«На келих вина з Дракулою»

Всі туристи в наших турах будуть забезпечені набором особистого захисту.

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 5 днів2 нічних переїздиВечірній виїзд зі Львова і прибуття у Львів в другій половині дня (в залежності від проходження кордону) 
 • В турі ми відвідаємо такі міста:  СібіуАлба-Юлія, Бухарест, СінаяБрашов (Румунія) 
 • Ми вирушаємо в Сибіу – це дивовижне старе місто, строкаті будинки, на вимощених бруківкою, вулицях, потужні кріпосні стіни - і все це на тлі засніжених гір. Маємо можливість відвідати Альба-Юлія , це місто з кількістю історичних пам'яток на площу території, зосереджених в одному місці, з цією фортецею, не може зрівнятися жоден румунське місто. А також можемо побувати в фортеці Корвінів -  величний, немов вирізаний з каменю, замок надовго привертає увагу. Прямуємо в Бухарест - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками. Маємо нагоду відвідати головну визначну памятку Румунії Палац Парламенту в Бухаресті – це найбільша будівля в світі після Пентагону. А також можна побувати в величному і помпезному Палаці КорточеньА тепер відправляємось в Сіная- популярний і модний гірськолижний курорт в Румунії. Маємо нагоду відвідати два королівських замки, розташованих неподалік від курортного містечка Замок Пелеш та ПелишорЇдемо у Брашівтут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Ще можемо відвідати легендарний "Замок Дракули". Це один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектуризамок став всесвітньо відомим завдяки роману "Дракула" ірландського письменника Брема Стокера. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. 

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 1032 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 69 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не раніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 344 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 1720 гривень (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Сімейна подорож - знижка для дітей" (не розповсюджується на групи):
  - Якщо в один тур їде родина* (2 дорослих + 1 дитина (до 11,99)) то на дитину надаються бонуси:
  безкоштовні факультативні екскурсії при купівлі в турі (не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит).
    Додатково оплачуються тільки вхідні квитки та трансфер, якщо такі є. Головна умова: обоє дорослих повинні взяти екскурсію. Якщо на екскурсію іде один дорослий - бонус не надається.
  - Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) тільки одна дитина отримує безкоштовні екскурсії, а інші оплачують 50% від вартості екскурсії.
  Виключення: дитина повністю сплачує за екскурсію, якщо це дитячі парки розваг.
  Знижки на тур: діти до 11,99 років - 10% знижка від вартість туру.
  Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) всі діти отримують знижку.
  *Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з першим степенем спорідненості (мама, тато). Бабусі, дідусі та інші родичі не підпадають під акцію.
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 344 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 5 до 35 осіб:
  9 оплачують + 1 безкоштовно
  5 оплачують + 1 оплачує 50%
  15+1 безкоштовно
  20+2 безкоштовно
  30+3 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 15 євро/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.

 

Поділитись туром:

 День 1-й


 • 21:00 - збір групи на з/д  вокзалі м. Львова.
 • 21:30 - виїзд групи.
 • Перетин кордону.
 • Нічний переїзд в Сибіу.

 День 2-й


 • Невелика санітарна зупинка перед відвідуванням Сибіу. Можливість поснідати (оплачується самостійно).

Екскурсія по м. Сибіу (у вартості туру). Європейська культурна столиця 2007, важливий релігійний центр, червона точка на транспортній карті Румунії, Сибіу ще і дуже фотогенічний. Старе місто, строкаті будинки, на вимощених бруківкою, вулицях, потужні кріпосні стіни - і все це на тлі засніжених гір. У XII столітті Сибіу (тоді Херманнштадт) був найбільшим і багатим з семи міст-цитаделей, побудованих трансільванськими сакcонцямі (в цю ж компанію входять Брашов, Сигішоара і Клуж). Через своє стратегічне положення в середні століття Сибіу став центром торгівлі, місто багатіїв і розвитку. У 1797 батько гомеопатії Самуель Ганеман відкрив тут першу в світі лабораторію. Саме в Сибіу з'явилася перша в Румунії лікарня, аптека, надрукована перша книга румунською мовою, заснований найстаріший в країні музей - Національний музей Брукенталія (1817).
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Альба-Юлія і фортеця Корвінів ( 1032 гривень + вх. квиток). Одине з найдавніших трансільванських міст - античні військові потасовки в його районі згадуються ще Птолемеєм. У середні століття містом заправляли слов'яни, а тому називався він Белград, далі - католицький центр, саме південне володіння Габсбургів, а коли в 1918 році Трансільванія відійшла Румунії, місце, де вінчався перший король Фердинанд. Найбільша цитадель в Румунії побудована за французьким зразком - у формі зірки, і з кожної вершини відкривається прекрасний, але інший вид на місто. І звичайно ж замок Корвінів. Його ще називають замком Корвінешт і замком Хуніадов. Знаходиться замок в сучасному місті Хунеадора. Є ще одна назва - «замок Воронів». Прізвисько короля Корвіна було Ворон, і зображення цієї мудрої птиці зустрічається в замку в самих різних місцях. Величний, немов вирізаний з каменю, замок надовго привертає увагу: його вежі і вузькі вікна з балкончиками хочеться розглядати і розглядати. Побудований в 14 столітті, замок Корвінів вважається зразком готичного стилю в Трансільванії.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Вільний час в Бухаресті.

Оглядова екскурсія по м. Бухарест (у вартості туру) - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками - тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина - це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам'ятками. Серце міста - історичний район Ліпскані з однойменної пішохідною вулицею. Раніше це був ремісничо-торговий, а зараз найпрестижніший квартал міста - улюблена зона відпочинку туристів і городян. Саме звідси ми і почнемо знайомство зі столицею Румунії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія по Бухаресту ( 516 гривень).
Столиця країни дійсно велика. Побачити максимум в Бухатесте на своїх двох - неможливо. Бухарест це сучасне румунське місто, квітуче, з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім'я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавим міксом старого і нового. Тут поруч один з одним можна побачити тривікову церкву, офісна будівля зі скла і сталі і бетонний житлової кошмар комуністичної епохи. Правда, в останні роки Бухарест істотно європеїзувався, став більш модним і реновірован зовсім вже страшні пострадянські райони завдяки грантам від ЄС.
Знаєте, яка найбільша будівля в світі після Пентагону? Це Палац Парламенту в Бухаресті ( 516 гривень + вх. квиток). Сьогодні - це головна визначна пам'ятка Румунії. У минулому - ненависний жителям країни символ деспотизму і гноблення. Чим же не подобалась ця чудова архітектурна споруда? Яке місце в життіц міста та країни займає сучасний Палац Парламенту?
Палац Корточень ( 516 гривень + вх. квиток).
Палац Котрочень входить в десятку місць, які є обов'язковими для відвідування під час поїздки в Бухарест. Сюди радять потрапити не тільки екскурсійні бюро і туристичні агентства, а й самі туристи. Чудова архітектура кінця 19 століття, пишні царські палати, облаштовані внутрішні дворики - все це Палац Котрочень. У 1679 році на пагорбі Котрочень (тоді ще ніхто і не думав про палац) був побудований монастир за розпорядженням князя Шербана Кантакузіна. Більш ніж через двісті років в цьому намоленому місці спорудили резиденцію наслідного принца Фердинанда Гогенцоллерна. Пам'ятка Румунії побудована в стилі «неоренесанс»: білі колони з ліпнинними прикрасами по периметру, широкі балкони з різьбленими поручнями і маленькі балкончики на різних рівнях будівлі, величні і пишні внутрішні приміщення. До наших днів збереглися в первозданному вигляді Норвезький зал, бібліотека і спальна кімната королеви, Східний зал та інші приміщення. З 1991 року в Палаці працює Національний музей, де представлена цінна колекція середньовічного мистецтва.

 • Ночівля.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Сіная.
 • Вільний час в Гірському курорті для прогулянок.
Сіная - популярний і модний гірськолижний курорт в Румунії, розташований в 125 км від Бухареста. Він вважається одним з кращих в Карпатах не тільки за 40 км. відмінних трас різного рівня складності і хорошу інфраструктуру, а й за самобутність і мальовничість. Тут багато хвойних лісів і чисте повітря, а в місті - маса пам'яток, включаючи палац і замок. Підйомники ходять на схили прямо з центру міста, гірськолижні тури часто включають в себе насичену екскурсійну програму.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Перлини Трансільванії" ( 688 гривень + вх. квиток). Пелеш і Пелишор
- два королівських замки, розташованих неподалік від курортного містечка Синая в Румунії. Обидві споруди неймовірної краси, кожна гарна по-свойому. Замок Пелеш був побудований на березі річки, від якої і отримав свою назву. Тутешні місця нагадали королю Румунії Каролю I, який народився в Німеччині, пейзажі батьківщини. Тому він розпорядився звести в цих лісах замок. Резиденцію було побудовано в стилі неоренесанс. Пелеш став першим електрифікованим замком в світі. Навколо розбили розкішний сад зі скульптурами і фонтанами. Пелеш став першим електрифікованим замком в світі. Навколо розбили розкішний сад зі скульптурами і фонтанами. Всі сто шістдесят кімнат вражають своєю унікальною обробкою: Флорентійська, Турецька вітальні, Театральний зал, бібліотека ... Своєю оригінальністю захоплює різьблення по дереву. Пелишор ( «маленький Пелеш») будувався в 1899-1903 роках за задумом Кароля I чеським архітектором Карелом Лиманом, як літня резиденція сім'ї спадкоємця престолу - майбутнього короля Фердинанда I. Принцеса Марія (внучка Олександра II) брала діяльну участь в оформленні, поєднуючи елементи модерну з візантійської і кельтської символікою. Марія дуже любила цей замок і останні хвилини життя побажала провести в «Золотий кімнаті» Пелішор, створеної за її ескізами.
 • Переїзд та вільний час в Брашові.
Оглядова екскурсія по Брашові (у вартості туру): тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста - це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір. Оточений горами Брашов (раніше його так само називали - Кронштадт) входить в десятку найбільших міст Румунії, але на вигляд ніколи не скажеш, що тут живе більше 275 тисяч чоловік. Низькоповерхова забудова, великий старий центр, затишні, викладені бруківкою, площі - сам мимоволі сповільнюєшся і розслабляєшся.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Замок Дракули" ( 620 гривень + вх. квиток). Середньовічний замок Бран, який згідно з легендою вважається резиденцією самого графа Дракули. Розглянутий замок виконаний в готичному стилі і закладений в 1212 році за рахунок коштів місцевих купців, які в свою чергу прагнули захистити товар, що перевозиться через Карпати. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. На подвір'ї замку можна знайти старовинний колодязь, який згідно з давнім легендам є єдиним входом в таємні підземні приміщення.
 • 19:00 - нічний переїзд у Львів.

5 День 5-й


 • Прибуття до Львова в першій половині дня (залежить від проходження кордону).
Міста : Сібіу, Алба-Юлія, Бухарест, Сіная, Брашов

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники -  69 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури
«Легенда про Трансільванію»
1308 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Легенда про Трансільванію»

Львів
5 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Україна, Румунія
Львів, Клуж-Напока (Клуж), Сігішоара, Брашов
Детальніше
«Bun venit Румунія!» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
5436 гривень
Дата від`їзду
10-04-2021

«Bun venit Румунія!» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ

Чернівці
5 днів
без нічних переїздів
Румунія
Сучава, Сігішоара, Брашов, Ришнов, Сіная, Бухарест, Сібіу, Алба-Юлія, Клуж-Напока (Клуж), Турда
Детальніше
«Я навчу тебе танцювати Сіртакі!»
8876 гривень
Дата від`їзду
02-04-2021

«Я навчу тебе танцювати Сіртакі!»

Львів
5 днів
один нічний переїзд
Сербія, Греція, Північна Македонія, Румунія
Белград, Дельфи, Афіни, півострів Пелопоннес, Літохоро, Салоніки, Скоп'є, Тімішоара
Детальніше
«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
12832 гривень
Дата від`їзду
16-04-2021

«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ

Чернівці
5 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія
Сучава, Бухарест, Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Трабзон, Каппадокія, Варна, Сіная
Детальніше
«Відпочинок на місці зустрічі морів»
13004 гривень
Дата від`їзду
13-06-2021

«Відпочинок на місці зустрічі морів»

Львів
5 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Румунія, Туреччина, Болгарія
Бухарест, Мармарис, Дальян, Памуккале, Ефес, Стамбул, Бургас, Созополь
Детальніше
«Райські куточки неземної краси... Греція + Болгарія»
13176 гривень
Дата від`їзду
05-04-2021

«Райські куточки неземної краси... Греція + Болгарія»

Львів
5 днів
без нічних переїздів
Румунія, Болгарія, Греція, Сербія, Угорщина
Констанца, Сонячний берег, Несебр, Халкідікі, Каламбака, о. Тасос, Салоніки, Белград, Будапешт
Детальніше
«Грузинська пісня про любов» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
14999 гривень
Дата від`їзду
17-04-2021

«Грузинська пісня про любов» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА

Львів
5 днів
без нічних переїздів
Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія
Бухарест, Стамбул, Каппадокія, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Орду, Велико-Тирново, Сіная
Детальніше
«На вітрилах щастя. Мармарис!» ВИЇЗД ІЗ ОДЕСИ
16788 гривень
Дата від`їзду
08-05-2021

«На вітрилах щастя. Мармарис!» ВИЇЗД ІЗ ОДЕСИ

Одеса
5 днів
без нічних переїздів
Румунія, Болгарія, Туреччина
Несебр, Стамбул, Мармарис, Дальян, Памуккале, Ефес, Бухарест
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти