«Круїз в Стокгольм»

«Круїз в Стокгольм»
Польща, Латвія, Швеція
Львів5 днівеконом (більше одного нічного переїзду)
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд

importantКоротко про головне:

 • Тур на 5 днів, 2 нічних переїзди та 2 ночівлі на поромі. Ранковий виїзд зі Львова і денне прибуття у Львів (в залежності від проходження кордону)
 • Побуваємо у Любліні (Польща); у містах Прибалтики Ризі та Юрмалі; та у Стокгольмі (Швеція)
 • У вартість туру входить: оглядова екскурсія по Старому місту Ризі
 • Проживання на поромі, розміщення у чотиримісній каюті, сніданок за додаткову плату

importantВартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: 2 ночі на поромі
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

importantДодатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «В Юрмалу» (18€/15€)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Послуга "Комфортне місце" - 10€
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
 • Сніданки на поромі (ЗА БАЖАННЯМ!) для дорослих - 24€ (2 сніданки); діти (6-11 років) - 10€ (2 сніданки); діти (12-17 років) - 15€ (2 сніданки)
 • Вечері на поромі (ЗА БАЖАННЯМ!) для дорослих - 70€ (шведський стіл); діти (6-11 років) - 22Є; діти (12-17 років) - 33€ (шведський стіл)
З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

importantВАЖЛИВО:

Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
2. Доплата за одномісне розміщення под запрос.
3. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті.
4. Послуга «Комфортне місце з 1-12 місце» – можлива для замовлення, по вартості +10€/ос. додатково. Замовляється при бронюванні туру.
5. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
6. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
7. ТУРОПЕРАТОР лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
8. Програма туру може змінюватись на НР, Різдво, Травневі свята.
9. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: [email protected]
Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
10. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії– 20 ос.
11. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна  факультативна  екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку  надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп.
12. VIP SERVICE – зустріч туристів на з/д вокзалі представниками компанії «Adriatic Travel». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів/бістро м. Львова (оплата за обід на місті). Трансфер на оглядову екскурсію по м. Львову. По закінченню екскурсії зворотній трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги: 25€ (1-2 ос.). При необхідності можлива послуга - бронювання номеру в готелях Львова. Вартість за готель оплачується при поселенні.
13. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
14. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов'язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
15. Ануляція заявки - штрафні санкції вказані в договорі. ТУТ
16. Увага! При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування. ТУТ
Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
17. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 

 

 День 1-й


 • 08:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
 • 08:30 - виїзд групи в сторону Польші. 

Оглядова екскурсія по м. Люблін (10€). Люблін - це один з найстаріших і найкрасивіших міст Польщі, яке вражає своєю майже 700-річною історією. Тут дуже добре збереглось старе місто, непавторна атмосфера місця, де наклали свій відбиток багато культур і релігії. Під час прогулянки Ви побачите такі пам'ятки як: міські ворота, палац, костел і монастир домініканців, парафіяльну площа, королівський трибунал, Краківську браму, кафедральний собор і ратушу.

 • Нічний переїзд в Латвію.

 День 2-й


 • Ранкове прибуття в Ригу. Пересування на громадському транспорті.

Пішохідна екскурсія «Незвідана Рига»: одному з найкрасивіших міст Європи, яке налічує 800-річну історію і визнане ЮНЕСКО «Шедевром Людського Творчого Генія Світового Масштабу». Романський стиль, готика, ренесанс, бароко, класицизм, а також всі наступні напрямки і школи сформували зовнішній вигляд сучасної Риги. Ригу по праву називають столицею північного модерну. У місті - 160 цікавих пам'яток архітектури. 
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Старе місто Риги і Домський собор» (дор. - 15€, діти до 11,99 років - 10€; вх. квиток в собор - 5€)
- як і всяке середньовічне місто, Стара Рига зберігає в собі багато цікавих і незвичайних місць. Щоб пізнати Ригу, треба зазирнути в тихі дворики і пройтися по вузьких вулицях. У Старій Ризі можна побачити будинок, де жив Шерлок Холм і явочну квартиру, куди йшов Штірліц. Під час романтичної прогулянки по вузьких середньовічних вулицях можна побачити не тільки старовинні будівлі, а й знайти кішок, собаку, ведмедів, жаб, Бременських музикантов. Найстаріші будівлі Риги - це церкви і в одній з них, в Домському соборі, можна побачити старовинні пам'ятки декоративного мистецтва 14-18 століть і побачити проспект органу, який за звучанням вважається одним з кращих в Європі. Унікальним в Домському соборі є хрестова галерея, яка з'єднує церква і монастир. Галерея - це єдине такого типу спорудження в Балтії.

 • Посадка на паром TALLINK.
 • Розміщення у каютах.
 • Відправлення до Стокгольму, столиці Швеції.

У вільний час на паромі, до Ваших послуг розважальна програма на борту, бари, ресторани, магазин Duty Free, дитячий клуб і відкрита палуба, яка надає можливість бачити неймовірний захід сонця... Ваш вечір розпочніть із келиха пива або вина на верхній палубі, щоб попрощатися з Ригою під крики чайок. Продовжити розкішною вечерею з морськими делікатесами в центральному ресторані та завершити вечір можна в іспанській таверні зі справжніми іспанськими тапас, милуючись безкрайніми просторами Балтійського моря за бортом.
А також танці, шоу-програма, участь у лотереї і насолода від життя!

 • Ночівля на паромі.

 День 3-й


 • Раннє прибуття в Стокгольм.
 • Сніданок на паромі за доплату.

На поромі пропонуються багато варіантів смачного сніданку. Вас  запрошує центральний ресторан порома з багатим швецьким столом "Все включено". Є можливість обрати гарячі страви, м'ясні та рибні делікатеси, фрукти і овочі, сири і паштети. Також для гостей в необмеженій кількості пропонується чай, кава, соки. Центральний ресторан розташований на 7-й палубі в носовій частині порома - снідати Ви будете, милуючись чудовою панорамою островів і заток Швеції.
Вартість такого сніданку - 13€.
Також на кораблі розташований ресторан швидкого харчування, в якому можна придбати салати, випічку, каву. Такий сніданок Ви можете спланувати самі. Він обійдеться у 5€-7€.

 • Прибуття в Стокгольм.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Оглядова екскурсія по Старому місту (15€).
На цій екскурсії ми поєднаємо приємне з цікавим: побачимо «must see» місця, без яких не можна сказати що «Я був в Стокгольмі» і прогуляємося по вузьких вуличках...

Автобусна екскурсія «Таємниці і загадки Старого Міста» (15€ / 10€). Стокгольм - це не тільки чинні вулиці Старого Міста, а й чудові види з оглядових майданчиків. На цій прогулянці ви відкриєте різні грані міста - від пряникових будинків Гамла Стану до богемного Седермальм з галереями і хіпстерскими кав'ярнями, оповитими ароматами булочок з корицею. Приготуйтеся не просто вивчити ключові пам'ятки центру, а й піднятися на одну з кращих панорамних точок, звідки видно весь Стокгольм і де захоплює дух!
«Стокгольмська Ратуша» (15€/10€ + вх. квиток)
- визначна в усіх відношеннях будівля з темно-червоної цегли є не тільки місцем засідань уряду міста, але й місцем проведення знаменитого Нобелівського банкету - це головна прикраса і символ міста.

«Корабель Васа - пам'ятка світу» (18€ / 15€ + вх. квиток в музей 15€/діти до 10 років безкоштовно). Є думка, що це музей, який обов'язково потрібно відвідати хоча б раз у житті. Тут грандіозне абсолютно все: задум створення судна, історія споруди, сам корабель, його крах і то, як його вдалося підняти з дна і зберегти. Тепер Ви зможете на власні очі побачити справжній корабель 17-го століття і буквально доторкнутися до історії. Крім того - це справжній витвір мистецтва! Справжній плаваючий палац! Він повинен був стати найвідомішим шведським військовим кораблем. І з цим завданням він впорався, ставши самим відвідуваним музеєм Скандинавії.
«Королівський палац» (20€ / 15€) - резиденція Його Величності Карла XVI Густава і найбільший з діючих палаців у світі. Його будували цілих 57 років. Чому королівський трон був викинутий у вікно? Чому в спальні короля немає ліжка? Де і як королівське подружжя приймає Нобелівських лауреатів, і чому на стіл під час прийомів виставляється дорогоцінна пашотниця? Чому один із залів палацу довелося реставрувати ластиком, і звідки в одній з срібних чаш з'явився відбиток кінської підкови? На ці та інші питання Вам відповість гід під час екскурсії.

 • Посадка на паром.
 • Відправлення в Ригу.
 • Ночівля на паромі.

 День 4-й


 • Сніданок на паромі за доплату.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія в Юрмалу (дор. - 18€, діти до 11,99 л. - 15€), відомий курорт Латвії, що знайомить з унікальною архітектурою міста - багато декорованими дерев'яними садибами в стилі Югенстіль, внесли до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Пляжі Юрмали славляться білим кварцовим піском і Блакитним прапором, що гарантує чистоту води і пляжів. А вікові сосни з піщаними дюнами нікого не залишають байдужим.

 • Нічний переїзд в Україну.

 День 5-й


 • Прибуття до Львова після 12:00.

Міста : Люблін, Стокгольм, Юрмала

importantВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.
1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 10+1 керівник.
2. Кількість туристів менше – не вважається групою, і бронюється по стандартній вартості в таблиці, або по акції якщо такі є в наявності.
3. При бронюванні організованої групи:
- від 10-34 ос. на тури до 4 х днів: обов'язкова 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором
                        на тури від 5 днів і більше: вартість туру + 1 факультативна екскурсія запропонована туроператором + депозит 33€ на екскурсії в турі
- від 35 осіб і більше умови бронювання туру під запит
4. Факультатив оплачується Туроператору до виїзду туру.
5. Безкоштовні місця для керівників організованих груп на регулярні тури: 10+1; 15+1; 20+1; Керівник організованої групи отримує 1 безкоштовне місце.
6. Факультативні екскурсії керівник не оплачує, за винятком вхідних квитків в об'єкти.
7. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за навушники - 2€/день

importantВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вх. квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в даному випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної программи 20!

23 Вересня 2019 Ляна
ЇЗДИЛА В ТУР ВПЕРШЕ. ЗАДОВОЛЕНА ДУУУЖЕ. БУВ В НАС ДУЖЕ ПРИЕМНИЙ ГІД ОЛЕГ ДІЛЬНИЙ. І КРУТІ ШОФЕРА В НАС БУЛИ ЮРА І володя.ДУЖЕ ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НИХ. І НАМ ДУЖЕ ПОВЕЗЛО. ХОЧА БУЛИ НІЧНІ ПЕРЕЇЗДИ, СПАТИ В АВТОБУСІ БУЛО КОМФОРТНО. ШОФЕРА ДОПОМАГАЛИ З ВАЛІЗАМИ.ГІД ВСЕ ДОСТУПНО ПОЯСНЮВАВ. ЗАВЖДИ КУРСУВАВ КОЛИ БУДЕ НАСТУПНА САНІТАРНА ЗУПИНКА. НА ПЕРОМІ ДУЖЕ КРУТО (НАЧЕ НА ТИТАНІКУ) КРАСОТА НЕРЕАЛЬНА. В ЮРМАЛІ ТАКОЖ ДУУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ (ЕДИНЕ ТРОХИ ЧАСУ ЗАМАЛО). БУДУ ТЕПЕР ПОДОРОЖУВАТИ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ADRIATIC TRAVEL! БО ДНЯ 4 НАЗАД ПРИЇХАЛА З ТУРУ ЇЗДИЛИ З АКОРД ТУР. БІЛЬШЕ НІІІКОЛИ В СВІТІ З НИМИ Б НЕ ПОЇХАЛА. ГІДША ЖАХЛИВА, ГОЛОС ПРОТИВНИЙ, НІЧОГО НЕЗНАЕ, ВСЕ ПОТРІБНО ВИПИТУВАТИСЯ, НЕ РОЗКАЗАЛА НАМ ЯК КОРИСТУВАТИСЯ КНОПКАМИ В АВТОБУСІ І ВЗАГАЛІ ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ТАМ Е, БІЛЯ ДЮТІ ФРІ МУСИЛИ ПРОСИТИ ДВА РАЗА ВИЙТИ ШОБ КУПИТИ АЛКОГОЛЬ , ГРОШЕЙ НЕ СКАЗАЛА СКІЛЬКИ Б ПАСУВАЛО ПОМІНЯТИ.... ШОФЕРА ПОПАЛИСЯ ТАМ ТЕЖ ХОРОШІ. А ВОТ 70% ВАШОЇ ПОЇЗДКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ГІДА. БО ВІН ЯК ВАША МАМА НА ЧАС ТУРУ) ТОМУ РЕКОМЕНДУЮ ВАМ ЇХАТИ В ЦЕЙ ТУР А ОСОБЛИВО, ЯК ВАМ ПОПАДЕТЬСЯ АЛЕЖКА ГІД З ТИМИ Ж ШОФЕРАМИ ТО ЗНАЙТЕ , ЩО ВАША ПОЇЗДКА ВДАЛАСЬ) ТАКШО ВИСНОВОК ТАКИЙ ШО ЇДЬТЕ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ADRIATIC TRAVEL! МАЮ КУЧУ ВІДЕО В СЕБЕ НА СТОРІНЦІ В ІНСТА) ХТО ХОЧЕ ГЛЯНУТИ ВЕЛКАМ) @LIANKA_HAIRDRESSER ТУТ В ЗБЕРЕЖЕНИХ СТОРІС) ВСІМ ДОБРА!
Додати відгук

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення "Adriatic Travel" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти