«Бути, чи не бути? Данія!»
Львів ( Жешув, Тарнув, Краків, Катовіце, Вроцлава )
9 днівНічні переїзди: 1
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає




В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.
Умови в'їзду громадян України на територію країн Європи: ↓ ТУТ ↓ 

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 9 днів з одним нічним переїздом. Ранковий виїзд з України. Денне прибуття в Україну (в залежності від проходження кордону).
 • Ночівля у готелях категорії 3* на території Польщі (1 ніч), Німеччини (3 ночі), Данії (3 ночі) .
 • У турі відвідаємо: Польщу (Вроцлав), Німеччину ( Потсдам, Берлін, Гамбург, Ганновер, Целле), Данію (Орхус, Оденсе, острів Фюн, Свендборг, Копенгаген) та Швецію (Мальме та Хельсінгборг).
 • У турі матимемо змогу ознайомитися з дивовижним Вроцлавом, оповитим легендами. Потсдам зачарує нас своїми величними будівлями, зведеними переважно під час правління одного із найвеличніших королів Пруссії - Фрідріха Великого. Відчуємо «безтурботність» у палаці Сан-Сусі . Потрапимо під магічну чарівність та вплив живого й невимушеного шарму Берліну. Заїдемо у Гамбург - затишне місто, що заслуговує уваги архітектурою, красивими зеленими парками, театрами, музеями і галереями.  Після цього, познайомимося з Орхусом - культурним і науковим центром Данії, містом студентів та історичних пам'яток, великим культурним і торгово-промисловим центром, що зберіг історичний архітектурний вигляд і безліч цікавих пам'яток.  Зможемо відвідати столицю острова Фюн, мальовниче місто-парк, місто, в якому народився казкар Андерсен -  Оденсе. Слідом заїдемо у центр кораблебудування Данії – місто Свендборг. Копенгаген вразить нас своїм затишком. На Ратушній площі ми побачимо будівлю Ратуші, парк Тіволі і Гліптотеку Фонду Карлсберг.  А від дивовижних замків Данії у нас перехопить дух. Заїдемо у портове містечко Королівства Швеції – місто Мальме. А також насолодимося приголомшливою природною чарівністю, сучасним гламуром і унікальною історичною архітектурою, яка йде з глибини століть , міста  Хельсінгборг. Ганновер нас зачарує місцевими парками , які вважаються одними з кращих в Німеччині та побачимо найбільшу колекцію пальм в Європі , які знаходяться у ботанічному саді. Помилуємося прекрасними будівлями та вимощеними вуличками, слухаючи незвичайні історії про Целле.
 • У вартість туру входить оглядові екскурсії по містах: Потсдам, Гамбург, Орхус, Копенгаген, Ганновер.

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 2280 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)  - на період воєнного стану не оплачується
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 76 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 760 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" -  6650 гривень(доплата до вартості туру)
 • Послуга "Сімейна подорож - знижка для дітей" (не розповсюджується на групи):
  - Якщо в один тур їде родина* (2 дорослих + 1 дитина (до 11,99)) то на дитину надаються бонуси:
  безкоштовні факультативні екскурсії при купівлі в турі (не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит).
    Додатково оплачуються тільки вхідні квитки та трансфер, якщо такі є. Головна умова: обоє дорослих повинні взяти екскурсію. Якщо на екскурсію іде один дорослий - бонус не надається.
  - Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) тільки одна дитина отримує безкоштовні екскурсії, а інші оплачують 50% від вартості екскурсії.
  Виключення: дитина повністю сплачує за екскурсію, якщо це дитячі парки розваг.
  Знижки на тур: діти до 11,99 років - 10% знижка від вартість туру.
  Якщо їде родина* (2 дорослих + 2 дитини, 3 дитини (до 11,99)) всі діти отримують знижку.
  *Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з першим степенем спорідненості (мама, тато). Бабусі, дідусі та інші родичі не підпадають під акцію.
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 380 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 5 до 35 осіб:
  9 оплачують + 1 безкоштовно
  5 оплачують + 1 оплачує 50%
  15+1 безкоштовно
  20+2 безкоштовно
  30+3 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 950 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
 8. УВАГА! ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТУР, АЛЕ ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ ЛИШЕ КОЛИ ТУР БУДЕ ГАРАНТОВАНИЙ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
Поділитись туром:
Для вакцинованих туристів - дозволені вакцини:
AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna + здача ПЛР-тест
Для туристів без вакцини: в`їзд заборонений

1 День 1-й


 • 08:00- збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
 • 08:30 - виїзд в тур.
 • Перетин кордону.
 • Можливо приєднатися по маршруту: по об’їзній дорозі міст Жешув і Тарнув, Краків, Катовіце та м. Вроцлав.

При наявності часу пропонуємо відвідати:
Оглядова пішохідна екскурсія по м. Вроцлав ( 494 гривень, ~2 год.; трансфер 304 гривень). Ми покажемо вам Вроцлав таким, яким його бачимо ми: незвичайним, чарівним і гостинним. Ми з вами здійснимо подорож у часі, перенесемося в епоху Середньовіччя. Ви дізнаєтеся про часи розквіту Вроцлава і часи його занепаду. На екскурсії ви відчуєте безліч міських легенд і оповідей, оглушливі історії з життя середньовічного міста...

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля.

2 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Потсдам.

Екскурсія по м. Потсдам (у вартості туру). Місто вишуканих палаців та садів в стилях бароко і рококо. Місто відоме своїми величними будівлями, зведеними переважно під час правління одного із найвеличніших королів Пруссії - Фрідріха Великого. Близько 150 історичних будівель занесені до списку ЮНЕСКО. Ми побачимо Брандебузькі ворота, голландський квартал, міст Глініке, Старий ринок – серце Потсдама. Одна з найстаріших площ міста.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Гордість прусських монархів та німецького народу - палац Сан-Сусі ( 760 гривень + вх. квиток) та його невід’ємну частину, розкішний парк. Це безперечна перлина Поцдаму! «Сан-сусі» означає «Без турбот», тож запрошуємо вас відчути безтурботність.

Столиця Німеччини - Берлін ( 760 гривень). Це місто з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого й невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР, а нині - об'єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв. Бранденбурзькі ворота, берлінський парламент - Рейхстаг, красива площа міста Жандарменмаркт, на якій помпезно розташувалися не один, а цілих 2 собори і головна Опера.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля

3 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Гамбург.

Екскурсія по м. Гамбург (у вартості туру). На перший погляд манірне і серйозне місто, насправді є, мало не культурною столицею Німеччини. Населення Гамбурга дуже пишається тим, що тут відбуваються прем'єри відомих мюзиклів. В галереях проводяться унікальні виставки з цікавими експозиціями. Тут навіть є власна вулиця Червоних ліхтарів, яка нічим не поступається всесвітньо відомому кварталу. Гамбург - затишне місто, що заслуговує уваги архітектурою, красивими зеленими парками, театрами, музеями і галереями, з шикарною різноманітністю морепродуктів, якими щедро ділиться Північне море.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Любек - «король» Ганзейського союзу ( 1520 гривень). Місто, яке, претендує на роль "Різдвяної столиці Північної Німеччини". Що відрізняє місто від інших німецьких населених пунктів - багата історія, велика кількість пам'яток, старовинні архітектурні пам'ятники в характерному тільки для Любека стилі цегляної готики. Любек унікальний: поки це єдине Північноєвропейський місто, весь історичний центр якого було оголошений ЮНЕСКО частиною світової культурної спадщини. Центр Любека, заснованого в 1143 році, став для сучасних європейців живим пам'ятником Середньовіччя: адже він зберігся протягом століть без істотних змін і руйнувань. Цій обставині багато в чому сприяло рішення, прийняте владою Любека ще в XII столітті. Після низки пожеж всі будинки в місті стали будуватися з обпаленої цегли. Завдяки цьому приголомшливі готичні будівлі міста, з неповторними гострими шпилями і склепіннями, збереглися до цих пір. Так само відвідаємо замок Аренсбург (дод. оплачується вх. квиток), за яким також закріпилося більш романтичну назву «білосніжний»
.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ночівля

4 День 4-й


 • Сніданок.
 • Переїзд в Орхус.

Знайомтесь з Орхусом (у вартості туру) - найбільшим і значним містом країни після її столиці - Копенгагена. Це - культурний і науковий центр, місто студентів та історичних пам'яток, великий культурний і торгово-промисловий центр, що зберіг історичний архітектурний вигляд і безліч цікавих пам'яток. Пам'ятки його - це не просто сліди минулого, а ретельно зібрані, відтворені і представлені в найбільш цікавому вигляді свідоцтва історичного розвитку датської нації.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
ARoS Aarhus Kunstmuseum ( 494 гривень + вх. квиток) - музей сучасного мистецтва Орхуса, один з найвидатніших в країнах Північної Європи. Щомісяця тут проходять художні виставки, інсталяції та перформанси. Але навіть якщо ти не великий любитель контемпорарі арту, ARoS варто відвідати хоча б через його оглядовий майданчик. Your rainbow panorama - інсталяція датсько-ісландського художника-архітектора Олафура Еліассона. Скляний тунель був надбудований над основною будівлею музею в 2011 році і допомагає побачити Орхус абсолютно в новому світлі (і кольорі).

 • Ночівля.

5 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Оденсе.

Стародавній Оденсе (Odense, «Святилище Одіна») - третє за величиною місто Данії, столиця острова Фюн, мальовниче місто-парк. Легко повірити, що саме в цьому місті народився казкар Андерсен - немов зійшли з ілюстрації до його книг пряникові будиночки і черепичні дахи переслідують туриста на кожному кроці. Крім того, в Оденсе дбайливо охороняються будинки, де народився і прожив довгі роки письменник, а на вулицях всюди зустрічаються герої його казок (зрозуміло, у вигляді пам'ятників).

 • Вільний час.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Знайомство з островом Фюн ( 1254 гривень + вх. квиток).
Свендборг - містечко розташоване на датському острові Фюн, на березі Свендборгської затоки. Свендборг - це центр кораблебудування Данії, яким пишається вся країна. Засноване в 1253 році, місто дбайливо зберігає і розвиває традиції морської справи. Сьогодні в Свендборзі будують сучасні яхти і відновлюють старовинні суди. Все місто саме по собі великий музейний комплекс і кожен будинок, ринок і магазин приховують в собі історії становлення корабельної справи в королівстві і звичайно кожен місцевий житель пишається своєю малою батьківщиною і може розповісти вам чимало дивовижних історій з життя Свендборг.

Далі за маршрутом Озеро, посеред якого височіє замок Егесків, виглядає він так, немов його контур був викреслений дизайнером. Замок-геній інженерної думки, який помітний відразу і який в вашій уяві починає розповсюджуватися навіть на те, чого не торкалася рука людини. Егесків - це не тільки природна краса, скільки результат колосальної праці, ретельно прорахований і філігранно виконаний архітектурно-ландшафтний проект.
І на завершення нас зустрічає Оденсе. Оденсе - головне місто острова Фюн, батьківщина знаменитого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
Трансфер в Леголенд ( 760 гривень + вх. квиток). Перший в світі тематичний парк розваг Леголенд (Legoland) був відкритий в Біллунні (Данія), на батьківщині конструктора LEGO в 1968 році. В даний час датський Леголенд, побудований з більш ніж 46 мільйонів кубиків LEGO, є найбільшим в світі. Датський Леголенд складається з 8 тематичних зон: «Мініленд», «Світ Дупло», «Світ уяви», місто «Легоредо», «Земля піратів», «Королівство лицарів», «Світ пригод», місто Lego. Весело тут буде всім! І дітям і дорослим!

 • Ночівля.

6 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Копенгаген.

Нас чекає найкраще місто землі – Копенгаген (у вартості туру). Тут є все! Смачна їжа, різноманітна архітектура, гостинні люди, а головне - затишок. Його данці називають рецептом свого щастя, адже дуже часто в суєті великого міста не вистачає саме затишку. Ну і якщо Ви шукайте щось особливе, ласкаво просимо на оглядову пішохідну екскурсію по Копенгагену. Наше завдання - зробити так, щоб Копенгаген «припав вам до душі».
У вільний час запрошуємо Вас на факультативні екскурсії, які ще більше дозволять Вам дізнатися про це місто-казку:
Автобусна екскурсія по Копенгагену ( 570 гривень). 
Ми починаємо екскурсію на Ратушній площі, де Ви побачите будівлю Ратуші, парк Тіволі і Гліптотеку Фонду Карлсберг. Потім ми вирушаємо до замку Кристиансборг, де Ви почуєте історію заснування міста, побачите пам'ятник єпископу Абсалону, якого вважають засновником Копенгагена, а також дізнаєтеся які історії пов'язані з цим замком. Ми також проїдемо повз Крістіаніі - вільне міста сучасних хіпі. Далі наш шлях лежить до канала Нюхавн - однієї з головних визначних пам'яток Копенгагена. Звідси ми доїдемо до королівського палацу Амалієнборг і побачимо дві церкви: величний Мармуровий Собор і православну церкву Олександра Невського і дізнаємося історію її будівництва. Ми зупинимося біля фонтана Гефіон - найбільшого фонтану в Копенгагені і дізнаємося, який міфологічний сюжет покладений в основу його створення. І завершимо ми нашу подорож біля Русалочки - знаменитого символу Данії, у якого кожен день збирається безліч туристів, охочих сфотографуватися.

«Королівські замки Данії» ( 1330 гривень + вх. квиток). Палац Фредеріксборг, побудований королем Крістіаном 4м – це не тільки національна портретна галерея колекцій видатних датських майстрів, а й історичний музей, в якому прекрасно збережені аутентичні інтер’єри 16го століття та фонтан Нептуна, що вітає гостей палацу у внутрішньому дворі. Насолодитись величчю замка в повній мірі допоможе прогулянка по вражаючому витвору, ландшафтної думки,- парку. Адже він є поєднанням одразу і французького і англійського парків. Такого не побачиш більше ніде. Далі їдемо перевіряти, що саме не добре в Датському королівстві. Зовнішній огляд замку Гамлета – Кронборгу.

 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

7 День 7-й


 • Сніданок.
 • Вільний день в Копенгагені.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Вітаю мила Швеція!» ( 2280 гривень). Мальме та Хельсінгборг.

Мальме - порт та місто, трете за розмірами в Швеції, яке розташовується в самому південному й мальовничому регіоні Сканія та є його столицею. За часів XIII століття це портове містечко процвітало за рахунок рибальства і продажів солоного оселедця і довгий час входив до складу Данії, однак через постійне протистояння жителів міста, і кровопролитних воєн в 1658 році, між Швецією і Данією, був підписаний Роскільдській мирний договір, і Мальме приєднався до Швеції. Нагадуваннями про період влади Данії служать Замок Мальмехус, який в ті часи був і фортецею, і в'язницею, - це найдавніший в Скандинавії замок в стилі Ренесанс, ринкова площа Стурторьет і Ратуша.
Переїзд в Хельсінгборг.
Він часто згадується як "Перлина Протоки", тут є ідеальне поєднання характеристик континентального міста. Місто відрізняється від інших міст Швеції, оскільки об'єднує в собі приголомшливу природну чарівність, сучасний гламур і унікальну історичну архітектуру, йде з глибини століть.

«Копенгаген на воді» (18) - авангард, модерн, класика й королівська вишуканість все це чудово поєднується у цьому місті. Запрошуємо вас побачити Копенгаген з води. Прогулянка каналами міста на катері.

 • Переїзд та поселення в транзитний готель.
 • Ночівля.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Ганновер.

Ганновер (у вартості туру) - дивовижне місто, в якому бездоганно сполучені старі традиції і сучасні технології, це виділяє його серед інших населених пунктів Німеччини. Ганновер - одне з найчистіших і зеленіших міст країни. Місцеві парки вважаються одними з кращих в Німеччині, а ботанічний сад славиться найбільшою колекцією пальм в Європі. Нині місто одне з найважливіших економічних і культурних центрів не лише Нижньої Саксонії, але і усієї Німеччини. Безумовно, лідируючі позиції в економіці міста відведені автомобільній промисловості (концерн Volkswagen). Велика увага приділяється IT- технологій, хімічної, фармакологічної, медичної і харчової промисловості, а також металообробці. Крім того, Ганновер відомий як міжнародний центр конгресів і виставок.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Старовинний Целле ( 570 гривень + гром. транспорт). Помилуватися прекрасними будівлями та вимощеними вуличками, слухаючи незвичайні історії. Строкаті фахверкові будиночки, черепичні дахи, тисячі велосипедів і прекрасні сади - усе це уміщається в крихітному затишному Целле недалеко від солідного Ганновера. Ви розглянете історичний центр з нескінченним потоком розчулення, а наш гід розповість вам легенди і цікаві факти про місто.

 • Нічний переїзд у Львів.

9 День 9-й


 • Можлива висадка по маршруту: по об'їзній дорозі міст Катовіце, Краків, Тарнув, Жешув.
 • Перетин кордону.
 • Прибуття у Львів в другій половині дня (залежить від проходження кордону).
Для вакцинованих туристів - дозволені вакцини:
AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna + здача ПЛР-тест
Для туристів без вакцини: в`їзд заборонений
Міста : Вроцлав, Потсдам, Берлін, Гамбург, Любек, Орхус, Оденсе, Свендборг, Копенгаген, Мальме, Гельсінгборг, Ганновер, Целле
Для вакцинованих туристів - дозволені вакцини:
AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna + здача ПЛР-тест
Для туристів без вакцини: в`їзд заборонений

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% вартості туру та депозиту
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно

При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  76 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

Для вакцинованих туристів - дозволені вакцини:
AstraZeneca, Johnson&Johnson, Moderna + здача ПЛР-тест
Для туристів без вакцини: в`їзд заборонений
Додати відгук
Подібні тури
«Вікенд в Копенгаген»
9120 гривень
Дата від`їзду
01-07-2022
Детальніше
«В обіймах півночі: Норвегія і Швеція»
17480 гривень
Дата від`їзду
16-07-2022
Детальніше
«Справжня Скандинавія»
22420 гривень
Дата від`їзду
02-07-2022
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти