Відгуки туристів
Дуже сподобався тур «країна гір і моря-моя чорногорія». Їхали зручним автобусом, заселилися у просторий Готель, гід Мав орГанізаторські якості. Чорногорія - країна з чудовою природою і чистим морем. Рекомендую самостійно відвідати пляж могрен та поїхати на кораблику на острі св. Миколая. Це вдРуге їхала з адріатік, буду І надалі відправлятися з вами у подорожі.
Все чудово! Атмосфера надзвичайно приємна! Я подорожувала з багатьма гідами з Адріатіка. Всі чудові! Окремо хочу відзначити професіоналізм пані Ірени Vb[fqk.r. Її професійні якості, вміння працювати з людьми, чіткість, доброзичлмвість та організованість на найвищому рівні! Адріатік - я люблю тебе!
Дякуємо за відпочинок. Дуже гарний сервіс, обслуговування, чудові екскурсії, приємна дорога.
Отримали масу задоволення від подорожі до Стамбула. Велика вдячність нашему гіду Нелі Міклош за купу корисних порад і організацію нашого дозвілля
09 Травня 2022 Диана
Іздила з вами в сТамбул 30 квітня. Однозначно залишилася задоволена наданими послугами, кваЛіфікованими водіями та гарним гідом. Все чудово, якби не Один момент… хочу написати який, надіюся мене почують, бо з цього приводу незадоволень вдосталь. Це стосуєтьсЯ господарів тварин. ТваринкИ повинні перевозитися в спеціалЬних переносках, які для цього передбачені. Бо не може один песик, залишити шерсть на кількох сидінняХ, де потім неможливо сидІти не те щоб дорослому, а там потім сідають мами з маленькИми дітками. Мало того, цей песик ще й нагадив в автобусі! А якби він був в переносці, то всіх цих неПриємних моментів можна було б уникнути. З повагою відношуСя до людей, які Люблять і турбуються про своЇх чотирьолапих друзів, але прошу поваги і до людей, які разом з вами вирушають в подорож. Бажаю ваМ вдалих туРів і вДячних туристів.
Все сподобалося. Додатковим бонусом було приємно, що між переїздом з одної екскурсії на іншу гіди ніколи не мовчали, а розказували цікаві історії. Особлива подяка керівнику нашої групи Андрію Кокіш за сердечність. А також пані Ірині за цікаву екскурсію по Трансильванії.
06 Січня 2022 Олена
Провели чудовий вікенд в Будапешті! З нами подорожував супроводжуючий гід - Павло, який оперативно і професіонально вирішував та відповідав на всі наші запити (а їх завжди було надзвичайно багато-) і окрім цього- було все зроблено щоб подорож пройшла максимально приємно та комфортно. Також зупинялись в гарному та затишному готелі, де і набирались сил на наступний день для того, щоб далі відкривати казкове місто Будапешт! Дякуємо!,
Всем привет , хочу выразить огромную благодарность , Куратору групы Ирине в туре Выходные в Будапеште ( Новый Год 2022) все прошло на высшем уровне , а самОе главное пРиятно что синг размещение в номене было как и запланировано ! Обязательно буду ездить еще ...
25 Жовтня 2021 Ирина
Очень скептически отнеслись к этому туру так, как цена смешная. Он стоит дешевле среднего чека в супермаркете. Но именно из-за цены решили ехать…кто не любиит халяву? И в каком же мы были восторге! Очень понравился гид Виктор. Интересно и с юмором рассказывал про историю города, менталитет местного населения , легенды посещаемых мест. Отдельная любовь – город Сентендре. Это место – сплошная фотозона. Разноцветные дома, черепичные крыши, массивная брусчатка, уютные кафешки и красочные гирлянды по всему городу. Купили на память марципановые сувениры, елочные игрушки и лавандовый джем. Далее нас ждал вечерний Будапешт. Наверное, не найдется слов, чтобы описать эту красоту! Весь город в огнях. Даже не верилось, что все это происходит с нами наяву, а не в каком-то фильме. Про отель отдельная история. Уютный номер с широкой кроватью и накрахмаленым бельем. Что может быть лучше после насыщенного дня? А какие здесь завтраки! Шведский стол по-европейски – хамон, мясо, разные виды сыров, хлопья, йогурты, выпечка, овощи, фрукты и многое другое. Второй день мы захотели провести самостоятельно. И гуляли по городу наслаждаясь атмосферой и величием Будапешта. Вечером сделали закупы в винном погребе города Эгер и счастливые уехали домой. Конечно были ньюансы – два ночных переезда, долго стояли на границе, очереди в туалет, отекшие ноги - но все это - ничего, по сравнению с впечатлениями, которые мы получили. Просто нужно заранее настроиться и тогда весь отдых удастся. Спасибо, за возможность посетить такой тур и по такой смешной цене.
21 Жовтня 2021 Тетяна
Доброго дня! чудовий тур до парижу з 14.10.2021, все сподобалося. Єдиний нюанс - Це перетин кордону з угорщиною у напрямку франції, угорці не спішать працювати. дуже гарний супровід з христиною!!! все моторно, в той же час все зрозуміло.))))) гарні готелі, особливо в будапешті. годували так, як для кого, а для мене до вечора вистачало))). ще раз окрема подяка водіям володимиру та василю, пішли на зустріч та оперативно повернулися групою до львова, щоб встигнути до поїзду. вже думала, як буде, так і буде з цим поїздом, бо на дорозі все може бути. але водії молодці. дуже приємно! за водіїв взагалі може мало хто пише відгуки, але дуже-дуже дякую))))). рекомендую і компанію, і фахівців з ким була!!!!!!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти