«Де міф зустрічається з історією: Пелопоннес»
Львів ( Стрий, Долина, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Заболотів, Снятин, Чернівці )
9 днівНічні переїзди: 1
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
Для громадян України, які в'їжджають в Грецію ЗНЯТО зобов'язання надавати підтверджувальний документ з інформацією про Covid-19 (сертифікат про вакцинацію, про одужання від коронавірусної інфекції, тести) - не період воєнного стану в Україні

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.
Умови в'їзду громадян України на територію країн Європи: ↓ ТУТ ↓ 

important У турі на вас очікує:

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Оглядова екскурсія по: Белград, Афіни, Скоп'є
 • Страхування (Поліс доступний для звантаження в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 1271 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 58 гривень/доба/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 77 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

important Додаткові послуги:

 • Діти до 12 років з двома дорослими - 10% знижки
 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 385 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - під запит (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 385 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 15 до 35 осіб:
  15+1 безкоштовно
  30+2 безкоштовно
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, ви маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно з умовами договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 578 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

important ВАЖЛИВО:

 1. Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 2. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 3. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 4. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 5. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
 6. Термін дії паспорта повинен бути не менше 150 днів після закінчення туру.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
 8. УВАГА! ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТУР, АЛЕ ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ ЛИШЕ КОЛИ ТУР БУДЕ ГАРАНТОВАНИЙ.

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплату за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження».
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2-й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
 8. Багаж. Кожен турист має оплачений багаж у кількості 1 одиниця на одну особу, вагою до 25 кг. У разі виникнення додаткової одиниці багажу, або виникнення надмірної ваги, такий турист має сплатити 50$ за 1 кг надмірної ваги, або за кожен кг другої одиниці багажу.
  В салон автобуса допускається 1 одиниця ручної поклажі вагою до 7 кг. У разі наявності додаткової одиниці ручної поклажі, такий турист повинен сплатити 50$ за надмірну вагу ручної поклажі. Під однією одиницею ручної поклажі розуміється 1 місце (1 сумка) в яку вміщується всі речі туриста без надмірного навантаження сумки.
Поділитись туром:
Тур без тестів та вакцинації

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19.

 День 1-й


 • 06:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
 • 07:00 - організоване взяття проб для тестування методом "швидкий тест на антиген – RAT на SARS-CoV-2" в м. Львові
 • Можлива підсадка на автобус в: Стрий, Долина, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Заболотів, Снятин, Чернівці.
 • Перетин кордону.
 • Пізнє поселення в готель (Тімішоара - Белград).
 • Ніч в готелі.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Нас чекає колишня столиця Сербії – Белград (пересування по місту на громадському транспорті).

Оглядова екскурсія по Белграду (у вартості туру). Атмосферний, гостинний Белград - столиця Сербії, одне із старих міст Європи, "ворота" на Балкани. Він стоїть на перехресті древніх торгових шляхів, на перетині двох річок : Дунаю і Сави. Таке розташування - і милість, і кара : боротьба за місто велася віками, в його історії не знайти і 100 років, що пройшли у спокою і достатку. Відлуння війни чутне і сьогодні: Белград все ще зберігає сліди натовських бомбардувань 1999 р. Але шрами, як не дивно, лише прикрашають його еклектичний вигляд. Тінисті парки і шумні проспекти, витончені палаци і величні храми, старовинні кріпосні стіни і скляні хмарочоси - такий сучасний портрет сербської столиці.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Прогулянка на кораблику ( 578 гривень). Прикрасою будь якого міста є річка, а у Белграді їх аж дві: Дунай та Сава. «Біле місто» було засноване на злитті цих двох рік, а за століття  - розкинулось по його берегах. Наймальовничіші види на Белград відкриваються саме з води. З нових ракурсів перед нами відкриється Белградська фортеця і вежа Тисячоліття та утопаючі в зелені острови, а місцевий гід розкаже історії та легенди яких Ви ще не чули.  

Пропонуємо відвідати музей Ніколи Тесли ( 385 гривень + вх. квиток). Національна гордість Сербії та вчений, без якого неможливо представити розвиток сучасної науки, Нікола Тесла - людина, що випередила час. "Якщо ви хочете зрозуміти Всесвіт, думайте про енергію, частоту та вібрацію", - говорив винахідник. Музей володіє декількома колекціями виняткової цінності : більше 160 000 оригіналів документів, більше 2000 книг і журналів, більше 1200 історичних технічних експонатів, більше 1500 фотографій і оригінальних знімків на фотопластинах технічних об'єктів, інструментів і апаратів, більше 1000 планів і малюнків. У загальний доступ виставлена лише мала частина усього цього. Експозицію музею можна розділити на три частини: особисті речі Ніколи Тесли, його винаходи і лабораторія, де кожен може стати учасником експериментів.
Екскурсія кварталом Земун ( 578 гривень). У старовинному кварталі Земун, що колись був окремим угорським містом, здається час зупинився. Звивисті, мощені бруківкою вулиці, червоні, черепичні дахи, старовинні церкви та похилені таблички на будинках ніби переносять нас у минулі століття. Сьогодні це один з найдивовижніших районів Белграда, тут змішалися різні культурні традиції і архітектурні стилі, проте збереглась абсолютно особлива атмосфера. Ми прогуляємось по затишним вуличкам, підніметеся на вежу Тисячоліття і насолодитеся видами Старого міста. Слідом погуляєте по затишній кінематографічною вулиці, де кожен будинок схожий на витвір мистецтва. Не залишимо без уваги і земунську набережну, що є гордістю Белграда і одне з улюблених місць городян та дізнаємось про людей, які коли-небудь тут жили.

 • Виїзд з Белграда.
 • Нічний переїзд до Лутраки.

  День 3-й


 • Прибуття в Лутраки.
 • Ось ми і прибули у найвідоміший курорт Пелопоннесу! Лутракі розташований на берегах затоки Корінфа, де його дбайливо омиває блакитна гладь Іонічного моря. Курорт славиться цілющими термальними джерелами, благодатним кліматом, хвойним повітрям місцевих лісів, багатою культурною спадщиною, найбільшим в Європі казино, екологічно чистими пляжами та розвиненою туристичною інфраструктурою.
 • Поселення в готель.
 • Відпочинок на морі.
 • Ніч в готелі.

 4 День 4-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

Пропонуємо незабутню екскурсію "Півострів Пелопонес" ( 1348 гривень + вх. квиток), спрадавна відомий і як Морея, є найбільшим півостровом Греції, розташованим на півдні материкової частини країни, будучи пов'язаним з нею вузькою смужкою землі - Корінфським перешийком. У 1893 році тут був побудований однойменний канал, який по суті перетворив Пелопонес на острів. Мікени, Нафпліо, Эпідавр. Мікени - це один з найвідоміших і вражаючих археологічних пам'ятників бронзового століття, розташованих на півострові Пелопонес. Нафпліон - це чарівне маленьке містечко з мальовничою набережною, старими кам'яними будинками, площами і вулицями повними життю. Мабуть, Нафпліо - це найхаризматичніше і мальовничіше місто Пелопонесу з багатою історією, що йде в старовину. Це дивовижне місто відігравало важливу роль в історії Греції упродовж століть, у тому числі, і у війні за незалежність. В давнину Епідавр був священною лікарнею античного світу, що знаходиться всього в 30 км на захід від Нафплиона. Незважаючи на велику кількість божеств, яким тут поклонялися, все ж перевага віддавалася богові лікування - Асклепіосу. Поклоніння богові зцілення в Эпідаврі сходить до доісторичних часів.

 • Ніч в готелі.

 5 День 5-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

Пропонуємо екскурсію «Древній Коринф та Герайон» ( 963 гривень). У цій екскурсії ми пройдемось слідами святого Павла та грецьких богів. Розпочнемо екскурсію із захоплюючих видів Коринфського каналу, що тоненькою блакитною смужкою з'єднує Іонічне та Егейське море поміж навісних скал. А дальше відправимось в древнє місто Коринф – одне з найбагатших міст Стародавньої Греції, де святий Павло жив і проповідував протягом 2 років. Ознайомившись з пам'ятками давнього міста відправимось в Герайон - давнє святилище богині Гери, що розташоване в маленькій затишній бухті Коринфської затоки. По дорозі завітаємо на озеро Вульягмені, шо тоненьким перешийком з'єднане з морем. І на завершення візитна карточка регіону Лутракі – водоспад з термальною водою, в якому можна буде скупатись!

 • Ніч в готелі.

 6 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готель.
 • Переїзд до Афін.

Оглядова екскурсія по місту Афіни (у вартості туру). Афіни - антична колиска найбільшої цивілізації і столиця сонячної Греції. Знайти в Європі місто що хоч би віддалено нагадувало Афіни - неможливо. Це старовинне місто пережило світанок ще два з половиною тисячоліття тому. Витоки столиці Греції, оповитої легендами, втрачаються в глибині віків. На сьогодні це найбільший економічний, адміністративний і культурний центр країни.

 • Вільний час.
 • Виїзд з Афін.

По дорозі є можливість відвідати місто Дельфи ( 770 гривень). В Греції біля підніжжя гори Парнас, в мальовничому природному оточенні, між двома могутніми скелями Федріад розташувалося місто Дельфи. Це одне з відомих, популярних і захоплюючих місць відпочинку. Тут знайдеться, що подивитися любителям археології - це безліч пам'ятників Древньої Греції. Руїни древніх Дельф датуються мікенським періодом. Це грецьке містечко овіяне міфами. За повір'ям Дельфи у буквальному розумінні слова вважалися центром світу. Згідно міфології, місце зустрічі двох орлів, випущених Зевсом з протилежних кінців землі, де вони впали, пронизавши один одного дзьобами, і назвали - Дельфами, або "Пуп Землі". Місто було святішим місцем для усіх древніх греків.

 • Поселення в транзитний готель (Каламбака).
 • Ніч в готелі.

 7 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Пропонуємо екскурсію:
«Подорож у восьме чудо світу - Метеори» ( 1078 гривень + вх. квиток в один монастир 116 гривень, сплачується на місці) - величезні кам'яні брили висотою в 300-700 метрів на вершині яких ченці організували свій аскетичний спосіб життя, пішовши в прямому сенсі слова в небо, подалі від повсякденної суєти. І сьогодні залишається загадкою, як монахи піднімалися на такі висоти по прямовисній скелі без натяку на існування сучасної альпіністської екіпіровки. Ви побачите діючі монастирі серед неповторних кам'яних брил. Час і природа надали їм фантастичні чаруючі форми.

 • Переїзд в транзитний готель.
 • По дорозі, на завершення знайомства з Грецією, завітаємо на пляж Олімпійської Рів'єри та відпочинемо ще трішечки на морі!
 • Поселення в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по Скоп’є (у вартості туру). Столиця Македонії, місто з драматичною і захоплюючою історією. Для цікавого відпочинку тут буквально все: чудової краси храми і затишні вулички, старовинні палаци і розкішні парки, магазини і ринки, і, звичайно ж, безліч ресторанів і центрів розваг. Вважається, що Скоп’є був заснований 518 року за наказом імператора Юстиніана I. Але поселення на місці міста існували і до цього, тільки значна їх частина була зруйнована найсильнішим землетрусом. Після того, як місто було наново відбудоване за наказом візантійського правителя, було покладено початок його офіційної історії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Відвідати найгарніший каньйон Північної Македонії - Матка ( 1155 гривень). Серед мальовничих гір, неподалік від Скопє, протікає річка Тріска, що на протязі тисячоліть утворила прекрасний каньйон. У 1938 році річка була перегороджена дамбою з метою створення водосховища для нової ГЕС. З часом  свіже гірське повітря, чистісінька водна гладь, скелясті зелені схили зробили озеро популярним і дуже мальовничим місцем для відпочинку. На каньйоні мешкають різні види тварин і рослин, включаючи рідкісних. А вздовж озера розташовані старовинні монастирі та храми, серед яких - давня церква Святого Андрія. Також на каньйоні можна побачити близько десяти печер. Найпопулярніша - печера Врело. Під час екскурсії вас чекає водна прогулянка і знайомство з місцевими визначними пам’ятками.

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Проїзд територією Румунії.
 • Перехід кордону.
 • Вечірнє повернення до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).
Тур без тестів та вакцинації
Міста : Белград, Пелопоннес(3 ночі), Афіни, Дельфи, Каламбака, Скоп'є
Тур без тестів та вакцинації

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% вартості туру та депозиту
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно

При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  77 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

Тур без тестів та вакцинації
Додати відгук
Подібні тури
«Моя грецька мрія - Халкідіки»
9587 гривень
Дата від`їзду
29-05-2022
Детальніше
«Моє улюблене море в Греції»
14207 гривень
Дата від`їзду
05-06-2022
Детальніше
«А ми на море. На море в Грецію!»
9163 гривень
Дата від`їзду
12-06-2022
Детальніше
«Візьми мене до Греції»
9433 гривень
Дата від`їзду
12-06-2022
Детальніше
«Грецька авантюра»
9895 гривень
Дата від`їзду
12-06-2022
Детальніше
«Грецька насолода - Халкідіки»
10511 гривень
Дата від`їзду
03-07-2022
Детальніше
«Я навчу тебе танцювати Сіртакі!»
12320 гривень
Дата від`їзду
11-06-2022
Детальніше
«Греція - моя любов»
12705 гривень
Дата від`їзду
12-06-2022
Детальніше
«Рай на землі є – Албанія і Греція»
17133 гривень
Дата від`їзду
06-06-2022
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти