопленим військовими розбірками, було не до прикрас. Вузькі вулиці, навислі над кам'яними стінами будинків, нескінченні арки, круті спуски і різкі повороти надають місту зловісний колорит. Але варто вийти на відкритий простір, як Перуджа починає полонити широкою панорамою гірських долин і лаконічною красою палаців і храмів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Прогулянка з яскравим краєвидом» - Ассізі ( 688 гривень)– «Містичне й загадкове місто, що відзначене особливою печаткою вищих сил», - саме так кажуть італійці про найстаріше латинське місто, яке розкинулося в комуні під назвою Умбрія. Будь-який корінний італієць знає Ассізі й говорить про це місто з особливим тремтінням. Справа вся в тому, що саме в ньому народився Святий Франциск, який серед католиків вважається покровителем всієї країни і дарує їй вічне процвітання.

 • Переїзд й поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Ми потрапляємо в чудове місто, яке розкинулося на семи пагорбах, насичений духом античності і колишньої величі Священної Римської Імперії.
Вирушаємо на оглядову екскурсію «Рим - місто імператорів» (в вартості туру), під час якої Ви побачите Капітолійський музей, де знаходиться знаменитий пам'ятник вовчиці, яка годує засновників Рима - Рема і Ромула; величний Пантеон - храм язичницьким богам, побудований в ІІ ст. н.е., який непорушно стоїть на площі делла Ротонда; відомий на весь світ Римський Колізей, на арені якого майже 2000 років тому велися гладіаторські бої; Римський форум - найважливіший форум стародавнього Риму, який відображають всю античну красу міста ... Вам відкриється історія славного Риму, легенди і таємниці, що зберігаються в стінах храмів, монументах та старовинних будівля ... У вільний час пропонуємо відвідати:
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Подорож до Ватикану» ( 1136 гривень, ~2 год.; + вхідний квиток оплачується додатково ~ 516 гривень).Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, але кожне слово її правителів відгукується в душах мільйонів християн. Зручно вмістившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії, у нього своя залізниця, своє телебачення, газета, закони, правила і поліція. Ватикан оголошений ЮНЕСКО пам'ятником світової культурної спадщини. Ми відвідаємо Собор Святого Петра, велич і краса якого не мають собі рівних. Відвідаємо і Музей Ватикану який представляє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат. Тут ми побачимо творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела.

«Рим за Тибром» (дор. - 688 гривень; діти до 11,99 років - 516 гривень; ~2 год.).Прогулянка по району Рима Трастевере, який зберіг свій первозданний вигляд і самобутність, в той час, коли інша частина міста зазнала змін в 19 столітті. У цьому районі можна побачити життя справжнього Риму, відчути національний колорит Італії: переплетення вулиць і будинків - звичайних і аристократичних, вікна і цілі стіни будинків, покриті плющем і повоєм, розвішана через вулиці сохне білизна, вуличні продавці, художники і апетитний запах свіжоспеченої піци - все це Трастевере! Зв'язують центральну частину Риму з Трастевере маленький острів Тіберіна і два найдавніших моста: міст Фабриція, побудований в 62 р. до н.е. і залишився до наших днів майже в колишньому вигляді і міст Цестія (46 р. до н.е.).
«Стародавній Рим» ( 620 гривень + вх. квиток оплачується додатково)- ця прогулянка для тих, хто хоче поринути в атмосферу Стародавнього Риму, зрозуміти як проходили і чим були наповнені дні його жителів, яким був їх побут, відчути атмосферу, яка панувала на його вулицях. Ви побуваєте в знаменитому Колізеї - архітектурному шедеврі, символі італійської столиці, збудованому в 80 році н.е. спеціально для проведення кривавих уявлень; в Римському форумі - Форум Цезаря - перший з імператорських форумів Риму і на горбі Палатин. Палатинский пагорб має величезне значення для історії Стародавнього Риму. За переказами саме на палатинському пагорбі і виникла могутня імперія.
«Вечеря в Традиціях італійської кухні! Mama mia!» ( 1136 гривень) Нас очікує вечеря в затишному італійському ресторані, де ми познайомимося з місцевим гастрономічним колоритом, під звуки живої музики і вино в необмеженій кількості.

 • Переїзд в готель. На узбережжя Тіренського моря.
 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Безтурботна Рів'єра»( 1136 гривень/ 964 гривень, ~6 год.).
Террачіна славиться своєю яскравою і святковою атмосферою. У цьому древньому місті, розташованому в 90 кілометрах від Риму, завжди панують веселощі. Береговий район, де розташована Террачіна, носить назву Узбережжя Одіссея, адже це місце Гомер згадував в знаменитій поемі. Історія міста сягає корінням у часи Римської імперії, коли місто володіло неабиякою важливістю. Через нього проходила Аппієва дорога. Террачіна досі поділена на дві частини, Верхню і Нижню, за місцем проходження дороги. Сперлонга - «перлина Тірренського моря». Сперлонга - це невелике курортне містечко, розташоване на одному з найкрасивіших мисів на узбережжі Тірренського моря в регіоні Лаціо. Своїми білими будинками і вузькими вуличками старої частини міста, Сперлонга частково нагадує Санторіні. Це, напевно, одне з кращих місць відпочинку на цьому узбережжі. Гаета - звучання цього слова, як пісенний мотив, ласкавий і мелодійний. Як ім'я, так і місто чарує, і хочеться будь-що-будь познайомитися з ним ближче. Він насичений фарбами Середземномор'я, запахами морського прибою і неаполітанської кухні. Його вузькі вулички і різнокольорові будівлі дихають історією, зелень парків відбивається в блакиті моря, а ввечері, набережна наповнюється звуками  риболовецьких суден і криками торговців свіжої риби. Тут панує дивовижна атмосфера простого спілкування і дружелюбності.

 • Ночівля.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Переїзд в Неаполь. 

«Неаполь – кохання з першої зустріч» (у вартості туру).
«Їду. Не забуду ні вулицю Толедо, ані кварталів Неаполя; на мій погляд, це найкрасивіше місто в світі, не порівняти ні з чим іншим », - так відгукнувся про Неаполь великий Стендаль в подорожніх нотатках 1817 року.

Запрошуємо відвідати сакральні місця чудового Неаполя. Ви побачите всі головні міські святині: Кафедральний собор, усипальницю Влада Дракули, монастир Сан Грегоріо Армено і інші дивовижні середньовічні церкви, над оформленням яких працювали кращі майстри свого часу. Ми покажемо Вам картини і фрески Караваджо, Джордано, Джотто, королівські усипальні і купелі перших християн. Сподіваюся, що разом з нами, Ви закохаєтесь в Неаполь, і цей роман триватиме все життя!
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Помпеї - стародавнє місто» ( 688 гривень/ 516 гривень + вх. квиток) - в 1979 році н. е. сталося потужне виверження Везувію, який знищив кілька міст, серед яких був і місто Помпеї, розташоване біля підніжжя вулкана. Понад півтори тисячі років Помпеї залишалися похованими під шаром вулканічного попелу. Організовані археологічні розкопки розпочаті тут в середині XVIII століття і відразу викликали великий інтерес не тільки в Італії, але і у всьому світі. Багато мандрівників прагнули побувати в Помпеях, де буквально на кожному кроці перебували свідоцтва раптово обірваного життя античного міста. І зараз цікавість до Помпеї не слабшає, щороку його відвідує величезна кількість туристів, охочих подивитися на це «Чудо світу». При бажанні групи можливість відвідати: Фото пауза на фоні кратеру вулкану Везувій (15Є).

 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Вільний день в Неаполі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Ідеальний дует» ( 1652 гривень/ 1376 гривень) - Сорренто й Позітано. Стародавні греки заснували місто Сорренто, і назвали вони його Сіреон - земля сирен. Не випадково ці землі вважаються батьківщиною неаполітанської музики, яка підкорила весь світ. Сорренто розташований в 47 км. від Неаполя на однойменному узбережжі Тірренського моря. Визнаний одним з найбільш розвинених за рівнем і різноманітності послуг туристичних центрів Італії. Лімончелло Соррентіно, пастічерія ді Сорренто, оливки і морська кухня - візитна картка краю. Позітано це колишня територія князівства Амальфі, стала відомою всьому світу після Першої світової війни. Тут знайшли притулок німецькі і російські художники, артисти, письменники і поети. Після Другої Світової Війни на Позітано звалився "дев'ятий вал" діячів мистецтва і культури, режисерів і акторів. Вони принесли йому величезну славу. 

Візит в колишню «республіку Амальфі» ( 1892 гривень/ 1548 гривень). Спочатку ми вирушимо в Салерно - портове місто на березі Тірренського моря, ще одна велика і відома перлина Амальфітанского узбережжя Італії. Він славиться своїми середньовічними вуличками і соборами, прекрасними парками, стародавніми акведуками і піщаними пляжами. У Салерно є відпочинок на будь-який смак і, на відміну від свого сусіда, що зійшов з листівки Позітано, Салерно здається більш живим. Тут по південному кипить життя, а на вулицях завжди шумно і багатолюдно. Амальфі - одне з найкрасивіших міст італійського Середземномор'я, відомий туристичний центр і столиця колись могутньої республіки Амальфі. Тут в XIII столітті був винайдений магнітний компас. Амальфітанці затвердили Морський кодекс (Tavola amalfitana), успішно торгували, користуючись прихильним ставленням Візантії, непогано повоювали з Пізою і Генуєю за перевагу в Середземному морі (колись чисельність населення Амальфі перевищувала 50 000 жителів). Амальфі сьогодні - Мека для туристів, бажаний шматок земного раю, літня резиденція зірок кіно і політиків. І... просто райський куточок з волі Божої.

 • Ночівля.

 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день в Неаполі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Екскурсія на Капрі - райський куточок натхнення» ( 2236 гривень/ 2064 гривень). О Капрі - другий Едем! Нескінченно квітучий острів притягує своїм сяйвом і теплом. Найцікавіше на Капрі - це море! Кришталево-прозоре, дуже чисте (дно видно навіть на глибині 8-10 м), пронизливо блакитного кольору. Також чудова дика природа і пейзажі, висічені вітром і морем. Ми хочемо щоб і Ви побачили це дивно мальовниче місце і в повній мірі насолодилися божественною красою і відчули на собі як чарівний сон перетворюється в дійсність..
Королівський палац в Казерті ( 964 гривень/ 792 гривень + вхідний квиток). Новоспеченим правителям Неаполітанського королівства дуже хотілося потрапити в європейську еліту. А найнадійнішим і модним в той час способом досягти цього було побудувати палац, який затьмарив би вже наявні зразки. І ось на замовлення короля Карла VII архітектор Луїджі Ванвітеллі, який керував реконструкцією Собору Святого Петра в Римі, і його син Карло створили щось неймовірне ....

Ми вирушаємо з Вами на екскурсію в Королівський палац у Казерті - все тут як мінімум в двічі більше, ніж у Версалі, та й в будь-який інший королівської резиденції: і кількість палацових кімнат (близько 1200), і величина парків, і протяжність головної алеї . А скільки дорогоцінного мармуру та інших матеріалів було витрачено на створення анфілад і головних сходів! Додайте до цього саму прогресивну на той час систему зрошення, використану для розкішних фонтанів, прикрашених античними скульптурами. Найвідоміший з них - «Діана і Актеон» біля підніжжя Великого Каскаду.

 • Переїзд в готель.
 • Ночівля.

9 День 9-й


 • Переїзд на узбережжя Лігурійського моря.
 • Відпочинок на морі.

«Національний парк Чинкве-тере» ( 1514 гривень/ 1170 гривень, екскурсія 5-6 годин) - один з найдивовижніших куточків Італії і популярне місце у світі, яке входить в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і розташовується в 5ти чарівних земелях, що височіють на мальовничих гірських хребтах над морем. Ми відвідаємо такі чарівні поселення національного парку Чинкве-тере: Риомаджоре, Вернацца і Монтероссо. Тут ми з Вами прогуляємося по лабіринтах мініатюрних вуличок міст, побачимо каплиці, старовинні церкви, античні замки і будинки, пройдемося по мальовничих гірських стежках, піднімемося на оглядові майданчики, звідки помилуємося приголомшливими видами на море і узбережжя. Під час екскурсії буде вільний час для обіду. У Монтероссо у вільний час Ви можете приємно провести час в старому центрі міста і відвідати храм Св. Джованни Баттиста або залишитися в новому районі селища і піти на безкоштовний пляж. Важливо: в Монтероссо найбільший пляж у всьому Чинкве-тере!
«Матеріал для створення шедеврів» ( 620 гривень + вх. квиток). Екскурсія з відвідуванням родовища Каррарского мармуру.

 • Переїзд в готель.

10 День 10-й


 • Переїзд на узбережжі Адріатичного моря. Курорт Лідо ді Езоло.
 • Відпочинок на морі.

Екскурсію у Венецію ( 1239 гривень). Венеція, велична і зваблива, як дорогоцінна перлина в безодні вод... Колись була одним з найвпливовіших міст в Європі і називалася «королевою Адріатики». 118 островів, 160 каналів, 400 мостів ... Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости. Невтопаємие і ультра відоме місто-музей, Венеція тепер живе і дихає для туристів, режисерів, художників... Венеція - казкове місто на воді, де замість вулиць - канали, а замість звичних мешканців мегаполісу автомобілів і мотоциклів - вапаретто і гондоли. Венеція - дивний і незрозумілий місто в світі...
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Романтичну прогулянку на гондолі (дор. - 860 гривень, діти до 11.99 років - 688 гривень). 
Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але до сих пір користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю.

Екскурсія по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції ( 1032 гривень/ 860 гривень). Ви не пошкодуєте, що вибрали дану прогулянку, це найкращий спосіб познайомитися з самими романтичними місцями Італії і насолодитися найкрасивішим водним шляхом в світі! Вам необхідно влаштуватися в затишному вапоретто і зануритися в історичну атмосферу Венеції і милуватися надзвичайно красивими видами на місто і його незрівнянну архітектуру. Весь шлях по цьому каналу усипаний витонченими зразками пишних епох бароко і ренесансу. Найпрекрасніші, найпоказовіші палаци Венеції знаходяться саме тут, на Гранд-Каналі, де раніше жили найбагатші з багатих, де кожен будинок - світове ім'я - будинок Дездемони, Палаццо, де знімав поверх Байрон, або де поселили Джордано Бруно, десь тут провів залишок своїх днів Ріхард Вагнер. Ми побачимо ці палаци, повільно пропливають ланцюжком перед поглядом, з борта приватного катера-таксі (пішки неможливо), і ви зрозумієте, чому Венецію називають найдивовижнішим містом світу. Під час прогулянки у вас буде відмінна можливість зробити безліч чудових фотографій.
Острови лагуни - кольорова Венеція! (дор. - 1308 гривень; діти до 11,99 р. - 964 гривень; проїзд на катері + екскурсії з гідом)
Мурано- відомий у всьому світі за виробництвом художніх виробів з кольорового скла. Відвідаємо майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла в прекрасний предмет. Ця вистава, захопить і здивує не тільки дітей, а й дорослих. Самому сміливому, надасться можливість показати особисту здатність «склодува», зробити якийсь предмет. Емоції і неповторні враження забезпечені! Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів і походити по численних магазинах в пошуках неповторного сувеніра. Мурано подарує Вам незабутні спогади і ексклюзивні подарунки. 
Бурано - відомий з давніх часів своїми прекрасними мереживами, а також яскраво оздобленими будиночками. Яскравість фарб просто приголомшує, своєю контрастністю, але будиночки пофарбовані не просто так, на цей рахунок є кілька пояснень. Вам вже цікаво? Тоді ми вам про це розповімо. У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива, ця робота вимагає величезного терпіння і майстерності. Спробуйте знамените місцеве печиво «Buranello", а в їх ресторанах свіжо виловлену рибу. Тут ви будете здивовані не тільки яскравими квітами будинків ну і тим, що по маленьким вузьких каналах пливуть не тільки приватні рибальські човники, а також лебеді та дикі качки.

 • Нічний переїзд у Львів.

11 День 11-й


По дорозі у Львів, при наявності часу пропонуємо:
Відвідування винних підвалів у Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу ( 620 гривень). Єгер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - Долина красунь (саме тут роблять, усім відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бича кров». Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних льохах , господар  пригостить декількома чарками вина різних сортів, і звичайно, угорськими національними стравами. Крім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егеру», вельми оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне і запашне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна спробувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також Ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи.

 • Вечірнє прибуття у Львів (залежить від проходження кордону)
Міста : Будапешт, Піран, Трієст, Сан-Марино, Равенна, Перуджа, Рим, Ватикан, Неаполь, Сорренто, Казерта, Венеція, Егер

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники -  69 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури
«Побачення на двох - Венеція і Верона…»
2064 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Побачення на двох - Венеція і Верона…»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія
Будапешт, Венеція, Верона
Детальніше
«Ура Венеція!!! Венеція+Верона»
3372 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Ура Венеція!!! Венеція+Верона»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Угорщина
Егер, Будапешт, Венеція
Детальніше
«Моя улюблена Італія: Венеція - Верона - Мілан - о.Комо»
3716 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Моя улюблена Італія: Венеція - Верона - Мілан - о.Комо»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Італія, Угорщина
Будапешт, Відень, Мілан, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«Словенія та Італія - вікенд на двох»
3716 гривень
Дата від`їзду
08-04-2021

«Словенія та Італія - вікенд на двох»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Словенія, Угорщина
Егер, Будапешт, Любляна, Блед, Падуя, Венеція
Детальніше
«Вікенд в Лігурії: Генуя, Портофіно, Чінкве Терре»
3956 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021

«Вікенд в Лігурії: Генуя, Портофіно, Чінкве Терре»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія
Будапешт, Венеція, Генуя, Флоренція, Сієна, Піза
Детальніше
«Романтична подорож: Венеція + Флоренція»
4060 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Романтична подорож: Венеція + Флоренція»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Італія, Угорщина
Будапешт, Венеція, Флоренція, Відень, Егер
Детальніше
«Заберу тебе в Мілан»
4060 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021

«Заберу тебе в Мілан»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Польща, Угорщина, Чехія
Краків, Прага, Мілан, Венеція, Егер
Детальніше
«Італія моя любов... Венеція-Мілан-Верона»
4060 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021

«Італія моя любов... Венеція-Мілан-Верона»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія
Егер, Будапешт, Венеція, Мілан
Детальніше
«Омріяний вікенд в Мілані»
4266 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Омріяний вікенд в Мілані»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Угорщина
Мілан, Генуя, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Венеція – там де живе казка..»
4404 гривень
Дата від`їзду
09-04-2021

«Венеція – там де живе казка..»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Італія, Словенія, Угорщина
Будапешт, Любляна, Венеція, Егер, Егерсалок
Детальніше
«Італійський вікенд... Венеція, Флоренція, Рим»
4748 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Італійський вікенд... Венеція, Флоренція, Рим»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія, Ватикан
Егер, Будапешт, Венеція, Рим, Ватикан, Флоренція, Сієна, Піза
Детальніше
«Міста для поцілунків: Відень-Венеція-Верона»
4748 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Міста для поцілунків: Відень-Венеція-Верона»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Австрія, Італія, Польща, Угорщина
Краків, Відень, Венеція, Падуя, Будапешт, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Венеція – казкова країна»
4748 гривень
Дата від`їзду
06-04-2021

«Венеція – казкова країна»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Угорщина
Егер, Будапешт, Венеція, Хевіз, Егерсалок
Детальніше
«Люблю тебе, Італія моя... Венеція-Флоренція-Рим»
4920 гривень
Дата від`їзду
06-04-2021

«Люблю тебе, Італія моя... Венеція-Флоренція-Рим»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Австрія
Егер, Будапешт, Відень, Венеція, Флоренція, Рим, Ватикан, Егерсалок
Детальніше
«Римські канікули»
4988 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Римські канікули»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Італія, Ватикан, Угорщина
Будапешт, Відень, Рим, Ватикан, Венеція, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Обійму тебе Італія... Флоренція, Рим, Мілан»
5023 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Обійму тебе Італія... Флоренція, Рим, Мілан»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан
Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Мілан, Бергамо
Детальніше
«Романтична подорож: Венеція + Флоренція» ВИЇЗД З КИЄВА
5092 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021

«Романтична подорож: Венеція + Флоренція» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Угорщина, Італія
Будапешт, Венеція, Флоренція, Відень, Егер
Детальніше
«Венеція - земля кохання і море чар…»
5436 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Венеція - земля кохання і море чар…»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Італія, Угорщина
Егер, Лидо-ди-Езоло, Падуя, Венеція, Будапешт
Детальніше
«О Рим, ти цілий світ!»
5676 гривень
Дата від`їзду
06-04-2021

«О Рим, ти цілий світ!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Австрія
Будапешт, Відень, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Венеція, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Міста для поцілунків: Відень-Венеція-Верона» ВИЇЗД З КИЄВА
5780 гривень
Дата від`їзду
07-04-2021

«Міста для поцілунків: Відень-Венеція-Верона» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Угорщина, Італія, Польща
Краків, Відень, Венеція, Падуя, Будапешт, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Рим... І вічності мало!»
5848 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Рим... І вічності мало!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Австрія
Будапешт, Відень, Рим, Тіволі, Флоренція, Ватикан, Егер
Детальніше
«Мій улюблений Рим!!!»
5952 гривень
Дата від`їзду
14-04-2021

«Мій улюблений Рим!!!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина
Венеція, Рим, Ватикан, Мілан, Будапешт
Детальніше
«Італійські пейзажі: Флоренція-Рим-Мілан»
6020 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Італійські пейзажі: Флоренція-Рим-Мілан»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Ватикан, Італія
Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Мілан, Бергамо
Детальніше
«Я люблю тебе Венеція...»
6364 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Я люблю тебе Венеція...»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Італія, Угорщина, Польща, Австрія
Краків, Відень, Венеція, Будапешт
Детальніше
«Італія – країна насолоди... Рим-Венеція-Флоренція»
6468 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Італія – країна насолоди... Рим-Венеція-Флоренція»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Угорщина, Австрія, Ватикан
Егер, Будапешт, Відень, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Італія – країна насолоди... Рим-Венеція-Флоренція» ВИЇЗД З КИЄВА
7156 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Італія – країна насолоди... Рим-Венеція-Флоренція» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Угорщина, Австрія, Ватикан
Егер, Будапешт, Відень, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Рим... І вічності мало!» ВИЇЗД З КИЄВА
7156 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Рим... І вічності мало!» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Австрія
Будапешт, Відень, Рим, Тіволі, Флоренція, Ватикан, Егер
Детальніше
«Італійський тиждень»
7156 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Італійський тиждень»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Австрія, Італія, Словенія, Угорщина
Будапешт, Зальцбург, Гальштат, Мілан, Бергамо, Флоренція, Венеція, Любляна
Детальніше
«Рим - вічне місто!»
7156 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Рим - вічне місто!»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Словенія, Італія, Ватикан, Угорщина
Будапешт, Любляна, Блед, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Всі дороги ведуть в Рим...»
7156 гривень
Дата від`їзду
09-04-2021

«Всі дороги ведуть в Рим...»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Польща, Італія, Ватикан, Угорщина, Чехія, Австрія
Будапешт, Відень, Рим, Ватикан, Венеція, Прага, Краків
Детальніше
«Італія - країна моєї мрії!»
7224 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Італія - країна моєї мрії!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Австрія, Польща, Італія, Ватикан, Угорщина
Краків, Відень, Болонья, Рим, Ватикан, Тіволі, Флоренція, Сієна, Піза, Мілан, Бергамо, Венеція, Будапешт
Детальніше
«Чарівність Італії»
7500 гривень
Дата від`їзду
04-04-2021

«Чарівність Італії»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Ватикан, Угорщина
Будапешт, Падуя, Флоренція, Сієна, Рим, Ватикан, Венеція, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Адріатика!!! Море задоволень!!!»
7844 гривень
Дата від`їзду
16-04-2021

«Адріатика!!! Море задоволень!!!»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Словенія, Угорщина
Будапешт, Секешфегервар, Сентендре, Блед, Любляна, Лидо-ди-Езоло, Мілан, Венеція
Детальніше
«Рим - вічне місто!» ВИЇЗД З КИЄВА
8532 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Рим - вічне місто!» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Словенія, Італія, Ватикан, Угорщина
Будапешт, Любляна, Блед, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Італія схожа на рай…! Рим, Флоренція, Генуя, Портофіно, Венеція
8566 гривень
Дата від`їзду
04-04-2021

«Італія схожа на рай…! Рим, Флоренція, Генуя, Портофіно, Венеція

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Польща, Австрія, Італія, Ватикан, Угорщина
Краків, Відень, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Генуя, Венеція, Будапешт, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Чарівність Венеціанської Рив'єри!»
9460 гривень
Дата від`їзду
08-04-2021

«Чарівність Венеціанської Рив'єри!»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Словенія, Італія, Угорщина
Егер, Будапешт, Любляна, Блед, Мілан, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«Подвійне еспресо: Венеція - Перуджа - Флоренція - Болонья»
9632 гривень
Дата від`їзду
04-04-2021

«Подвійне еспресо: Венеція - Перуджа - Флоренція - Болонья»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Угорщина, Італія, Сан-Марино, Словенія
Егер, Будапешт, Венеція, Сан-Марино, Равенна, Перуджа, Флоренція, Сієна, Піза, Болонья, Парма, Феррара, Трієст, Любляна
Детальніше
«В затишних обіймах: Швейцарія+Італія»
9632 гривень
Дата від`їзду
12-04-2021

«В затишних обіймах: Швейцарія+Італія»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Швейцарія, Австрія
Егерсалок, Егер, Відень, Цюрих, Люцерн, Берн, Інтерлакен, Женева, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Погляд в минуле: Рим, Помпеї, Неаполь»
10080 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Погляд в минуле: Рим, Помпеї, Неаполь»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Угорщина, Австрія, Італія, Ватикан
Будапешт, Грац, Рим, Ватикан, Неаполь, Флоренція, Сієна, Піза, Венеція, Егерсалок, Егер
Детальніше
«Лігурійське узбережжя - відпочинок в задоволення»
10664 гривень
Дата від`їзду
12-04-2021

«Лігурійське узбережжя - відпочинок в задоволення»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Словенія
Флоренція, Сієна, Піза, Генуя, Мілан, Бергамо, Любляна, Блед
Детальніше
«Супер відпочинок на морі в Італії» (5 ночей на морі)
10836 гривень
Дата від`їзду
05-04-2021

«Супер відпочинок на морі в Італії» (5 ночей на морі)

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Угорщина, Австрія, Сан-Марино, Італія
Егер, Венеція, Сан-Марино, Флоренція, Сан-Джиміньяно, Будапешт, Відень
Детальніше
«Погляд в минуле: Рим, Помпеї, Неаполь» ВИЇЗД З КИЄВА
11112 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Погляд в минуле: Рим, Помпеї, Неаполь» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Австрія, Італія, Ватикан
Будапешт, Грац, Рим, Ватикан, Неаполь, Флоренція, Сієна, Піза, Венеція, Егерсалок, Егер
Детальніше
«В затишних обіймах: Швейцарія+Італія» ВИЇЗД З КИЄВА
11284 гривень
Дата від`їзду
12-04-2021

«В затишних обіймах: Швейцарія+Італія» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Ватикан, Угорщина, Швейцарія, Австрія
Егерсалок, Егер, Відень, Цюрих, Люцерн, Берн, Інтерлакен, Женева, Флоренція, Сієна, Піза, Рим, Ватикан, Венеція
Детальніше
«Елітна мандрівка: Мюнхен-Цюріх-Венеція»
5504 гривень
Дата від`їзду
08-04-2021

«Елітна мандрівка: Мюнхен-Цюріх-Венеція»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Польща, Німеччина, Швейцарія, Італія
Краків, Мюнхен, Цюрих, Люцерн, Інтерлакен, Венеція
Детальніше
«На перше побачення з Ніццою...»
5780 гривень
Дата від`їзду
13-04-2021

«На перше побачення з Ніццою...»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія, Франція, Монако
Будапешт, Венеція, Ніцца, Канни, Монако, Монте-Карло, Мілан
Детальніше
«Спокусниця Ніцца і гламурний Портофіно!»
7500 гривень
Дата від`їзду
13-04-2021

«Спокусниця Ніцца і гламурний Портофіно!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Монако, Італія, Угорщина, Франція
Венеція, Ніцца, Монако, Монте-Карло, Канни, Сен-Поль-де-Ванс, Сен-Тропе, Генуя, Егер
Детальніше
«На побачення з красою і вічністю: Ніцца, Монако, Монте-Карло»
8188 гривень
Дата від`їзду
13-04-2021

«На побачення з красою і вічністю: Ніцца, Монако, Монте-Карло»

Львів
11 днів
один нічний переїзд
Італія, Угорщина, Франція, Монако
Будапешт, Ніцца, Монако, Монте-Карло, Сен-Поль-де-Ванс, Венеція, Егер, Егерсалок
Детальніше
«Барселона серце Каталонії»
8876 гривень
Дата від`їзду
13-04-2021

«Барселона серце Каталонії»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Іспанія, Угорщина, Франція, Монако, Австрія
Егер, Будапешт, Відень, Ніцца, Монте-Карло, Санремо, Марсель, Барселона, Жирона, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«Ми в Ніццу, в Ніццу з вітерцем»
8876 гривень
Дата від`їзду
03-05-2021

«Ми в Ніццу, в Ніццу з вітерцем»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія, Франція, Австрія
Будапешт, Відень, Ніцца, Лидо-ди-Езоло, Венеція
Детальніше
«Лазурна перлина - Ніцца»
8910 гривень
Дата від`їзду
10-04-2021

«Лазурна перлина - Ніцца»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Угорщина, Франція, Монако, Австрія
Егер, Егерсалок, Відень, Ніцца, Сен-Поль-де-Ванс, Канни, Монако, Монте-Карло, Санремо, Венеція, Будапешт
Детальніше
«Прекрасна – як мадонна! Донна Барселона!»
9220 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Прекрасна – як мадонна! Донна Барселона!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Словенія, Італія, Іспанія, Франція, Монако
Егер, Будапешт, Любляна, Блед, Мілан, Барселона, Ніцца, Монако, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«Донна Барселона, красуня – іспанка!»
9220 гривень
Дата від`їзду
08-04-2021

«Донна Барселона, красуня – іспанка!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Іспанія, Польща, Італія, Угорщина, Франція, Монако, Австрія
Краків, Відень, Ніцца, Монако, Монте-Карло, Фігерас, Барселона, Венеція, Егер
Детальніше
«Барселона серце Каталонії» ВИЇЗД З КИЄВА
9908 гривень
Дата від`їзду
12-04-2021

«Барселона серце Каталонії» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Італія, Іспанія, Угорщина, Франція, Монако, Австрія
Егер, Будапешт, Відень, Ніцца, Монте-Карло, Санремо, Марсель, Барселона, Жирона, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«Прекрасна – як мадонна! Донна Барселона!» ВИЇЗД З КИЄВА
10252 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Прекрасна – як мадонна! Донна Барселона!» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Словенія, Італія, Іспанія, Франція, Монако
Егер, Будапешт, Любляна, Блед, Мілан, Барселона, Ніцца, Монако, Венеція, Егерсалок
Детальніше
«В ритмі фламенко: Ніцца - Барселона - Флоренція»
10492 гривень
Дата від`їзду
16-04-2021

«В ритмі фламенко: Ніцца - Барселона - Флоренція»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія, Франція, Монако, Іспанія
Егер, Венеція, Ніцца, Монако, Монте-Карло, Барселона, Фігерас, Флоренція, Піза, Трієст, Будапешт
Детальніше
«Каталонія запрошує Вас!»
11628 гривень
Дата від`їзду
08-05-2021

«Каталонія запрошує Вас!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Іспанія, Італія, Угорщина
Будапешт, Падуя, Мілан, Барселона, Санремо, Венеція
Детальніше
«Розкішно жити не заборониш: Італія + Іспанія»
13692 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Розкішно жити не заборониш: Італія + Іспанія»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Іспанія, Італія, Ватикан, Угорщина, Австрія
Будапешт, Венеція, Барселона, Рим, Ватикан, Флоренція, Сієна, Піза, Відень
Детальніше
«Час пити Сангрію!»
14380 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Час пити Сангрію!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Угорщина, Італія, Франція, Монако, Іспанія, Швейцарія, Чехія
Будапешт, Верона, Ніцца, Канни, Монте-Карло, Монако, Жирона, Фігерас, Барселона, Валенсія, Мадрид, Толедо, Сан-Себастьян, Цюрих, Страсбург, Кольмар, Прага
Детальніше
«Провансу смак, що тане на губах...»
15412 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Провансу смак, що тане на губах...»

Львів
11 днів
без нічних переїздів
Угорщина, Словенія, Франція, Монако, Італія, Австрія
Егер, Любляна, Блед, Ніцца, Монако, Монте-Карло, Мустьє-Сент-Марі, Марсель, Кассі, Екс-ан-Прованс, Руссільйон, Горд, Арль, Авіньйон, Сен-Ремі-де-Прованс, Ле-Бо-де-Прованс, Нім, Канни, Верона, Грац, Будапешт
Детальніше
«Золоті піски Іспанії!»
18680 гривень
Дата від`їзду
13-04-2021

«Золоті піски Іспанії!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Іспанія, Італія, Франція, Монако
Венеція, Ніцца, Монако, Пінеза-да-Мар, Барселона, Жирона, Марсель, Генуя
Детальніше
«Привіт, Португалія!»
21260 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Привіт, Португалія!»

Львів
11 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Польща, Німеччина, Швейцарія, Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Угорщина
Краків, Нюрнберг, Бамберг, Берн, Інтерлакен, Аннесі, Нім, Сарагоса, Мадрид, Толедо, Евора, Лісабон, Сінтра, Порту, Брага, Сан-Себастьян, Марсель, Екс-ан-Прованс, Канни, Ніцца, Венеція, Егер
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти