«U svom sjaju… Sarmantna Hrvatska! У всій красі… Чарівна Хорватія»
Львів11 дніводин нічний переїзд
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 11 днів, один нічний переїзд. Ранній виїзд зі Львова і вечірній приїзд до Львова (в залежності від проходження кордону).
 • В турі ми відвідаємо чудові міста: Загреб, Опатія, Пореч, Ровінь, Пула, Шибеник, Спліт, Трогір, Дубровник, Макаріська, Брелла та о. Крк, о. Хвар.
 • Розпочнемо тур із знайомства з містом Ужгородом. Не оминемо увагою столицю Хорватії – Загреб. Місто, де є все чим пишаються хорвати. Завітаємо до узбережжя Хорвацької Рив’єри - Опатія. Місто являється одним із найпопулярніших курортів Хорватії. М’ягкий клімат, живописна природа та краса самого міста робить його особливим. Матимемо можливість насолодитись цим прекрасним містом прогулявшись на катері. Завітаємо у два неймовірні міста Хорватії – Пореч та Ровінь. Пореч – один з найбільших туристичних центрів Хорватії. У будівлях міста зберігся давньоримських характер, а найвидатнішою пам’яткою міста є Евфразієва Базиліка часів Візантійської імперії. Ровінь – найромантичніше місто Хорватії. Старе місто Ровеня розташоване на півострові, схожому за формою на краплю, де зосередженні основні історичні пам’ятки. В архітектурі вдало поєднуються різні епохи та стилі мистецтва. Буде можливість відвідати найбільший хорватський острів Крк. Тут є пляжі, красиві поселення, парк національного значення і мальовнича природа. Також, тут, знаходиться знаменитий курорт Башка, відомий своїми пляжами.
  Матимемо змогу відвідати національний парк Хорватії - Плитвицькі озера. Це справжнє природне диво світу. Завдяки природним метаморфозам, були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Крім цього, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється.
  Місто Пула, одне з загадкових і надзвичайних міст Хорватії. Тут, збереглася, одна з найцікавіших пам'яток, Арена - величезний амфітеатр. Познайомимось з м. Шибеник, надзвичайним хорватським містом, що  привертає увагу туристів чистими пляжами, старовиною самобутньою архітектурою та визначними пам'ятками. Пропонуємо відвідати національний парк Крка. Який, унікальний каскадом природних водоспадів, озерами і красивими островами в центрі річки Крка. Відвідаємо ще один Національний парк Корнати, який манить своєю неземною красою. Пропонуємо Вам відчути дух історичного міста Спліт. Ми відвідаємо всі знакові та цікаві місця міста. А, також, піднімемося на гору Мар'ян, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на місто і бухту. Макарська Рив’єра, особливість цього місця - пляжі, які є одними з кращих в Хорватії. Тут екологічно чисте і ласкаве море, природа, незаймана цивілізацією. Відпочиваємо, купаємось в морі, засмагаємо. Маємо шанс потрапити в Дубровник - місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, грандіозне місто-фортеця з дивовижною історією. Острів Хвар - це один із найпрекрасніших островів світу, тут поєднуються безкрайні лавандові поля з сосновими лісами, вражає надзвичайної краси архітектура, як в справжній середземноморській казці. Завітаємо в Брелу на пляж Пунта Рата, який  відомий кришталево чистим морем та неймовірною красою.
 • Проживання в готелі категорії 3*.
 • У вартість туру входить оглядова екскурсія Загребом.

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки і вечері
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «місто Спліт  та Трогір» ( 800 гривень)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 48 гривень - 64 гривень/за добу/з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 64 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 320 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - під запит (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 320 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 480 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
Поділитись туром:

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

1 День 1-й 


 • 07:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
 • 08:00 - організоване взяття проб для тестування методом "швидкий тест на антиген – RAT на SARS-CoV-2" в м. Львові.
 • Виїзд із Львова.
 • Є можливість приєднатись до групи по маршруту в Стрию та Мукачево (з своїми ПЛР тестами).
 • Перехід кордону.
 • Пізнє поселення в готель.

2 День 2-й


 • Сніданок
 • Виселення з готелю.

Нас чекає перше знайомство з Хорватією!

Оглядова екскурсія Загребом – столицею Хорватії (входить у вартість).
Старовинне місто Загреб засноване близько 900 років тому, з прекрасно збереженим історичним центром, запрошує гостей. У цьому місті серце всієї країни: у маленьких затишних вуличках та архітектурних пам'ятках, соборах та музеях, театрах та парках в оточенні гір та заповідних територій  - все те, чим гордяться хорвати.

 • Переїзд  на узбережжі Адріатики 

Пропонуємо відвідати «Фешенебельний курорт – Опатія»  (трансфер + екс. 480 гривень, трансфер 320 гривень).
Назва міста Опатія походить від слова «абатство», адже саме монахи-бенедиктинці заклали тут в 16м столітті своє абатство. Звідси і назва. Але популярним місто стало лише після того, як видатний аристократ з Рієки Хіджініо Ськарпа оцінив тутешній клімат і побудував свою віллу «Анжеліна». А коли на цій віллі побували Айседора Дункан, Густав Малер, Вільгельм другий, А.П. Чехов, серед оливкових і олеандрових дерев, тоді Опатія стала популярна не тільки серед туристів. Надалі тут стали проводитися різні наукові конгреси і симпозіуми. Ну а рідкісне поєднання м'якого клімату, краси навколишнього міста, природи, історичних та культурних багатств регіону, нині притягують як магніт сюди туристів з усіх куточків Європи.

 • Поселення в готель.
 • Вечеря.

Не існує кращого способу познайомитися з Морським курортом, ніж насолодитися його красою вбраного в «Намисто вечірніх вогнів» ( 960 гривень) й ароматі Олеандрів, що доносяться з берега, стискаючи при цьому келих прохолодного чудового вина. Здається що ще ось-ось і ти не повіриш все це сон чи наяву. М'який морський бриз поверне вас на палубу корабля, але насолода від пейзажу вже назавжди залишиться у вашій пам'яті...

 • Ночівля.

3 День 3-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо: Пореч і Ровінь ( 960 гривень + вх. квиток). Пореч - найбільший туристичний центр Істрії та Хорватії. Заснування міста датовано періодом близько двох тисяч років тому. Саме місто розташувалося в однойменній лагуні, з чудернацькою порізаною береговою лінією. Головна визначна пам'ятка Пореча - Евфразієва Базиліка часів Візантійської імперії. Вона внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, адже в ній збереглася до наших часів характерна візантійська мозаїка 6 століття. Пореч входить в число небагатьох міст на Середземномор'ї, в яких ще зберігся в певній мірі давньоримських характер місцевих побудов, з будинками, храмами, вежами і мурами Середньовіччя. А Ровінь це одне з найромантичніших місць Адріатичного узбережжя. Його часто порівнюють з Венецією. Архітектура старого міста, розташованого на невеликому півострові, відрізняється різноманітністю стилів, залишених різними епохами. Пляжний відпочинок в Ровені можна поєднувати з прогулянками по старому історичному центру та відвідуванням визначних пам'яток. І не дарма це місто Хорватії стало улюбленим місцем для весільних подорожей - його атмосфера ідеально відповідає романтичному настрою.

 • Вечеря.
 • Ночівля.

4 День 4-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

Сьогодні у вас буде можливість відвідати найбільший хорватський острів, завдяки своїй красі, вже з давніх часів його називали «Золотий острів» ( 800 гривень). Острів Крк - це серце Хорватії. Тут є пляжі, красиві поселення, парк національного значення і мальовнича природа. Фото острова Крк можна часто побачити на рекламних банерах і всіляких путівниках - він вважається важливим центром туризму в Хорватії. Головне місто острова Крк - однойменне місто Крк, що веде свою історію з часів дверних римлян. Знаменитий курорт Башка острова Крк відомий своїми пляжами далеко за межами Хорватії, крім того тут була знайдена знаменита Башчанськая плита - одна з перших письмових згадок про хорватів, один з найдавніших пам'ятників глаголичної писемності. А Вербник - знаменитий, як відмінно збережене місто-фортеця Вербник. Регіон Вербнику відомий також своїми виноградниками і місцевим білим вином Врбнічка жлахтіна.

 • Вечеря.
 • Ночівля.

5День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
У самому серці Хорватії знаходиться Національний парк Плітвицькі озера ( 896 гривень + вх. квиток)
 - Край падаючих озер, який ось уже яке століття об'єднує людей. У 1949 році було прийнято рішення, зберегти цей куточок світу для майбутніх поколінь, тоді Плітвицкі озера стали першим національним парком Хорватії. У 1979 році Національний парк Плітвицькі озера був доданий в список світової спадщини ЮНЕСКО. Плітвицькі озера входять в список найкрасивіших місць не тільки в Хорватії, а й усієї Європи. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів.

Пула ( 800 гривень). Це місто вважається найбільш незвичайним і загадковим з хорватських міст. Це пов'язано з багатством історії, яка в значній мірі впливала на формування культури, архітектури, місцевих традицій. Саме багата подіями історія зробила місто таким, яким воно є зараз - цікавим, різношерстим і незвичайним. Мікс римської, грецької, німецької та інших культур позначилася не лише на багатонаціональному населенні регіону, але і на архітектурі, й основні визначні пам'ятки. Однією з найцікавіших з них по праву рахується - Арена - величезний амфітеатр, що чудово зберігся до наших днів, викликає інтерес в істориків та туристів з усього світу. Зараз Пула здатна приємно вражати і розчаровувати гостей, тут безліч несумісних, на перший погляд, речей, які формують неповторний образ міста.
Переїзд в  курорт Примоштен (Центральна Далматія) – «Золоту квітку Європи».

 • Поселення в готель.
 • Вечеря.
 • Ночівля.

6День 6-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пропонуємо відвідати « Ізюминки Центральної Далматії»
Для початку познайомимось з м. Шибеник ( 480 гривень)  — надзвичайним хорватським містом, що  привертає увагу туристів чистими пляжами, старовиною самобутньою архітектурою та визначними пам'ятками. Собор Святого Якова, ренесансна будівля міської ратуші, церква святої Варвари, мальовнича набережна і це далеко не повний перелік туристичних цікавинок Шибеника. А також тут можна порадувати себе сувенірами на згадку, прикрасами з коралів, фініками та оливковою олією та відпочити на пляжі.

Продовжити пропонуємо в долині річки Крка, де розташувалось Національний парк «Крка» ( 320 гривень + вх. квиток, екскурсія з Шибеника) площею 109 кв. км. «Крка» унікальний каскадом природних водоспадів, озерами і красивими островами в центрі річки. Особливу привабливість цьому місцю надає можливість купатися у водоспадах, що зазвичай заборонено в балканських національних парках. Національний парк «Крка» - один з найбільш цікавих і гарних національних парків Хорватії. Розташований на території Шибенський-Кнінского регіону уздовж русла річки в честь, якої і отримав свою назву. Статус національного парку «Крка» отримав в 1985 році.

 • Вечеря.
 • Ночівля.

7День 7-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо:
Пропонуємо відвідати Національний парк Корнати ( 1440 гривень) – рай для яхтсменів та драйверів. Ірландський письменник Джордж Бернард Шоу якось дуже поетично описав цей архіпелаг: «В останній день Творіння Бог побажав увінчати свою роботу із сліз, та дихання зірок й створив Корнати. Такий опис Корнати заслужили своєю неземною красою, яку потрібно хоч раз побачити.

 • Вечеря.
 • Ночівля.

8День 8-й


 • Сніданок. 
 • Виселення з готелю.

У вільний час пропонуємо:
Екскурсію в місто Спліт  та Трогір ( 800 гривень). Наша екскурсія почнеться зі знайомства з середньовічним містом Трогір, який сьогодні знаходиться в списках ЮНЕСКО. Саме тут зосереджені найпопулярніші пам'ятки. Серцем східній частині старого міста є головна площа і собор Святого Ловро, який є одним з найстаріших архітектурних пам'яток Хорватії. В кінці екскурсії буде можливість спробувати відоме морозиво на набережній Трогіра.

Продовжимо екскурсією в м. Спліт – унікальне місто музей,  оточене стінами стародавнього палацу. Під час екскурсії, Ви побачите міську гавань, підвальні приміщення, собор святого Дуйе, його дзвіницю і храм Юпітера, відвідаємо знаменитий вестибюль - великий круглий зал з купольним склепінням, який з'єднаний з особистими покоями імператора, оглянемо нову частину міста, залізні міські ворота, стару ратушу, площу братів Радич і гору Марян, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на місто і бухту.
Вільний час для купання. Пляжі Спліта дуже чисті, море - яскраво-бірюзове завдяки кварциту, поклади якого знаходяться на дні, і дуже прозоре.
Переїзд в  в регіон Макарська Рив'єра - один з найпопулярніших курортів Хорватії, це розвинена туристична інфраструктура, відмінні пляжі, м'який середземноморський клімат.

 • Поселення в готель.
 • Вечеря.
 • Ночівля.

9День 9-й


 • Сніданок
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсію в місто Дубровник ( 1120 гривень, трансфер – 896 гривень). 
Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Місто внесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини.

Основна частина цікавих пам'яток знаходиться на території Старого міста: музей мореплавання і етнографічний музей, фонтани Онофріо, акваріум, художня галерея.
У стародавньому місті, внесеному ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини,  встигли зняти деякі частини серіалу “Гра престолів”, фільми “Лукреція Борджіа” і “Робін Гуд”, а також останній епізод “Зоряних війн”. Так що шанувальникам кіномистецтва буде особливо цікаво прогулюватися по знаковим місцям улюблених шедеврів.
Екскурсія на острів Хвар ( 1280 гривень / 1056 гривень). Знайомство з красивими містами Хорватії: м Хвар, і м Стар Град.
Стародавнє місто Старі Град розташоване в північно-західній частині острова Хвар. На березі лісистої бухти, поряд з різноманітністю зелено-блакитної сцени первісного Середземномор'я, Старі Град відкриє Вам збережені кам'яні будинки, барочні церкви, ренесансні замки та особняки. Майже 2500 років тому він бул заснований грецькою колонією, і з тих пір заміські вілли розкидані на краю родючої рівнини. Стариградське поле - найяскравіший приклад давньогрецької системи межування, де виноградники, оливкові гаї і лавандові поля, поділені на геометричні ділянки «хори», обмежені кам'яними стінами. Стариградске поле є також найціннішим прикладом давньогрецької системи сільського господарства і архітектури в Середземномор'ї. У 2008 році Стариградське поле внесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і до цього дня продовжує використовуватися.
Місто Хвар - адміністративний центр однойменного острова, сучасний курорт і найбільше місто на острові. Завдяки своїй природній красі, помірному клімату і культурно-історичним пам'яткам (Кафедеральний собов св.Штепана, фортеця Шпаньола / Фортіца, будівля Арсеналу біля пристані), острів Хвар є одним з найвідоміших туристичних курортів в Хорватії. Крім того, це місце, де був відкритий перший громадський театр в Європі (в 1612 році).
У вечірній час пропонуємо трансфер у м. Макарська ( 480 гривень).
Коли сонце за островами заходить у водах Адріатики та м’якими тонами на Рив’єру спускається вечір, пропонуємо відвідати центральне місто регіону – Макарська. Місто не залишить байдужим нікого: від поціновувачів старовини до любителів шопінгу, бо тут є все! Старе місто вабить вузькими вулицями з кам'яної бруківки, маленькими площами з типовою архітектурою, колоритними квітковим і фруктовим ринками. Не менш популярною серед туристів є і набережна, де розташовані модні кафе, бари і бутіки, та пришвартовано багато прогулянкових суден. Все це надає місту особливого шарму!

 • Поселення в готель.
 • Вечеря.
 • Ночівля.

10 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Пропонуємо трансфер в Брелу на найкрасивіший пляж Пунта Рата ( 480 гривень). Брела відома дивовижною красою природи, яка залишилася недоторканою незважаючи на розвинену інфраструктуру. Пляж Пунта Рата з кришталево чистим морем, який американський журнал Форбс включив в список десяти найкрасивіших пляжів в світі і поставив на перше місце серед європейських пляжів. Пляж має сертифікат якості пляжів «блакитний прапор».

 • Нічний переїзд.

11 День 11-й


 • Перетин кордону.
 • Можлива висадка по маршруту: Мукачево, Стрий.
 • Вечірній приїзд до Львова (залежить від проходження кордону).
Міста : Загреб, Опатія, Ровінь, Пореч, о. Крк, Слунь, Пула, Шибеник, Спліт, Трогір, Макарська, Дубровник, о. Хвар, Брела

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники -  64 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури
«Серце Далмації - Дубровник»
5344 гривень
Дата від`їзду
06-08-2021
Детальніше
«Колискова моря. Опатія»
5984 гривень
Дата від`їзду
04-08-2021
Детальніше
«Volim te, Hrvatska. Я кохаю тебе, Хорватія!»
7360 гривень
Дата від`їзду
04-08-2021
Детальніше
«Поцілунок на згадку. Опатія»
7904 гривень
Дата від`їзду
04-08-2021
Детальніше
«Легкий бриз Адріатики»
8640 гривень
Дата від`їзду
03-08-2021
Детальніше
«Скажи Так! Хорватія чекає на тебе!»
12160 гривень
Дата від`їзду
07-08-2021
Детальніше
«Ласкаві хвилі Адріатики»
13344 гривень
Дата від`їзду
07-08-2021
Детальніше
«Країна гір і моря... Моя Чорногорія»
7616 гривень
Дата від`їзду
08-08-2021
Детальніше
«Вдала ідея - відпустка в Чорногорії»
7680 гривень
Дата від`їзду
04-08-2021
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти