«Поїхали на лижі в Банско!»

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

important У турі на вас очікує:

important Вартість туру включає:

 • Обов'язкова екскурсія: «До болгарської святині» ( 860 гривень)
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель EVELINA PALACE 4* (Банско)
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «До болгарської святині» ( 860 гривень)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Вартість тестування методом ПЛР на SARS-CoV-2
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 241 гривень/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 69 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не раніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 344 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 1720 гривень (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 344 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги) 
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 516 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
Поділитись туром:

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

День 1-й


 • 05:30 - збір групи на з/д вокзалу м. Львів.
 • 06:00 - організоване взяття проб для тестування методом ПЛР на SARS-CoV-2 в м. Львові.
 • Вільний час у Львові.

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Львовом (у вартості туру).  Львів -  культурна столиця Західної України. «Королівське місто»,  «Місто Лева», «столиця Галичини», «маленький Відень» «маленький Париж», і ще багато епітетів, які мабуть Ви не раз чули. Так в чому ж загадка цього міста? Що саме надає йому шарму, який підкоряє серця? На нашій екскурсії ми спробуємо зрозуміти цей секрет, і що важливіше відчути неповторну атмосферу Львова!

 • 16:30 - збір в м. Львів.
 • 17:00 - виїзд в Бансько
 • Нічний переїзд.

 День 2-й


 • Транзит по території Румунії та Болгарії.
 • Прибуття в Бансько.
 • Поселення в готель.
 • Вільний час.

Пропонуємо перший день на курорті провести смачно та весело  в традиційній болгарській механі ( 1204 гривень)!
Механа – це традиційний болгарський ресторан. Тут ми відчуємо всю гостинність болгар та багатство їхньої кухні. Все витримано в традиційному, національному стилі, як страви та напої, так і розважальна програма Також особливістю механи є антураж: кам'яні стіни або стіни, облицьовані під камінь,  дерев'яні меблі, столи що покривають червоні або біло-червоні скатертини з національним орнаментом, предмети старого побуту та камін...

 • Ночівля. 

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Вільний день для катання.

У вільний час пропонуємо екскурсію:
Рупите - Роженский манастир – Мелник ( 1204 гривень) Цю екскурсію не можна пропустити всім тим, хто колекціонує унікальні у своєму роді та таємничі місця. Наша подорож розпочнеться з місцевості Рупіте, що була відома ще з давніх часів, своєю цілющою мінеральною водою (75 ° C) з високим вмістом сірки. Свої витоки джерела беруть з кратера вулкана Кожух, який згас 4 мільйони років тому. У ХХ ст.  Ропіте став невід’ємно пов’язаний  з життям та діяльністю відомої болгарської провидиці та цілительки Ванги. Продовжимо екскурсію Роженським монастирем – одним с найстаріших в країні. Заснований монастир на початку ХІІІ ст і до сьогодні практично не змінив свого первісного виду: збереглася і автентична архітектура, і монументальний живопис. Окрім цього цінністю монастиря є  чудотворна  ікона  Богородиці Елеуса (Замилування). На завершення подорожі завітаємо в найменше місто Болгарії – Мельник. В середньовіччі населення міста було близько 20 тис, а сьогодні менше 500 чоловік.  Мельник - надзвичайно красиве місце завдяки старовинній архітектурі, унікальному ландшафту у вигляді піщаних скель-пірамід і чудовому пейзажу. А також ще однією родзинку цього міста є той факт, що тут знаходиться центр виноробства європейського рівня.

Трансфер в термальний комплекс «Римська Баня» (трансфер + вх. квиток 1032 гривень).
Що може бути кращим після активного дня як поніжитись у гарячій термальній воді та відпочити в СПА центрі. Запрошуємо в с. Баня, що розташоване в долині між трьома горами - Пірін, Рила і Родопи. В останні кілька років село Баня стрімко розвинулось, перетворюючись в СПА курорт. Баня відома з давніх часів гарячими мінеральними джерелами, яких на території села 72. Температура води 37-57 ° С, а дебіт джерел 76 л/сек. Вода виняткової чистоти, злегка мінералізована та підходить для пиття. Склад води допомагає при лікуванні та  профілактиці хронічних і запальних захворювань опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, захворювань нервової системи та інші хвороби. Давайте відчуємо на собі цілющі властивості місцевих термальних джерел!

 • Ночівля.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Вільний день для катання.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«До болгарської святині» ( 860 гривень). Рильський монастир – це справжній  скарб сакрального балканського мистецтва. Він розташований на висоті 1147 метрів над рівнем моря на горі Рила і є найбільшим храмовим комплексом на Балканському півострові, за межами Афона. Розташований комплекс в одному з наймальовничіших куточків гірського масиву, де навколо панують тиша і спокій, порушені лише шумом вітру і гірських водоспадів. Рильський монастир зведений в Х столітті, і незважаючи на те що комплекс неодноразово був зруйнований та перебудовувався, він відрізняється унікальною архітектурою і внесений до списку пам'яток світової спадщини ЮНЕСКО. Паломників або туристів, що потрапили на територію монастиря вражають архітектурні форми: арки і колонади, криті сходи, прикрашені різьбленням тераси, за якими розташовані келії (їх налічується близько 300). У монастирі є бібліотека з колекцією унікальних книг - близько 250 рукописів XI-XIX століть, 9000 стародруків різних епох. У музеї монастиря зберігаються понад 35000 експонатів, багата колекція ікон, культових і етнографічних предметів.

Екскурсія «Болгарське село» ( 1548 гривень). Під час екскурсії ми відправимось у високогірне село Добарсько. В оточені мальовничої природи, вдихнувши на повні груди чистого гірською повітря з запахом хвої ми доторкнутись до звичаїв та традицій болгарських горян, познайомитись з їх легендами та фольклором,  спробувати місцевої кухні.  Також для Вас проведуть свята в традиційному стилі, Ви почуєте місцеві пісні, побачите національні танці. Крім цього, можна буде сфотографуватися на пам'ять з тутешніми селянами, які будуть одягнені в чудові національні костюми.

 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час для катання.
 • 18:00 - виїзд з Бансько.
 • Нічний переїзд.

 День 6-й


 • Вечірнє прибуття у Львів (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).
Міста : Львів, Банско, Мелник, Рила

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник
    9 оплачують + 1 безкоштовно
    5 оплачують + 1 оплачує 50%
    15+1 безкоштовно
    20+2 безкоштовно
    30+3 безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
2. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники -  69 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук
Подібні тури
Рекламний тур «Болгарія - знайома незнайомка» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
2408 гривень
Дата від`їзду
28-05-2021

Рекламний тур «Болгарія - знайома незнайомка» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія
Сонячний берег, Поморіє, Несебр, Равда, Еленіте, Св. Влас, Обзор, Золоті Піски, Албена, Св. Костянтин і Єлена, Чайка, Сонячний день
Детальніше
Рекламний тур «Болгарія - знайома незнайомка» ВИЇЗД З КИЄВА
2924 гривень
Дата від`їзду
28-05-2021

Рекламний тур «Болгарія - знайома незнайомка» ВИЇЗД З КИЄВА

Київ
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія
Сонячний берег, Поморіє, Несебр, Равда, Еленіте, Св. Влас, Обзор, Золоті Піски, Албена, Св. Костянтин і Єлена, Чайка, Сонячний день
Детальніше
«Болгарське рандеву»
3716 гривень
Дата від`їзду
01-04-2021

«Болгарське рандеву»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія, Туреччина
Сонячний берег, Несебр, Созополь, Бургас, Балчик, Стамбул
Детальніше
«Здравей, Слънчев бряг! Привіт, Сонячний Берег»
5780 гривень
Дата від`їзду
01-05-2021

«Здравей, Слънчев бряг! Привіт, Сонячний Берег»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія
Сонячний берег, Несебр, Балчик, Созополь, Варна
Детальніше
«Болгарія - подих моря»
7844 гривень
Дата від`їзду
03-04-2021

«Болгарія - подих моря»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія, Туреччина
Сонячний берег, Несебр, Стамбул, Балчик, Созополь
Детальніше
«Відпочинок з насолодою: Болгарія і Греція»
12212 гривень
Дата від`їзду
05-06-2021

«Відпочинок з насолодою: Болгарія і Греція»

Львів
6 днів
один нічний переїзд
Болгарія, Греція, Угорщина
Сонячний берег, Несебр, Халкідікі, Салоніки, Каламбака, Егер
Детальніше
«Enjoy Cappadocia! Насолоджуйтесь Каппадокією!»
4748 гривень
Дата від`їзду
11-02-2021

«Enjoy Cappadocia! Насолоджуйтесь Каппадокією!»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія, Туреччина
Стамбул, Анкара, Каппадокія
Детальніше
«Море кличе... Побачимось Кемер!»
8256 гривень
Дата від`їзду
30-04-2021

«Море кличе... Побачимось Кемер!»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Болгарія, Туреччина
Велико-Тирново, Кемер, Анталья, Памуккале, Стамбул
Детальніше
«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
12832 гривень
Дата від`їзду
16-04-2021

«Смачні канікули в Грузії» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ

Чернівці
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія
Сучава, Бухарест, Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Трабзон, Каппадокія, Варна, Сіная
Детальніше
«Відпочинок на місці зустрічі морів»
13004 гривень
Дата від`їзду
13-06-2021

«Відпочинок на місці зустрічі морів»

Львів
6 днів
економ (більше одного нічного переїзду)
Румунія, Туреччина, Болгарія
Бухарест, Мармарис, Дальян, Памуккале, Ефес, Стамбул, Бургас, Созополь
Детальніше
«Райські куточки неземної краси... Греція + Болгарія»
13176 гривень
Дата від`їзду
05-04-2021

«Райські куточки неземної краси... Греція + Болгарія»

Львів
6 днів
без нічних переїздів
Румунія, Болгарія, Греція, Сербія, Угорщина
Констанца, Сонячний берег, Несебр, Халкідікі, Каламбака, о. Тасос, Салоніки, Белград, Будапешт
Детальніше
«Грузинська пісня про любов» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА
14999 гривень
Дата від`їзду
17-04-2021

«Грузинська пісня про любов» ВИЇЗД ЗІ ЛЬВОВА

Львів
6 днів
без нічних переїздів
Румунія, Туреччина, Грузія, Болгарія
Бухарест, Стамбул, Каппадокія, Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Ахалціхе, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Орду, Велико-Тирново, Сіная
Детальніше
«На вітрилах щастя. Мармарис!» ВИЇЗД ІЗ ОДЕСИ
16788 гривень
Дата від`їзду
08-05-2021

«На вітрилах щастя. Мармарис!» ВИЇЗД ІЗ ОДЕСИ

Одеса
6 днів
без нічних переїздів
Румунія, Болгарія, Туреччина
Несебр, Стамбул, Мармарис, Дальян, Памуккале, Ефес, Бухарест
Детальніше

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти