«Ми в Ніццу, в Ніццу з вітерцем»

«Ми в Ніццу, в Ніццу з вітерцем»
Угорщина, Італія, Франція, Австрія
Львів8 днівеконом (більше одного нічного переїзду)
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд

importantКоротко про головне:

 • Тур на 8 дні, 2 нічних переїзди. Денний виїзд зі Львова і денне прибуття у Львів (в залежності від проходження кордону)
 • Завітаємо в чудове місто Будапешт (Угорщина), Відень (Австрія), на лазурний берег Ніцци та місто Антіб (Франція), заїдемо на італійський курорт Лідо ді Езоло та красуню Венецію
 • У вартість туру входить: оглядова екскурсія по Будапешту, оглядова екскурсія по Відню, оглядова екскурсія по м. Ніцца
 • Проживання у готелях категорії 3* на території Угорщини (2 ночі), Франції (2 ночі), Італія. Сніданки включені у вартість в готелях

importantВартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

importantДодатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «Княжа розкіш - Монако» (40€)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Послуга "Комфортне місце" - 10€
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Сity tax - від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

importantВАЖЛИВО:

Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
2. Доплата за одномісне розміщення +130€/тур.
3. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті.
4. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, по вартості +10€/ос. додатково. Замовляється при бронюванні туру.
5. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
6. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
7. ТУРОПЕРАТОР лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
8. Програма туру може змінюватись на НР, Різдво, Травневі свята.
9. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
10. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
11. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна  факультативна  екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку  надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.
12. VIP SERVICE – зустріч туристів на з/д вокзалі представниками компанії «Adriatic Travel». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів/бістро м. Львова (оплата за обід на місті). Трансфер на оглядову екскурсію по м. Львову. По закінченню екскурсії зворотній трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги: 25€ (1-2 ос.). При необхідності можлива послуга - бронювання номеру в готелях Львова. Вартість за готель оплачується при поселенні.
13. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
14. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
15. Ануляція заявки - штрафні санкції вказані в договорі. ТУТ
16. Увага! При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування. ТУТ
Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
17. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 

 

 День 1-й


 • 14:00 - виїзд зі Львова.
 • ~18:30 - можливість приєднатися до групи по маршруту.
 • Проходження україно-угорського кордону.
 • Переїзд в Будапешт.
 • Поселення в готель. 
 • Ночівля

 День 2-й


 

 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по Будапешту (~2,5 год.). За час екскурсії ми відвідаємо найцікавіші і красиві місця міста. І Буду і Пешт. Побачимо Будайську фортецю, Рибацький бастіон, собор Матяша, пам'ятник св. Іштвану, чумний стовп, будівля колишнього міністерства Фінансів, Кармелітський монастир, палац графів Шандор - в даний час резиденція президента Угорщини, королівський палац, ланцюговий міст імені Сечені, будівля угорської Академії Наук, парламент, базиліку св. Іштвана, проспект Андраші, площа Октогон, Музей Терору, площа Героїв, найвідоміший ресторан Угорщини - Гундель, Міський гай, замок Вайдахуняд, пам'ятник анонімусу і ще багато цікавого.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Будапетш - місто контрастів" (15€). Пропонуємо ближче оглянути найвідомішу, найдовшу будівлю Будапешту - Парламент. Коли бачиш цю будівлю в перший раз, рівень емоцій звичайно зашкалює. Будівля Парламенту - найбільша в Угорщині; в ньому 691 приміщень, 29 сходів і 10 дворів. Всередині будівлі знаходиться невеликий музей парламенту.
Далі ми відвідаємо головний храм Будапешта - Базиліка св. Іштвана
Дуже красивий храм в стилі ренесанс. Один з найбільших храмів в Угорщині. Купол базиліки видно здалеку і тому обов'язково підніміться на оглядовий майданчик, дуже приголомшливі види на Будапешт!
Ви бачили Єврейський квартал? Ходімо! Ми вас проведемо...знаходиться в центрі Будапешта, на стороні Пешта, в районі Ержебетварош.
Єврейський квартал Будапешта - район з багатою історією: тут стоїть знаменита Синагога, тут розташовувалося єврейське гетто в часи Другої світової війни, тут ще витає дух колишніх поколінь багатостраждального єврейського народу. Синагога в Будапешті є найбільшою діючою в Європі...
А чули про Руїн-паби? Один з головних магнітів Будапешта і його ноу-хау.
Сюди приїжджають на вечірки з усієї Європи, і не тому що тут дешевше ніж в Лондоні або Брюсселі, а тому що подібного немає ніде! Тим, хто прийде сюди вперше, культурний шок гарантований.
Руїн паби - «новий формат» барів в Будапешті, якщо можна назвати новими бари, які відкривалися в напіврозвалених занедбаних будинках єврейського кварталу Будапешта. Замість меблів з Ікеа, відвідувачі сидять на різного роду мотлоху, від старої ванни без однієї стінки до напівзогнилого Трабанта. 
"Місто королів" (25€, ~3,5 год.).
Секешфехервар - один з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини. За кількістю самобутніх пам'яток архітектури він поступається лише сучасній угорській столиці - Будапешту. Зараз Секешфехервар - маленьке містечко, де проживає лише сто тисяч жителів, але в середньовіччі він був найважливішим містом країни, тут знаходилася резиденція угорських королів, а в місцевих соборах відбувалася коронація і вінчання монархів. У парку середньовічних руїн (в північній частині барочного міста) знаходиться саркофаг першого християнського короля Святого Іштвана. На головній площі Старого міста стоїть собор святих Петра і Павла, а поруч - готична каплиця св. Анни. Побудований в 1790 р. Єпископський палац - одне з найцікавіших будівель Угорщини; 

"Місто художників і ремісників" (20€, ~3 год.). Сентендре - це мальовниче місто-музей під відкритим небом, який має свою неповторну атмосферу в чергуванні звивистих вуличок і в крихітних площах. Опинившись тут, ви відчуєте себе в зовсім іншому світі: в якому тече розмірене життя, а жителі радо зустрічають кожного мандрівника. Маленькі будинки, пофарбовані в соковиті кольори, і звивисті вулички нагадують нам про дитячі казки, де живуть добрі герої. У місті розташована величезна кількість музеїв. Головним з них вважається Марципановий музей: тут всі експонати зліплені із суміші мигдалю і цукру.
Термальні купальні Сечені (~20€). Купальні Сечені - це одне з улюблених місць відпочинку як жителів Будапешта, так і для багатьох приїжджаючих гостей міста. Розташована в парку Варошлігет купальня "Сечені" - один з найбільших в Європі бальнеологічних комплексів, перша лікувальна купальня в Пешті. У 1881 р. вона вже діяла як "Купальня з артезіанською водою".

 • 19:00 - переїзд в транзитний готель в м. Шопрон.
 • Поселення в готель.
 • Ночівля.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Відня.

Під час оглядової екскурсії (~2год.) Ви познайомитеся з визначними пам'ятками, які знаходяться в межах бульвару Кільце, включаючи Собор Св. Стефана. Ви побачите двори комплексу зимової резиденції Габсбургів Хофбург, площу Св. Михайла, знамениті кав'ярні Central і Demel, пішохідну вулицю Кольмаркт - одну з найдорожчих вулиць міста. На вулиці Грабен ви помилуєтеся чумною колоною кінця 17-го століття. А після відвідин Собору Св. Стефана ви подумки перенесетеся в 16-е - 17-е століття.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Імператорський палац Шонбрунн (16€ + вх. квитки оплачуються додатково). Імператорський ансамбль Шенбрунн відноситься до видатних творінь архітектурного мистецтва. Замок разом з парком, садовими скульптурами, зоопарком в 1996 році внесений до списку спадщини світової культури ЮНЕСКО. Екскурсія по палацу Шенбрунн познайомить вас як з багатством і різноманітністю палацових інтер'єрів, так і з приватним життям його мешканців. Ви побачите "спартанські" кімнати імператора Франца Йосифа, вишукані покої його дружини імператриці Єлизавети, яка славилася екстравагантний смаком. Ви зможете оцінити розкішне оздоблення апартаментів їх попередниці Марії Терезії, почути історію створення палацу, а також здійснити прогулянку по мальовничому парку Шенбрунна. Приємним завершенням екскурсії може стати короткий відпочинок з чашкою кави в елегантному парковому кафе Глорієтта;
Золота скарбниця Габсбургів (дорослі - 15€, діти до 11.99 років - 10€ + вх. квитки оплачуються додатково). Музей-скарбниця - це унікальне сховище світських і церковних цінностей дому Габсбургів. Корона Священної Римської Імперії, корона Австрійської Імперії, Мантії імператора Австрії і Священної Римської Імперії (початок XII ст.), Легендарний спис Долі, колиска-трон (280 кг. срібла) римського короля-сина Наполеона Бонапарта, Смарагдову посудину (2680 карат!), агатова чаша (IV ст.), скарби Бургундії ... Тут також знаходяться об'єкти Ордена Золотого руна - Хрест Вірності (XV ст.) та ін.

 • 19:00 - виїзд з Відня.
 • Нічний переїзд до Франції.

 День 4-й


 • Приїзд на Лазурний берег Франції, г. Ніцца.

Під час екскурсії (~2год.) Ви побачите своїми очима, що Ніцца - це не тільки місто-курорт, а давня колиска людства, про що свідчать античні терми, амфітеатр, залишки міста, який колись звели римські легіонери. Гуляючи вулицями старовинного середньовічного центру ви відкриєте для себе «італійську cторінку» в історії Ніцци, адже місто це стало французьким всього 160 років тому. Опинившись на березі бухти Ангелів, на Променаді Англійців, ви дізнаєтеся чому Лазурний берег став так називатися і відкриєте для себе захоплюючу історію перетворення Ніцци з забутого Богом савойского містечка в розкішний європейський курорт.

 • Поселення в готель.
 • Вільний час на курорті.
 • Ночівля.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Вільний день в Ніцці.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
"Княжа розкіш - Монако" (40€ ~ 5 год.). Подорож в це чудове місце назавжди залишить у вашій душі відбиток елегантності, витонченості, аристократизму і відчуття казки в реальності. Ви побачите головні визначні пам'ятки і найважливіші місця цієї незвичайної держави: Княжий палац-резиденцію правлячої сім'ї Монако, Грімальді. Палац розташований на вершині скелі, що круто обривається до моря, на місці фортеці, побудованої генуезцями в 1215р., Кафедральний собор в якому варто звернути увагу на картини Луї Брера, вівтар і кафедру, виконану з білого каррарського мармуру. Океанологічний музей, Екзотичний сад. І звичайно ж, вдихнемо атмосферу фешенебельного Монте-Карло і погуляємо по цьому всесвітньо відомому районі Князівства, яке стало улюбленим місцем відпочинку і шопінгу різних верств суспільства. А по дорозі ми відвідаємо парфумерний завод Фрагонар, де ви зможете доторкнутися до таємниць виробництва знаменитих французьких духів.
"Панорама Рів'єри" (30€ ~ 4 год.). Антіб - друге за величиною і одне з найдавніших міст на Французькій Рівєрі. Тут ви зможете краєм ока глянути на причал мільярдерів, пройтися уздовж кріпосної стіни XIV століття, звідки відкривається панорамний вид на море і на мис Антіб, прогулятися по мальовничих звивистих вуличках старого міста, відвідати колишній замок Грімальді, в архітектурі якого збереглися елементи, що відображають 2500 років його історії. Селище Сен Поль де Ванс розташоване на високому схилі і оточене фортечною стіною 16 століття. Це середньовічне село фігурує серед найкрасивіших місць у Франції. У 20-х роках XX століття її виявили художники Сутін, Руо, Матіс, Лежер, Шагалл, який похований на місцевому кладовищі. Незабаром артисти і кінозірки потягнуться сюди в пошуках нових творчих ідей.

 • Ночівля.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Італію на курорт Лідо ді Єзоло.
 • Поселення в готель.
 • Вільний час на курорті.
 • Ночівля.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Вільний час на курорті або пропонується додаткова екскурсія:
"Королева Адріатики" (30€, ~7год.). Венеція - саме дивне місто в світі - місто на воді, побудоване за чотири кілометри від берега на архіпелазі з 118 островів, пов'язаних між собою 160 каналами, через які перекинуто 400 мостів. Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фундаментах» - венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «Калле» - вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Прогулянка на венеціанських гондолах (20€, ~ 35хв.).
"Дожі ... Хто вони?" (25€, ~ 1,5год.). У супроводі екскурсовода ви відвідаєте Палац Дожів, він же Палаццо Дукале, - один з найважливіших культурних та історичних символів Венеції, який був резиденцією дожів в епоху Венеціанської Республіки. У його архітектурних і декоративних елементах можна побачити різні стилі - від суворої зарозумілою готики самої будови, до розкоші Ренесансу його залів, що виходять своїми лоджіями на Венеціанську Лагуну. Величніший ніж королівські палаци, Палац Дожів зберігає численні таємниці і старовинні легенди притягують сюди безліч відвідувачів. Маршрут екскурсії проходить по численних залах Палацу, через апартаменти Дожів, Вищу Канцелярію, музей Опери, кухні Дожів, приміщення Ради Десяти, а також "Свинцеві" темниці і "Колодязі", де нудилися такі знамениті в'язні, як граф Казанова.

 • 19:00 - виїзд і повернення на Україну.
 • Нічний переїзд.

 День 8-й


 • Прибуття до Львова в обід (в залежності від проходження кордонів).

Міста : Будапешт, Відень, Ніцца, Лидо-ди-Езоло, Венеція

importantВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 10+1 керівник.
2. Кількість туристів менше – не вважається групою, і бронюється по стандартній вартості в таблиці, або по акції якщо такі є в наявності.
3. При бронюванні організованої групи:
- від 10-34 ос. на тури до 4 х днів: обов'язкова 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором
                        на тури від 5 днів і більше: вартість туру + 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором + депозит 33€ на екскурсії в турі
- від 35 осіб і більше умови бронювання туру під запит
4. Факультатив оплачується Туроператору до виїзду туру.
5. Безкоштовні місця для керівників організованих груп на регулярні тури: 10+1; 15+1; 20+1; Керівник організованої групи отримує 1 безкоштовне місце.
6. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
7. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники - 2€/день

importantВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

Додати відгук

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти