«Молдова... Не лише вино і мамалига...» ВИЇЗД ІЗ ОДЕСИ

Всі туристи в наших турах будуть забезпечені набором особистого захисту.

importantКоротко про головне:

 • Чудовий тур на 3 дні з Одеси: виїзд вранці, повернення вночі на 3-й день.
 • Тур БЕЗ нічних переїздів. Ночівлі в чудових готелях, категорії 3*, на території Молдови.
 • У вартість туру входить оглядова екскурсія в місті Кишенів.
 • Тур надає чудову змогу поставити шпильку на карті ваших подорожей з позначкою «Молдова».

importantВартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

importantДодатково оплачується:

 • Депозит - 1328 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Послуга "Комфортне місце" - 332 гривень
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Обов'язкова доплата за навушники -  67 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

importantВАЖЛИВО:

Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
2. Доплата за одномісне розміщення під запит.
3. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті.
4. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, по вартості 332 гривень/ос. додатково. Замовляється при бронюванні туру.
5. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
6. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
7. ТУРОПЕРАТОР лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
8. Програма туру може змінюватись на НР, Різдво, Травневі свята.
9. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
10. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
11. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна  факультативна  екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку  надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.
12. VIP SERVICE – зустріч туристів на з/д вокзалі представниками компанії «Adriatic Travel». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів/бістро м. Львова (оплата за обід на місті). Трансфер на оглядову екскурсію по м. Львову. По закінченню екскурсії зворотній трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги:  830 гривень (1-2 ос.). При необхідності можлива послуга - бронювання номеру в готелях Львова. Вартість за готель оплачується при поселенні.
13. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
14. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
15. Ануляція заявки - штрафні санкції вказані в договорі. ТУТ
16. Увага! При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування. ТУТ
Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
17. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
Поділитись туром:

 День 1-й


 • 08:00 - збір групи біля з/д вокзалу м. Одеса (Італійський бульвар).
 • 08:30 - виїзд групи.
 • Перетин кордону. 
 • Переїзд в Кишинів.
Оглядова екскурсія по столиці Молдови, місту Кишинів (у вартості туру) - він розташований на 7 пагорбах уздовж річки Бик, яка є притокою Дністра. Історія міста налічує майже 6 століть і повірте, нам є, що вам показати! До речі Пушкін, який Олександр Сергійович - цілих три роки провів в бессарабському засланні й взятий в полон чарівністю Кишинева, створив масу «нетлінних», включаючи «цигани шумним натовпом ...» і «дивлюся як божевільний на чорну шаль ...», а також перша частина Онегіна теж тут народилась. Знайомство з містом почнемо з центральної площі, а далі Собор Різдва Христового, архітектурний пам'ятник ХIХ століття. Тріумфальна арка - частина ансамблю площі та скверу Кафедрального собору. Парк Valea Morilor, він же «камсік», тобто «Комсомольське озеро», як його називали за часів СРСР. Неподалік розташовується найкрасивіший музей міста - Музей історії та етнографії. Колишній зоологічний, сільськогосподарський та кустарний музей Бессарабського земства, а тепер це Національний музей етнографії та природної історії архітектури міста. Стиль, який використовував архітектор, при будівництві комплексу, більше не зустріти ніде в Молдові!
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Перше знайомство «з винним букетом Молдавії» ( 664 гривень)! Винні тури - одна з основних складових молдавської програми по туризму. Але якщо не виділяти тиждень і більше для такого «задоволення», варто звернутися до менш тривалого варіанту знайомства з винними маршрутами. Так як виробництво напою, що вгамовує смуток, ведеться тут з державним розмахом, а на офіційному сайті по туризму Молдавії налічується 144 підприємства, готових розкрити перед туристами двері своїх виноробів, ми пропонуємо вам звернути увагу на справді національне надбання - 200-кілометрові винні погреби Криково та Малих Мілештій з дегустацією справжніх молдавських вин! Відвідування винних підвалів Криково.
 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

  День 2-й


 • Сніданок.
 • Вільний час.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Справжня краса Молдавії» ( 664 гривень). Екскурсія в Старий Оргіїв - саме барвисте місце країни саме тут можна побачити неймовірної краси види на долину і річку Реута, і все це оточене високими скелями. А ущелини і водоспади Ципово це просто щось. Також ми відвідаємо скельний Циповський монастир.

Підвали Мілештій Мічь ( 1494 гривень), є найбільшим підземним винним сховищем з найбільшою колекцією вин в світі. Вони розташовані на глибині близько 85 м під землею. Це було офіційно задокументовано експертами книги світових рекордів Гіннеса! Мілештські підвали мають більше 200 км підземних вулиць, понад 50 км винних галерей, понад 2 мільйонів пляшок вина, деякі з яких датують 1968 р Винні пляшки, покриті шляхетною цвіллю, очікують день, коли їх відкриють щоб насолоджуватися їх змістом. Запрошуємо на дегустацію (дегустація 5-и видів вина, а також обід з 3-х страв молдавської кухні).

 • Ночівля.

  День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
В залежності від сезону (червень-липень), є можливість заїзду на фото-паузу в Кабуска-Ноуе ( 266 гривень). Молдова славиться не тільки своїми виноградниками, а й величезними територіями лавандових полів. Сезон цвітіння лаванди тривати близько місяця. Потім лаванду зрізують і з суцвітів роблять ефірні масла. Більше 80% масла експортують до Німеччини, Великої Британії та до Франції. Сюди їдуть, щоб насолодитися ароматами запашних квітів, побачити своїми очима всю велич лавандового поля і зробити яскраві фотографії (вхідний квиток оплачується додатково). Так само надається можливість придбати косметику і мило місцевого виробництва.
По дорозі в Україну пропонуємо відвідати:
Тирасполь і Бендерська фортеця ( 332 гривень + вх. квиток). Тирасполь - це друге за величиною місто після Кишинева, пристань на лівому березі річки Дністер. Засноване за наказом А. В. Суворова в 1792 році після закінчення російсько-турецької війни на місці молдавської слободи Стара Скулея. Місто також приваблює багатством культурних традицій. Тут вже стали традиційними дні слов'янської писемності, фестиваль мистецтв «Мерцишор», конкурс молодих бардів «Срібні струни», фольклорний фестиваль «Витоки».

А в Бендери, не далеко від Тирасполя, можна подивитися оборонну фортецю на березі Дністра, грізну і в той же час витончену. З 1538 року Бендерська фортеця відбивалася від набігів татар, витримувала облоги козаків і воювала з російською армією.
А на вечерю ми зупинимося в сімейній виноробні Et Cetera. Незважаючи на свій юний вік, 2002 рік заснування, Et Cetera вважаються найбільш інноваційним брендом країни. Займається цим бізнесом вся сім'я братів Лук'яновим. Це дуже затишне місце, оточене турботою і теплом. Іноді, екскурсії проводить Олександр Лук'янов. На території є ресторан, в якому готує його мама, міні готель на 8 кімнат і маленький аеродром. Тут буде можливість дегустувати знамениті місцеві вина, що займають призові місця і Гран-прі на Фестивалях вина по всьому світу (оплата по меню)!
 • Перетин кордону.
 • Повернення в Одесу.
Міста : Кишинів, Криково, Оргіїв, Мілештій-Міч, Кобуска-Ноуе, Тирасполь, Бендери

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники -  67 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти