«Грузинська пісня про любов» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА

Всі туристи в наших турах будуть забезпечені набором особистого захисту.

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 12 днів, без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова та нічне повернення на 12-й день туру(в залежності від проходження кордону). 
 • Відвідаємо чудові міста: Бухарест (Румунія); Стамбул, Каппадокія, Орду (Туреччина); Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі (Грузія); Велико – Тирново (Болгарія); Сіная (Румунія).  
 • Завітаємо у серце Румунії, місто БухарестПогуляємо по вузеньким вуличкам, розглянемо Палац Парламенту, завітаємо в історичний район Ліпскані, улюблена зона відпочинку туристів. Це жваве,сучасне, цікаве місто, в якому поєднується минуле і сьогодення. Відвідаємо Стамбул, місто, яке вважається мостом між Європою та  АзієюМісто з тисячолітньою історію, покаже нам багато цікавих пам’яток та відкриє свої таємниці. Побачимо одну з найбільш унікальних пам'яток старовини - водосховище Цистерна Базиліка. Не можливо обійти стороною Собор Св. Софії, який зачаровує архітектурою та неймовірними мозаїками. Матимемо можливість погуляти по Босфору на кораблику, що дасть нам змогу відкрити всю велич и пишність Стамбула. Нас зустріне самобутній регіон Каппадокія, відомий польотами на повітряних кулях, печерними готелями та підземними містами, згаслими вулканами та приголомшливими пейзажами. Батумі – візитна карточка Грузії. Роздивитись морську столицю Грузії зможете на кораблику уздовж набережної Батумі. Батумська перлина – це Ботанічний сад, ландшафтний дизайн парку створено за аналогією з легендарними садами Семіраміди - у вигляді ярусів, які спускаються по горбах до берегів Чорного моря. Далі, ми заїдемо в оздоровчий курорт з гарячими джерелами Боржомі. Його зручне розташування в красивих горах Малого Кавказу дає можливість насолодитись казковим пейзажам, та відпочити і оздоровитися. Розглянемо старовинну кам'яну фортецю Рабат в місті АхалцихеЧерез те, що фортеця давня вона неодноразово руйнувалась та відновлювався, тому увібрала в себе сліди різних епох, культур і релігійМісто Вардзія, відоме тим, що воно висічене в скелі.  Це справжній багатоповерховий комплекс з вулицями, тунелями і сходами, що ведуть повз монастир, храми, фортеці, лазені, бібліотеки, житлових будівель. Відвідаємо Тбілісі, незважаючи на давню історію, місто вам відкриється досить молодим та привабливим. Матимемо змогу відвідати священне місце для кожного грузина місто Мцхета. Це  красиве маленьке та затишне місто, де відпочиваєш душею. Завітаємо в прекрасну Кахетію, а саме, в  місто Сігнахі, з якого відкривається чудовий вид на Алазанську Долину. Матимете змогу посмакувати знамениті кахетинські вина. Заїдемо в турецьке містечко ОрдуТут знаходяться красиві затоки, дикі і облагороджені пляжі, різні зони відпочинку. На зворотньому шляху матимемо змогу відвідати Палац Долмабахче в Стамбулі. Це найвеличніший і грандіозний палац, який є свідченням  могутності Османської імперії. Місто Велико-Тирново, є одним з найкрасивіших міст Болгарії і входить до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Завітаємо в м. Синая, неподалік, якого знаходить Пелеш - королівський замок. Пелеш став першим електрифікованим замком в світі. Навколо розбили розкішний сад зі скульптурами і фонтанами. 
 • Ночівлі в готелях категорії 3* на території: Румунії, Туреччини, Грузії, Болгарії. 
 • У вартість туру включені оглядові екскурсії в: Бухарест, Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Тбілісі, Велико-Тирново. 

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 53€ (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 1€/доба (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не раніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 10€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 275€ (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..."
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 15 євро/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
 7. Термін дії паспорта повинен бути не менше 150 днів після закінчення туру.
 8. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
 8. Багаж. Кожен турист має оплачений багаж у кількості 1 одиниця на одну особу, вагою до 25 кг. У разі виникнення додаткової одиниці багажу, або виникнення надмірної ваги, такий турист має сплатити 50$ за 1 кг надмірної ваги, або за кожен кг другої одиниці багажу.
  В салон автобуса допускається 1 одиниця ручної поклажі вагою до 7 кг. У разі наявності додаткової одиниці ручної поклажі, такий турист повинен сплатити 50$ за надмірну вагу ручної поклажі. Під однією одиницею ручної поклажі розуміється 1 місце (1 сумка) в яку вміщується всі речі туриста без надмірного навантаження сумки.
Поділитись туром:

День 1-й


 • 08:30 - збір на з/д вокзалі м. Львів.
 • 09:00 - виїзд групи в тур.
 • Можлива підсадка в м. Чернівці.
 • Перетин кордону.
 • Переїзд по території Румунії і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Бухарест. 

Екскурсія по м. Бухарест (у вартості туру) - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками - тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина - це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам'ятками. Серце міста - історичний район Ліпскані з однойменної пішохідною вулицею. Раніше це був ремісничо-торговий, а зараз найпрестижніший квартал міста - улюблена зона відпочинку туристів і городян. Саме звідси ми і почнемо знайомство зі столицею Румунії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія по Бухаресту (15€). Столиця країни дійсно велика. Побачити максимум в Бухатесте на своїх двох - неможливо. Бухарест це сучасне румунське місто, квітуче, з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім'я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавим міксом старого і нового. Тут поруч один з одним можна побачити тривікову церкву, офісну будівлю зі скла і сталі, та бетонний житловий кошмар комуністичної епохи. Правда, в останні роки Бухарест істотно європеїзувався, став більш модним і реставровані зовсім вже страшні пострадянські райони завдяки грантам від ЄС.

Знаєте, яка найбільша будівля в світі після Пентагону? Це Палац Парламенту в Бухаресті (15€ + вх. квиток). Сьогодні - це головна визначна пам'ятка Румунії. У минулому - ненависний жителям країни символ деспотизму і гноблення. Чим же не подобалась ця чудова архітектурна споруда? Яке місце в житті міста та країни займає сучасний Палац Парламенту?

 • 15:00 - переїзд і поселення в готель в Стамбул.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Загадковий і величний, галасливий і казково красивий, Стамбул - це міст між Європою і Азією (у вартості туру), між традиційним Сходом і сучасним Заходом. За всю свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської та Візантійської, Османської та Латинської. Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Також під час екскурсії відвідаємо фабрику по виготовленню шкіри і шуб.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Айя Софія і Цистерна Базиліка (20€ + вх. квиток). Якщо Ви приїхали в Стамбул, то обійти стороною Ай Софію неможливо, та й пропустити Ай Софію - пропустити все найцікавіше. Собор Св. Софії дивує своєю архітектурою, чудовими мозаїками і легко відчутною аурою місця сили. На його стінах символи християнства є сусідами з арабською в'яззю, не змішуючись, але взаємно доповнюючи один одного.

Якщо ви звикли, що пам'ятки - це завжди храми, собори, мечеті і палаци, то в Туреччині вас чекає справжнє відкриття. У Стамбулі одним з найбільш унікальних пам'яток старовини є водосховище IV століття, яке називається Цистерна Базиліка і знаходиться в самому центрі міста. Цистерна Базиліка віддалено нагадує палац, оскільки складається з 336 дев'ятиметрових колон. Усі колони зовні відрізняються, так як були привезені з різних античних храмів.
Кораблик по Босфору (20€) - морська прогулянка по Босфору відкриє вам всю велич и пишність Стамбула. Ми побачимо з палуби корабля найвідоміші історичні пам'ятки колишньої столиці Римської, Візантійської та Османської імперій: Палаци Долмабахче и бейлербея, фортеці Румелі Хісар и Анадолу Хісар, острова Галатасарай, Кашик та Седеф.

 • 15:00 - переїзд та поселення в готель в Каппадокії.
 • Ночівля.  

 День 4-й


До сніданку можливість насолодитися красою Каппадокії і зустріти світанок на повітряній кулі (додаткова оплата).

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Каппадокія - самобутній регіон Туреччини з печерними готелями, підземними містами, польотами на повітряних кулях, своєрідною їжею, хеттським мистецтвом, лижними походами згаслими вулканами та приголомшливими пейзажами.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Що за чудовий край... Каппадокія (25€ + вх. квиток). Пропонуємо вам зробити низку дивовижних відкриттів. Цей регіон Туреччини це щось особливе. Прогулянка по ландшафтам незвичайних кольорів. Скелі, немов бджолиний вулик, поцятковані ходами, колись були будинком, колись фортецею. Місто Гереме-серце Кападокії, скеля-фортеця Учхисар - невимовний зразок гнучкості людського мислення, Долина любові - символ всього регіону. Гарантуємо, ви не пошкодуєте!

 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Перетин Турецько-Грузинського кордону.
 • Переїзд в Батумі.

Перше враження про Батумі (у вартості туру) скласти непросто: надто тісно тут переплелися блиск і простота, нове й старе, західне та східне. Давайте разом спробуємо розплутати цей клубок і роздивитись справжній Батумі - такий, яким його знають місцеві жителі. Ви пройдете по розкішній вулиці Руставелі і затишному турецькому кварталу, доторкнетеся до повсякденного життя молодих та поважних батумців, заглянете в старі дворики і відшукаєте найкращі хачапурі по-аджарський. Залишимо осторонь монотонні факти й дати - ми вирушаємо туди, де живе душа Батумі!
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Краще роздивитись морську столицю Грузії вам допоможе
прогулянка на кораблику уздовж набережної Батумі (10€).
Ботанічний сад Батумі (10€ + вх. квиток) - райський куточок для любителів природи. Батумська перлина з'явилася на карті Грузії в 1892 році, коли географ і мандрівник Павло Татаринов заснував на узбережжі Батумі так званий «сад акліматизації», призначений для пристосування субтропічних рослин до місцевого клімату. Ландшафтний дизайн парку створено за аналогією з легендарними садами Семіраміди - у вигляді ярусів, які спускаються по горбах до берегів Чорного моря. Його дев'ять флористичних відділів уособлюють собою великі садово-паркові ділянки, де зосереджені трави, квіти, кущі та дерева різних регіонів і кліматичних поясів нашої планети.

Одна з найяскравіших родзинок міста Батумі - це його канатна дорога - «Арго» (10€ + вх. квиток), що є до того ж, однією з найтриваліших в Грузії. Незалежно від сезону, тут завжди можна побачити туристів, охочих оглянути курорт з висоти пташиного польоту. Більшість рекомендують кататися на канаті ввечері, а то і вночі, коли вмикають підсвітку і місто стає схожим на сучасний мегаполіс, що переливається тисячами вогнів. Ми ж вважаємо, що на його верхньому майданчику однаково красиво і цікаво в будь-який час доби.

 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю. Сьогодні ми проведемо прекрасний день, який вам обов'язково запам'ятається красою Грузинських пейзажів.
 • Переїзд в Кутаїсі.

Оглядова екскурсія по м. Кутаїсі (у вартості туру) - місто незвичайної краси в західній Грузії, розташований на двох берегах річки Ріоні. Свою історичну назву місто отримало від слова «куат», що перекладається з древнегрузинского як «кам'янистий» і характеризує розташування міста на крутий скелястій місцевості. Приїжджаючи до Грузії на відпочинок в Кутаїсі, ви не тільки потрапляєте в старовинний південне місто, ви потрапляєте в куточок давньої історії цієї гостинної країни. Кутаїсі є одним з найдавніших міст світу. Перші пам'ятки, які підтверджують його існування, відносяться до VI століття до нашої ери.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Каньйон Мартвілі і печера Прометея (25€ + вх. квиток). Ми відвідаємо загадковий Каньйон Мартвілі, який перебуває у списку 10 пріоритетних місцевостей Грузії. На човнах зможемо заплисти досить глибоко в каньйон і своїми очима побачити дивовижну красу тутешньої природи. Ви розглянете Царську купальню з прозорою бірюзовою водою, яка ніколи не нагрівається. Корінні жителі називають це місце «царська купальня сім'ї Дадіани». Каньйон Мартвілі цікавий не тільки чудовими видами, а й знахідками археологів: в каньйоні і його околицях були знайдені скам'янілі кістки стародавніх тварин, відбитки лап динозаврів і сліди оселі первісної печерної людини. Мартвільскій каньйон можна оглянути, взявши на прокат човен, або з дерев'яного моста, звідки відкривається вид на каньйон зверху.

Печера Прометея - справжнє царство сталактитів й сталагмітів, підсвічених яскравими квітами. Такої краси ви не зустрінете більше ніде! Ви зможете прогулятися по печері пішки (1,5 км) або проплисти під її склепіннями на човні.

 • Ночівля.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю. 
 • Переїзд в Боржомі.

Екскурсія по м. Боржомі (у вартості туру). Оздоровчий курорт з гарячими джерелами, розташований в південному регіоні Грузії - Самске-Джавахеті. Мальовниче місце, яке знаходиться в ущелині річки Агура на висоті 800 метрів над рівнем моря. Це прекрасне місто давно заслужило всесвітню славу як відмінний курорт з геотермальними мінеральними джерелами. Його зручне розташування в красивих горах Малого Кавказу цілий рік змушує радіти вас його казковим пейзажам, та дарує можливість відпочити і оздоровитися.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Ахалцихе - Південний Форпост Грузії та місто, висічене в скелях, - Вардзія (33€ + вх. квиток). На невеликому пагорбі, біля самого берега тихої річки Поцхові, височить головна визначна пам'ятка міста Ахалцихе - старовинна кам'яна фортеця Рабат. Її назва походить з арабської мови і означає «укріплене місце». Вона розташована на західній околиці міста. Її видно практично з будь-якої точки міста. Побудована в XIII столітті, це військова споруда побачила чимало на своєму віку. Фортеця неодноразово руйнувалася, часто перебувала в облозі, і в підсумку ввібрала в себе сліди різних культур і релігій. Ну, а зараз, завдяки колишньому президенту Михайлу Саакашвілі, вона повністю відновлена і приваблює натовпи туристів, щоб вразити, і зачарувати мандрівників своєю красою, і величністю.

Історично в Грузії - країні високих гір і кам'яних скель - склався особливий вид архітектурного мистецтва - висічення в скельних монолітах храмів, фортець і навіть цілих міст. Серед об'єктів такого унікального зодчества стало і дивовижне, стародавнє місто Вардзія. Місто було створено в XII - XIII століттях під час правління Георгія III і його дочки цариці Тамари для захисту південних рубежів Грузії. Вардзія - це не просто хаотично вириті в прямовисній скелі печерні приміщення. Це справжній багатоповерховий комплекс з вулицями, тунелями і сходами, що ведуть повз монастир, храми, фортеці, лазені, бібліотеки, житлових будівель тощо. Всього понад 600 з'єднаних ходами приміщень, які тягнулися вздовж гори в довжину на 800 метрів, в глибину гори до 50 метрів і в висоту на вісім поверхів.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Ласкаво просимо в Тбілісі (у вартості туру)! Тбілісі - столиця, найбільше місто, а також адміністративний, культурний, науковий і духовний центр Грузії. Місто, що раніше звалося Тифліс, давно перевалило за свій 1500-тисячолітній ювілей, але все також молоде душею й привабливе. У перекладі з грузинської назва звучить як «тепле джерело», й воно справді зустрічає гостей душевно і радо. Місто класики і модерну, стародавніх стін та веж, блискучих висоток хмарочосів. Тбілісі - справжній хамелеон. Запрошуємо на оглядову екскурсію по цьому чудовому місту.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Колиска релігії» в Грузії (15€). Мцхета - дуже стародавнє місто, найперша столиця Грузії, фактично серце Грузинської цивілізації. Місто є давньою столицею держави Іберія на території якого знаходиться сучасна Грузія, місто, яке знаходиться в переліку всесвітньої спадщини Юнеско, місто - духовний центр Грузії. Мцхета - красиве маленьке й затишне, а його історія налічує вже близько 2500 років.

«Прекрасна Кахетія» (20€ + вх. квиток). Сігнагі - невелике затишне містечко в східній Грузії, розташований на схилі гори в історичному регіоні Кахетії. Це єдине місто в Грузії,що цілком зберегло кріпосні стіни. З них відкривається чудовий вид на Алазанську Долину. Місто було засноване в XVII столітті за царя Іраклія II, ну а зараз воно перетворився на європейське містечко з вузькими брукованими каменем вуличками, звивистими і крутими, і кварталами одно- і двоповерхових будиночків під яскраво-червоними черепичними дахами в стилі південно-італійського класицизму. Сігнагі - це Бренд Грузії! «Містом закоханих» його називають тому, що на одній з головних площ міста розташований ЗАГС, що працює цілодобово. А не занудьгувати вам допоможуть знамениті кахетинські вина власного приготування: сапераві і Кіндзмараулі, Ркацителі, Мцване ... Які тут можна покуштувати в будь-якому кафе і ресторані. Якість завжди на вищому рівні! Також ми відвідаємо Монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія в містечку Бодбе - це загальнонаціональна грузинська святиня. Тут в кафедральному соборі Святого Георгія покояться останки равноапостольської Ніно Каппадокійської - великої хрестительки Грузії - передвісниці християнської епохи.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Перетин Грузино-Турецького кордону.
 • Переїзд в Орду.
 • Відпочинок на узбережжі.

Орду знаходиться в Чорноморському регіоні, демонструючи всю красу природи, створюючи дивовижну і захоплюючу атмосферу для відпочиваючих. У ньому найчистіший пісок і довге узбережжі в регіоні. Уздовж цього чудового морського берега відвідувачі можуть відчути неймовірну атмосферу релаксу. Тут знаходяться красиві затоки, дикі і облагороджені пляжі, різні зони відпочинку і місця для пікніків, тому багато художників, ремісники, поети, барди і письменники згадують Орду в своїх роботах.

 • Вільний час для купання та прогулянок.
 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Стамбул.
 • Вільне час в місті.

Рекомендуємо відвідати:
Палац Долмабахче в Стамбулі (15€ + вх. квиток) - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 11-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Велико-Тирново.

Місто Велико-Тирново (у вартості туру) - це пам'ятник болгарської архітектури. У минулому, воно було столицею Другого Болгарського царства (1185-1393 роки). Зараз це адміністративний центр однойменної громади. Велико-Тирново знаходиться в списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і є одним з найкрасивіших міст Болгарії.

 • Переїзд і поселення в готель.  
 • Ночівля.

 День 12-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд і вільний час в Синая

Рекомендуємо до загального відвідування:
Перлина Трансільванії (15€ + вх. квиток). Пелеш - королівський замок, розташований неподалік від курортного містечка Синая в Румунії. Замок Пелеш був побудований на березі річки, від якої і отримав свою назву. Тутешні місця нагадали королю Румунії Каролю I, який народився в Німеччині, пейзажі батьківщини. Тому він розпорядився звести в цих лісах замок. Резиденцію було побудовано в стилі неоренесанс. Пелеш став першим електрифікованим замком в світі. Навколо розбили розкішний сад зі скульптурами і фонтанами. Всі сто шістдесят кімнат вражають своєю унікальною обробкою: Флорентійська, Турецькі вітальні, Театральний зал, бібліотека ... Своєю оригінальністю захоплює різьблення по дереву.

 • Переїзд до Львова.
 • Нічне прибуття у Львів (час прибуття залежить від проходження кордону)

День 1-й


 • 07:30 - збір на з/д вокзалі м. Львів.
 • 08:00 - виїзд групи в тур.
 • Можлива підсадка в м. Чернівці.
 • Перетин кордону.
 • Переїзд по території Румунії і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Бухарест. 

Екскурсія по м. Бухарест (у вартості туру) - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками - тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. А головна дивина - це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам'ятками. Серце міста - історичний район Ліпскані з однойменної пішохідною вулицею. Раніше це був ремісничо-торговий, а зараз найпрестижніший квартал міста - улюблена зона відпочинку туристів і городян. Саме звідси ми і почнемо знайомство зі столицею Румунії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія по Бухаресту (15€). Столиця країни дійсно велика. Побачити максимум в Бухатесте на своїх двох - неможливо. Бухарест це сучасне румунське місто, квітуче, з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. У минулому носив ім'я «маленького Парижа», сьогодні він є дуже цікавим міксом старого і нового. Тут поруч один з одним можна побачити тривікову церкву, офісна будівля зі скла і сталі і бетонний житлової кошмар комуністичної епохи. Правда, в останні роки Бухарест істотно європеїзувався, став більш модним і реставровані зовсім вже страшні пострадянські райони завдяки грантам від ЄС.

Знаєте, яка найбільша будівля в світі після Пентагону? Це Палац Парламенту в Бухаресті (15€ + вх. квиток). Сьогодні - це головна визначна пам'ятка Румунії. У минулому - ненависний жителям країни символ деспотизму і гноблення. Чим же не подобалась ця чудова архітектурна споруда? Яке місце в житті міста та країни займає сучасний Палац Парламенту?

 • 15:00 - переїзд і поселення в готель в Стамбул.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Загадковий і величний, галасливий і казково красивий, Стамбул - це міст між Європою і Азією (у вартості туру), між традиційним Сходом і сучасним Заходом. За всю свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської та Візантійської, Османської та Латинської. Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Також під час екскурсії відвідаємо фабрику по виготовленню шкіри і шуб.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Айя Софія і Цистерна Базиліка (20€ + вх. квиток). Якщо Ви приїхали в Стамбул, то обійти стороною Ай Софію неможливо, та й пропустити Ай Софію - пропустити все найцікавіше. Собор Св. Софії дивує своєю архітектурою, чудовими мозаїками і легко відчутною аурою місця сили. На його стінах символи християнства є сусідами з арабською в'яззю, не змішуючись, але взаємно доповнюючи один одного.

Якщо ви звикли, що пам'ятки - це завжди храми, собори, мечеті і палаци, то в Туреччині вас чекає справжнє відкриття. У Стамбулі одним з найбільш унікальних пам'яток старовини є водосховище IV століття, яке називається Цистерна Базиліка і знаходиться в самому центрі міста. Цистерна Базиліка віддалено нагадує палац, оскільки складається з 336 дев'ятиметрових колон. Усі колони зовні відрізняються, так як були привезені з різних античних храмів.
Кораблик по Босфору (20€) - морська прогулянка по Босфору відкриє вам всю велич и пишність Стамбула. Ми побачимо з палуби корабля найвідоміші історичні пам'ятки колишньої столиці Римської, Візантійської та Османської імперій: Палаци Долмабахче и бейлербея, фортеці Румелі Хісар и Анадолу Хісар, острова Галатасарай, Кашик та Седеф.

 • 15:00 - переїзд та поселення в готель в Каппадокії.
 • Ночівля.  

 День 4-й


До сніданку можливість насолодитися красою Каппадокії і зустріти світанок на повітряній кулі (додаткова оплата).

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Каппадокія - самобутній регіон Туреччини з печерними готелями, підземними містами, польотами на повітряних кулях, своєрідною їжею, хеттським мистецтвом, лижними походами згаслими вулканами та приголомшливими пейзажами.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Що за чудовий край... Каппадокія (25€ + вх. квиток). Пропонуємо вам зробити низку дивовижних відкриттів. Цей регіон Туреччини це щось особливе. Прогулянка по ландшафтам незвичайних кольорів. Скелі, немов бджолиний вулик, поцятковані ходами, колись були будинком, колись фортецею. Місто Гереме-серце Кападокії, скеля-фортеця Учхисар - невимовний зразок гнучкості людського мислення, Долина любові - символ всього регіону. Гарантуємо, ви не пошкодуєте!

 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Перетин Турецько-Грузинського кордону.
 • Переїзд в Батумі.

Перше враження про Батумі (у вартості туру) скласти непросто: надто тісно тут переплелися блиск і простота, нове й старе, західне та східне. Давайте разом спробуємо розплутати цей клубок і роздивитись справжній Батумі - такий, яким його знають місцеві жителі. Ви пройдете по розкішній вулиці Руставелі і затишному турецькому кварталу, доторкнетеся до повсякденного життя молодих та поважних батумців, заглянете в старі дворики і відшукаєте найкращі хачапурі по-аджарський. Залишимо осторонь монотонні факти й дати - ми вирушаємо туди, де живе душа Батумі!
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Краще роздивитись морську столицю Грузії вам допоможе
прогулянка на кораблику уздовж набережної Батумі (10€).
Ботанічний сад Батумі (10€ + вх. квиток) - райський куточок для любителів природи. Батумська перлина з'явилася на карті Грузії в 1892 році, коли географ і мандрівник Павло Татаринов заснував на узбережжі Батумі так званий «сад акліматизації», призначений для пристосування субтропічних рослин до місцевого клімату. Ландшафтний дизайн парку створено за аналогією з легендарними садами Семіраміди - у вигляді ярусів, які спускаються по горбах до берегів Чорного моря. Його дев'ять флористичних відділів уособлюють собою великі садово-паркові ділянки, де зосереджені трави, квіти, кущі та дерева різних регіонів і кліматичних поясів нашої планети.

Одна з найяскравіших родзинок міста Батумі - це його канатна дорога - «Арго» (10€ + вх. квиток), що є до того ж, однією з найтриваліших в Грузії. Незалежно від сезону, тут завжди можна побачити туристів, охочих оглянути курорт з висоти пташиного польоту. Більшість рекомендують кататися на канаті ввечері, а то і вночі, коли вмикають підсвітку і місто стає схожим на сучасний мегаполіс, що переливається тисячами вогнів. Ми ж вважаємо, що на його верхньому майданчику однаково красиво і цікаво в будь-який час доби.

 • Поселення в готель.

Підготовка до святкування Нового Року (трансфер до центральної площі Батумі - 20€).
Зустріч Нового Року 2021!
Повернення в готель.

 • Ночівля.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю. Сьогодні ми проведемо прекрасний день, який вам обов'язково запам'ятається красою Грузинських пейзажів.
 • Переїзд в Кутаїсі.

Оглядова екскурсія по м. Кутаїсі (у вартості туру) - місто незвичайної краси в західній Грузії, розташований на двох берегах річки Ріоні. Свою історичну назву місто отримало від слова «куат», що перекладається з древнегрузинского як «кам'янистий» і характеризує розташування міста на крутий скелястій місцевості. Приїжджаючи до Грузії на відпочинок в Кутаїсі, ви не тільки потрапляєте в старовинний південне місто, ви потрапляєте в куточок давньої історії цієї гостинної країни. Кутаїсі є одним з найдавніших міст світу. Перші пам'ятки, які підтверджують його існування, відносяться до VI століття до нашої ери.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Каньйон Мартвілі і печера Прометея (25€ + вх. квиток). Ми відвідаємо загадковий Каньйон Мартвілі, який перебуває у списку 10 пріоритетних місцевостей Грузії. На човнах зможемо заплисти досить глибоко в каньйон і своїми очима побачити дивовижну красу тутешньої природи. Ви розглянете Царську купальню з прозорою бірюзовою водою, яка ніколи не нагрівається. Корінні жителі називають це місце «царська купальня сім'ї Дадіани». Каньйон Мартвілі цікавий не тільки чудовими видами, а й знахідками археологів: в каньйоні і його околицях були знайдені скам'янілі кістки стародавніх тварин, відбитки лап динозаврів і сліди оселі первісної печерної людини. Мартвільскій каньйон можна оглянути, взявши на прокат човен, або з дерев'яного моста, звідки відкривається вид на каньйон зверху.

Печера Прометея - справжнє царство сталактитів й сталагмітів, підсвічених яскравими квітами. Такої краси ви не зустрінете більше ніде! Ви зможете прогулятися по печері пішки (1,5 км) або проплисти під її склепіннями на човні.

 • Ночівля.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю. 
 • Переїзд в Боржомі.

Екскурсія по м. Боржомі (у вартості туру). Оздоровчий курорт з гарячими джерелами, розташований в південному регіоні Грузії - Самске-Джавахеті. Мальовниче місце, яке знаходиться в ущелині річки Агура на висоті 800 метрів над рівнем моря. Це прекрасне місто давно заслужило всесвітню славу як відмінний курорт з геотермальними мінеральними джерелами. Його зручне розташування в красивих горах Малого Кавказу цілий рік змушує радіти вас його казковим пейзажам, та дарує можливість відпочити і оздоровитися.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Ахалцихе - Південний Форпост Грузії та місто, висічене в скелях, - Вардзія (33€ + вх. квиток). На невеликому пагорбі, біля самого берега тихої річки Поцхові, височить головна визначна пам'ятка міста Ахалцихе - старовинна кам'яна фортеця Рабат. Її назва походить з арабської мови і означає «укріплене місце». Вона розташована на західній околиці міста. Її видно практично з будь-якої точки міста. Побудована в XIII столітті, це військова споруда побачила чимало на своєму віку. Фортеця неодноразово руйнувалася, часто перебувала в облозі, і в підсумку ввібрала в себе сліди різних культур і релігій. Ну, а зараз, завдяки колишньому президенту Михайлу Саакашвілі, вона повністю відновлена і приваблює натовпи туристів, щоб вразити, і зачарувати мандрівників своєю красою, і величністю.

Історично в Грузії - країні високих гір і кам'яних скель - склався особливий вид архітектурного мистецтва - висічення в скельних монолітах храмів, фортець і навіть цілих міст. Серед об'єктів такого унікального зодчества стало і дивовижне, стародавнє місто Вардзія. Місто було створено в XII - XIII століттях під час правління Георгія III і його дочки цариці Тамари для захисту південних рубежів Грузії. Вардзія - це не просто хаотично вириті в прямовисній скелі печерні приміщення. Це справжній багатоповерховий комплекс з вулицями, тунелями і сходами, що ведуть повз монастир, храми, фортеці, лазені, бібліотеки, житлових будівель тощо. Всього понад 600 з'єднаних ходами приміщень, які тягнулися вздовж гори в довжину на 800 метрів, в глибину гори до 50 метрів і в висоту на вісім поверхів.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Ласкаво просимо в Тбілісі (у вартості туру)! Тбілісі - столиця, найбільше місто, а також адміністративний, культурний, науковий і духовний центр Грузії. Місто, що раніше звалося Тифліс, давно перевалило за свій 1500-тисячолітній ювілей, але все також молоде душею й привабливе. У перекладі з грузинської назва звучить як «тепле джерело», й воно справді зустрічає гостей душевно і радо. Місто класики і модерну, стародавніх стін та веж, блискучих висоток хмарочосів. Тбілісі - справжній хамелеон. Запрошуємо на оглядову екскурсію по цьому чудовому місту.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Колиска релігії» в Грузії (15€). Мцхета - дуже стародавнє місто, найперша столиця Грузії, фактично серце Грузинської цивілізації. Місто є давньою столицею держави Іберія на території якого знаходиться сучасна Грузія, місто, яке знаходиться в переліку всесвітньої спадщини Юнеско, місто - духовний центр Грузії. Мцхета - красиве маленьке й затишне, а його історія налічує вже близько 2500 років.

«Прекрасна Кахетія» (20€ + вх. квиток). Сігнагі - невелике затишне містечко в східній Грузії, розташований на схилі гори в історичному регіоні Кахетії. Це єдине місто в Грузії,що цілком зберегло кріпосні стіни. З них відкривається чудовий вид на Алазанську Долину. Місто було засноване в XVII столітті за царя Іраклія II, ну а зараз воно перетворився на європейське містечко з вузькими брукованими каменем вуличками, звивистими і крутими, і кварталами одно- і двоповерхових будиночків під яскраво-червоними черепичними дахами в стилі південно-італійського класицизму. Сігнагі - це Бренд Грузії! «Містом закоханих» його називають тому, що на одній з головних площ міста розташований ЗАГС, що працює цілодобово. А не занудьгувати вам допоможуть знамениті кахетинські вина власного приготування: сапераві і Кіндзмараулі, Ркацителі, Мцване ... Які тут можна покуштувати в будь-якому кафе і ресторані. Якість завжди на вищому рівні! Також ми відвідаємо Монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія в містечку Бодбе - це загальнонаціональна грузинська святиня. Тут в кафедральному соборі Святого Георгія покояться останки равноапостольської Ніно Каппадокійської - великої хрестительки Грузії - передвісниці християнської епохи.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Перетин Грузино-Турецького кордону.
 • Переїзд в Орду.
 • Відпочинок на узбережжі.

Орду знаходиться в Чорноморському регіоні, демонструючи всю красу природи, створюючи дивовижну і захоплюючу атмосферу для відпочиваючих. У ньому найчистіший пісок і довге узбережжі в регіоні. Уздовж цього чудового морського берега відвідувачі можуть відчути неймовірну атмосферу релаксу. Тут знаходяться красиві затоки, дикі і облагороджені пляжі, різні зони відпочинку і місця для пікніків, тому багато художників, ремісники, поети, барди і письменники згадують Орду в своїх роботах.

 • Вільний час для купання та прогулянок.
 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Стамбул.
 • Вільне час в місті.

Рекомендуємо відвідати:
Палац Долмабахче в Стамбулі (15€ + вх. квиток) - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття.

 • Переїзд і поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 11-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Велико-Тирново.

Місто Велико-Тирново (у вартості туру) - це пам'ятник болгарської архітектури. У минулому, воно було столицею Другого Болгарського царства (1185-1393 роки). Зараз це адміністративний центр однойменної громади. Велико-Тирново знаходиться в списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і є одним з найкрасивіших міст Болгарії.

 • Переїзд і поселення в готель.  
 • Ночівля.

 День 12-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд і вільний час в Синая

Рекомендуємо до загального відвідування:
Перлина Трансільванії (15€ + вх. квиток). Пелеш - королівський замок, розташований неподалік від курортного містечка Синая в Румунії. Замок Пелеш був побудований на березі річки, від якої і отримав свою назву. Тутешні місця нагадали королю Румунії Каролю I, який народився в Німеччині, пейзажі батьківщини. Тому він розпорядився звести в цих лісах замок. Резиденцію було побудовано в стилі неоренесанс. Пелеш став першим електрифікованим замком в світі. Навколо розбили розкішний сад зі скульптурами і фонтанами. Всі сто шістдесят кімнат вражають своєю унікальною обробкою: Флорентійська, Турецькі вітальні, Театральний зал, бібліотека ... Своєю оригінальністю захоплює різьблення по дереву.

 • Переїзд до Львова.
 • Прибуття у Львів (час прибуття залежить від проходження кордону)
Міста : Бухарест, Стамбул, Каппадокія, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Орду, Велико-Тирново, Сіная

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники - 2€/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури
«Гамарджоба, генацвале!» ВИЇЗД З ХАРКОВА
€310
Дата від`їзду
16-01-2021

«Гамарджоба, генацвале!» ВИЇЗД З ХАРКОВА

Харків
12 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Грузія
Степанцмінда, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Ахалціхе, Кутаїсі, Батумі
Детальніше
«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
€373
Дата від`їзду
15-01-2021

«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ

Чернівці
12 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія
Сучава, Бухарест, Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Трабзон, Каппадокія, Варна, Сіная
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти